جستجوگر خبری شهرستان شفت

آرشیو بخش اقتصادی

به گزارش هشت دی، اسدالله عباسی امروز در آیین افتتاح یک کارخانه تولیدی از پروژه های دهه فجر شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: برنامه راهبردی دولت سیزدهم افزایش اشتغال، تولید و توجه به نهضت ملی مسکن است و تلاش ...

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: نام نویسی نامزد های انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان آغاز شده است.

سازمان هواشناسی اعلام کرد: دمای ۴۲۰ شهر در کشور منفی شد و بارش باران بخش هایی از استان های بوشهر، هرمزگان گیلان و گلستان را فرا گرفت. به گزارش اقتصاد آنلاین، سازمان هواشناسی اعلام کرد: دمای ۴۲۰ شهر در ...

فرماندار بندرآستارا: برنامه ریزی و سهمیه بندی تردد حمل ونقل مرز آستارا در ۴ بخش کامیون های یخچالی، ترانزیتی، صادراتی و تخلیه و بارگیری انجام شد.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان: تولید بذر مادری امسال در گیلان ۱۲ درصد بیشتر از پارسال شده است.

دکتر اسدالله عباسی در شورای مسکن گیلان بر لزوم بهره گیری از سازه های نوین در روند ساخت مسکن ملی تاکید کرد.

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۰ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: عزت و امنیت ملی، اقتدار بین المللی، استقلال و حاکمیت سرزمین منوط به پیروی از منویات مقام ...

به گزارش ۸دی،رییس کل دادگستری گیلان امروز در نشست بررسی موانع اجرای طرح پل روگذر کمربندی فومن که با حضور معاون وزیر راه در رشت برگزار شد، پس از آسیب شناسی و ارایه ی راهکار های عملی برای اجرای این طرح، بر ...

به گزارش ۸دی، خلیل بهروزی فر، با اشاره به آخرین وضعیت قانون بودجه ۱۴۰۲، اظهار کرد: طبق قانون، لایحه بودجه سالانه باید منطبق بر قانون برنامه باشد و در حال حاضر مدت زمان برنامه پنج ساله ششم به اتمام رسیده ...

ضعف انرژی برق که برای واحد های تولیدی شهرستان شفت به معضلی تبدیل شده در پیگیری ۲۰ این هفته مطرح شده است.

به گزارش ۸دی،حمزه عشوری مدیرکل محیط زیست گیلان در جلسه ساماندهی اراضی ملی در شهرستان فومن، با بیان اینکه برخی روستاهای فومن از سال ۷۸ به عنوان مناطق حفاظت شده معرفی شده است، اظهار کرد: با اصلاح و ...

بیش از ۷ کیلومتر از شبکه آب رسانی در ۳ روستای شهرستان لاهیجان لوله گذاری شده است.

استاندار گیلان در این نشست بر تکمیل زنجیره ارزش تولید ، افزایش بهره وری و ارتقای راندمان تولید در واحد سطح در صنعت چای تاکید کرد.

نخستین شخم زمستانه شالیزار ها در گیلان، در دو روستای مشکله و حاجی آباد شهرستان املش آغاز شد.

رئیس سازمان چای کشور از پرداخت ۴۱ میلیارد تومان تسهیلات از صندوق حمایت از توسعه چای به چایکاران و صاحبان کارخانجات چایسازی در سال ۱۴۰۱ خبر داد. .

مدیر آبفای فومن از اختصاص ۲۷ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه ی آبرسانی به سایت آبرسانی گوشلوندان این شهرستان خبر داد.

گوشت بوقلمون از هر صد گرم سه گرم چربی دارد که پروتئینی مقوی برای خانوارهاست.

مدیرکل صمت گیلان: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۶ هزار بنگاه اقتصادی متخلف در گیلان شناسایی و معرفی شدند.

آخرین یافته های حوزه ی مدیریت منابع آب، ارتقاء بهره وری در تولید در نشست تخصصی مدیریت آب کشاورزی گیلان در رشت بررسی شد.

استاندار گیلان در املش: با رفع موانع، روند تکمیل طرح های ناتمام املش تسریع می شود.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور: از ابتدای امسال تاکنون ۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان پرداخت شده است.

۵۰ میلیارد تومان اعتبار امسال برای تهیه و بازنگری طرح های هادی روستائی استان گیلان اختصاص یافته است.

مدیر توسعه ی زیست بوم کسب و کار صندوق کارآفرینی امید کشور از اعطای ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه ی کسب و کار روستایی در سه سال منتهی به پایان ۱۴۰۰ خبر داد.

امسال ۱۶۲ واحد تولیدی راکد در گیلان با حمایت های ستاد تسهیل رفع موانع تولید به چرخه ی تولید بازگشت.

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی فومن از پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد مشاغل پایدار در این شهرستان خبر داد.

امسال با پرداخت ۷۸۰ میلیاردتومان تسهیلات برای بیش از ۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد گیلان شغل ایجاد شد.

برداشت شکرلوله گیلان از ۲۲ هکتار از زمین های کشاورزی صومعه سرا آغاز شد.

بیست و سومین نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان صبح امروز در مرکز نوآوری دانشکده کشاورزی دانشگاه گیلان افتتاح شد.

اهالی روستای نرکه املش در سال زراعی پیشرو کمر همت بستند و با هم انهار کشاورزی روستایشان را پاکتراشی و لایروبی کردند.

شرکت آب منطقه ای گیلان از کاهش ۶۰ درصدی ذخیره آب سد مخزنی شهربیجار و ۳۶ درصدی سد مخزنی سفید رود در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان