جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به منظور اجرای طرح یکپارچه سازی اختصاص اراضی کشاورزی خبر داد و گفت: با تلاش های صورت گرفته در سه نقطه استان بعد از برداشت برنج اجرای این ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، صالح محمدی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکپارچه ساری اراضی کشاورزی یکی از اهداف سازمان جهاد کشاورزی است، اظهار کرد: یکی از مهم ترین اهداف از اجرای این طرح، ورود و افزایش ضریب استفاده از مکانیزاسیون در اراضی شالیزاری استان گیلان بوده و در راه تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم. 

وی با تاکید بر لزوم توجه به کاهش هزینه تولید و مصرف آب در طرح یکپارچه سازی اراضی کشاورزی گفت: کاهش هزینه های تولید و مصرف آب، جزو اولویت های جهاد کشاورزی است که در این خصوص بخش اعظم اعتبارات کشاورزی ابلاغی سفر ریاست جمهوری مربوط به حوزه آب و خاک اختصاص پیدا کرده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به منظور اجرای طرح یکپارچه سازی اختصاص اراضی کشاورزی خبر داد و افزود: با تلاش های صورت گرفته در سه نقطه استان بعد از برداشت برنج اجرای این طرح آغاز شده است. 

به گفته محمدی، مطالعاتی که در حوزه طرح تجهیز انجام شده بیش از ۱۰ هزار هکتار است و به محض اختصاص باقی اعتبارات براساس مطالعات صورت گرفته، اجرای پروژه در این اراضی در دستور کار قرار می گیرد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان