جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به ضرب و شتم دو مامور یگان حفاظت این اداره کل توسط قاچاقچیان چوب در شفت گفت: راننده ۳۵ ساله دستگیر شد اما همدست وی متواری است.

به گزارش خبرنگار مهر، میرحامد اختری پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با رسانه ها با اشاره به ضرب و شتم دو مأمور یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان گیلان اظهار کرد: این دو مأمور توسط قاچاقچیان چوب مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی هنگام گشت زنی در چوبر شهرستان شفت در محدوده روستای پلنگ پشت با وانت نیسانی مواجه شدند، افزود: این وانت نیسان ۲ تن چوب جنگلی قاچاق حمل می کرد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در ادامه با اشاره به اینکه این افراد مجوزی برای قطع و حمل چوب نداشتند، گفت: راننده و سرنشین این خودروی باری با ۲ مأمور یگان حفاظت درگیر و با ضربات مشت و لگد آن ها را از ناحیه چشم و گونه زخمی کرده اند.

وی با اشاره به مداخله مأموران پاسگاه شالما شفت و دستگیری راننده حدود ۳۵ ساله وانت نیسان اضافه کرد: قاچاقچی دیگر پس از درگیری به سمت داخل جنگل متواری شد که تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان