جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، جانشین فرمانده انتظامی گیلان امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شفت اظهار کرد: با تمام وجود از امنیت گیلان حراست خواهیم کرد. بحث امنیت یکی از اساسی ترین نیاز جوامع بشری است، پلیس ...

به گزارش ۸دی، جانشین فرمانده انتظامی گیلان امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شفت اظهار کرد: با تمام وجود از امنیت گیلان حراست خواهیم کرد. بحث امنیت یکی از اساسی ترین نیاز جوامع بشری است، پلیس در برقراری نظم و امنیت با هیچ کسی تعارف ندارد و با هماهنگی های انجام شده با مرجع قضائی برخورد با اغتشاشگران و متعرضان به حقوق شهروندان قاطع و پشیمان کننده است.

وی با اشاره به جانفشانی های شهیدان در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بیان کرد: پلیس برای ایجاد امنیت با کسی تعارف ندارد و در سال های گذشته و تجربه ای که داشته ایم ثابت شده که حتی منافقینی که با سلاح مقابله کرده اند نتوانستند راهی به جایی ببرند.

سرهنگ حسین حسن پور با تاکید بر اینکه برای موضوع عفاف و حجاب ۱۹ دستگاه نقش اساسی ایفا کرده اما به تکالیفشان عمل نمی کنند، اضافه کرد: دشمن یک روزه پیاده نظامش را پیاده نکرده و برای این اغتشاشات با برنامه ورود کرده است.

این مقام انتظامی ضمن تشکر از مردم با بیان اینکه در این دو هفته مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کرده اند، گفت: امنیت مهم است ما در زمینه دفاعی هیچ مشکلی نداشته و کمبودی نداریم و بر همین اساس هم دشمن جرأت حمله نظامی ندارد. ما در موضوعات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی برای دشمن حیات خلوت ایجاد کرده ایم. برای پلیس امنیت یکی از ضروریات بوده و موضوع امنیت حرف اول و شرط زندگی است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز پلیس است و هر کسی به این امر لطمه بزند برخورد جدی با آن صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: نظام ما اسلامی است پلیس هم در چارچوب نظام اسلامی حرکت می کند و فردی که بی گناه است قطعاً با یک تذکر بسنده می کند اما با خاطیان برخورد جدی خواهد کرد. ما هم گله داریم اما مسئولین گذشته فضای مجازی را چنان باز گذاشتند تا دشمن یک سری را فریب داد و در این اغتشاشات دیدیم.

در پایان از زحمات سرهنگ «عبدالعلی شعبانی» قدردانی و سرهنگ «مجید تقی زاده» به عنوان فرمانده جدید انتظامی شفت معارفه شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان