جستجوگر خبری شهرستان شفت

امام جمعه رشت گفت: ترافیک مسیر رودبار واقعاً مایه دردسر و جزو راه های پرترافیک کشور است و انتظار می رود مسئولان برای رفع مشکلات این مسیر اقدام اساسی انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت با اشاره به قدرت ملت ایران در عرصه بین المللی اظهار داشت: دشمن در چند سال اخیر قرار بود جنگ جهانی سوم و چهارم را در منطقه راه بیندازد اما به گفته بسیاری از تحلیلگران غربی، جمهوری اسلامی ایران نقشه دشمن را ناکام گذاشت.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دشمن سخت در هراس است و خشونت آفرینی های اخیرشان از سر استیصال و ذلت شان است گفت: قدرت های پوشالی جهان دیگر راهی ندارند که برای مقابله با ایران به آن متوسل شوند به همین خاطر دوران ذلت و افول خود را طی می کنند.

آیت الله فلاحتی تصریح کرد: به این خاک بر سَرهای رسانه اینترنشنال سعودی که با لباس های مستهجن مقابل تلویزیون ظاهر می شوند و علیه ملت ایران می تازند توصیه می کنم که فرار را بر قرار ترجیح دهند چراکه غربی ها برای آنان ارزشی قائل نیستند.

مسیر 4 خطه بادرود-کاشان بعد از 40 سال زیر بار ترافیک رفتجاده چالوس یکطرفه شد/ ترافیک سنگین در محور هراز و فیروزکوهمحدودیت تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال/ ترافیک سنگین در آزادراه رشت-قزوین

نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی تا حدی عزیز و قدرتمند است که اوج قدرتش مشاهده می شود و امروز پهپادهای ما 2 هزار کیلومتر آن طرف تر و با بهره گیری از هوش مصنوعی قادرند تل آویو را با خاک یکسان کنند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با بیان اینکه ایرانِ قدرتمند و توانمند قادر است تمام معادلات نظامی، سیاسی و اقتصادی دنیا را دچار تحول کند گفت: جمهوری اسلامی به اذعان دشمن در حال پیشرفت است و دولتی در این کشور روی کار آمده که به قدرت های پوشالی دنیا اعتنا نمی کند و توجه به توان داخلی و توانمندی جوانان دارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی توانسته قدرت صادرات خود را به تمام جهان نشان دهد و اگر همینطور پیش برود در آینده نه چندان دور بزرگترین صادرکننده انرژی دنیا خواهیم شد؛ در شرایط فعلی نیز کشورهایی که قبلاً از روسیه انرژی می گرفتند هم اکنون واسطه می فرستند تا انرژی خود را از طریق ایران تامین کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه جمهوری اسلامی تبدیل به شاهراه اقتصادی برای ملت ها شده و قدرت های اقتصادی خواهان رابطه با کشورمان هستند گفت: کشوری که چیزی نداشت امروز مسلح به جنگ افزارهای نظامی است اما آل سعود به استیصال رسیده است.

آیت الله فلاحتی با اشاره به ضرورت رفع مشکلات آزادراه رودبار تصریح کرد: ترافیک مسیر رودبار واقعاً مایه دردسر و جزو راه های پرترافیک کشور است و انتظار می رود مسئولان برای رفع مشکلات این مسیر اقدام اساسی انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به ظرفیت های بالای گیلان در حوزه تولید مرغ اشاره کرد و گفت: دستگاه های نظارتی، سرکشی از مرغ فروشی ها و تولیدکنندگان را هر روز انجام دهند و کسی که در بازار اختلال ایجاد کرده و باعث نگرانی مردم شده باید با آنان برخورد شود.

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان افزود: علاوه بر نظارت بر مرغ فروشی ها باید نانوایی ها، مراکز تولید آرد و انبارهای آرد در شهرها و روستاها هم به طور دائم سرکشی شوند.

انتهای پیام/612/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان