جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،سرهنگ “قاسم جانعلی پور” از صحت عمل و رد رشوه یک میلیون ریالی مامور وظیفه شناس پاسگاه انتظامی جیرده شهرستان شفت خبر و اظهار داشت: در پی دریافت خبر هایی مبنی بر سرقت پمپ های آب ...

به گزارش ۸دی،سرهنگ “قاسم جانعلی پور” از صحت عمل و رد رشوه یک میلیون ریالی مامور وظیفه شناس پاسگاه انتظامی جیرده شهرستان شفت خبر و اظهار داشت: در پی دریافت خبر هایی مبنی بر سرقت پمپ های آب کشاورزان از حاشیه کانال های آبی، واحد گشت پاسگاه انتظامی جیرده حین گشت زنی در نقاط جرم خیز به فردی که با رویت پلیس حرکات غیرطبیعی از خود نشان می داد، مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه پس از بررسی مشخص شد این فرد معتاد به موادمخدر و غیربومی است افزود: به علت اظهارات ضد و نقیض از متهم بازرسی بدنی به عمل آمد که از وی ۱۵ دهم گرم موادمخدر از نوع هروئین کشف شد.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان بیان داشت: متهم پس از دستگیری و در هنگام انتقال به مقر انتظامی به منظور رهایی از پیگرد قضائی و آزادی غیرقانونی مبلغ یک میلیون ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران انتظامی پیشنهاد داد.
سرهنگ جانعلی پور با اشاره به اینکه پیشنهاد رشوه با عزت نفس و صحت عمل ماموران مربوطه رد، مراتب صورتجلسه و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست، هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر، شکایت و یا درخواست از پلیس را با سامانه مردمی ۱۹۷ در میان بگذارند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان