جستجوگر خبری شهرستان شفت

آرشیو بخش خواندنی

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه آشوب های صورت گرفته در کشور به صورت گسترده برنامه ریزی شده بود، گفت:خیلی از دستگیرشدگان گیلانی نبودند و از اقصی نقاط کشور برای خرابکاری وارد استان شدند که با همکاری ...

رودسر- استاندار گیلان گفت: باید از مزیت های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی گیلان در کنار ظرفیت های صنعتی و اقتصادی استفاده شود.

رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به مجروحیت ۱۰۵ نفر از ماموران انتظامی استان در اغتشاشات اخیر گفت: بیشتر دستگیرشدگان در آشوب های گیلان غیر بومی هستند.

امام جمعه رشت گفت: ترافیک مسیر رودبار واقعاً مایه دردسر و جزو راه های پرترافیک کشور است و انتظار می رود مسئولان برای رفع مشکلات این مسیر اقدام اساسی انجام دهند.

گیلان در دوران ۸ سال دفاع مقدس، ۸ هزار شهید از جمله ۲ شهید غواص تقدیم کشور کرده است.

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تداوم روند کاهش آمارهای کرونایی در استان گفت: در حال حاضر ۵۳ بیمار در بیمارستان ها بستری هستند و ۱۲ بیمار بهبود یافته و مرخص شده اند.

علیرغم گذشت بیش از یک سال از آغاز رسمی فعالیت دولت سیزدهم، فرمانداری شفت– یکی از 31 شهرستان محروم کشور، همچنان با سرپرست و بدون حضور فرماندار فعالیت می کند این در حالی است که مردم فرمانداری ماندگار را ...

پیکر پدر شهید عبدالحسین پنجی آزارکی در بخش رحیم آباد رودسر امروز تشییع و در روستای آزارکی به خاک شپرده شد.

سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گیلان: ۲۷ هزار تن انواع کود شیمیایی آماده توزیع بین کشاورزان گیلانی است.

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان از امروز گفت: این سامانه تا روز شنبه فعال بوده و در این مدت دمای هوا نیز ۸ درجه کاهش می یابد.

مدیرکل هواشناسی گیلان: از عصر امروز سامانه بارشی وارد گیلان می شود.

مدیر مرکز اصلاح نژاد گاو بومی گیلان از تولید خوراک ارزان قیمت دام در این مرکز خبر داد.

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه، نقش نیروهای بسیجی و سپاهی در کنترل شیوع کرونا را بسیار موثر دانست و گفت: نیروهای بسیجی و سپاه کرونا در کشور و گیلان با حضور گردانی در بیمارستان ها و مراکز درمانی و با کمک ...

آیت الله احمد پروایی، نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی، هفته نیروی انتظامی را گرامیداشت.

رشت- مسئول بیماری های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با اهدای اعضای بدن یک بانوی ۴۱ ساله ماسالی بیست و دومین اهدای عضو گیلان در امسال انجام شد.

اهدای عضو بانوی ماسالی جان ۲ بیمار نیازمند را نجات داد.

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به ورود ۵۳ میلیون گردشگر به استان گفت: در مقایسه با سال گذشته ۱۰۵ درصد رشد داشته ایم و گیلان مقصد اول گردشگری کشور بوده است.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان: هفته کودک باید نقطه آغازی برای ارایه راهکار های مناسب برای توانمندسازی نسلی پویا باشد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان: برنامه محوری روز کودک در روستای کلاشم بالای شفت با شعار «روستای آباد، کودکان کتابخوان، آینده روشن» برگزار می شود.

جاده لشت نشا به آستانه اشرفیه ۱۳ کیلومتر است که مسافران زیادی از جاهای مختلف کشور از این جاده تردد می کنند .

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دانشگاه محل آموزش و آموختن است، گفت: ما در کنار مسؤولیت آموزشی و آموختن، مسؤول فرهنگ انقلابی، ایثارگری، عدالت محوری، درستکاری و اخلاق مداری در دانشگاه ...

رییس نوغانداری گیلان پیش بینی کرد: برداشت پیله تر پاییزه ابریشم ۲۰ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.

رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دکتر بالو فردی پیگیر و پاک دست است، گفت: همه باید از اختلاف نظرها پرهیز و با کمک به یکدیگر، ارتقای نظام سلامت استان را پیش ببریم چراکه زمان و مدت دوران ...

معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه در دوران همه گیری کرونا در گیلان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته، گفت: توسعه حوزه بهداشتی و درمانی به ویژه در بخش دولتی اولویت نخست گیلان است.

رشت- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: افزایش درآمد و کاهش هزینه ها با توجه به کاهش پرداختی از سوی وزارت بهداشت باید در دستور کار علوم پزشکی گیلان قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گیلان با تاکید بر اینکه در دانشگاه در حوزه جهاد تبیین باید اقدامات جدی انجام شود، گفت: اساتید و کارشناسان سیاسی باید تحلیل های درست را در اختیار قشر دانشجو قرار دهند.

فرمانده سپاه استان گیلان ضمن ارائه توضیحاتی درباره جزئیات و اهداف اغتشاشات در استان گفت: ۱۰۶ نفر از لیدرهای اغتشاشات در استان دستگیر شدند و اعلام می کنیم همه کسانی که به اموال مردم و دولت در گیلان ...

رشت- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اضافه شدن بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت جدید بیمارستانی به بیمارستان های کشور خبر داد و گفت: بخش دولتی و خصوصی باید در کنارهم رشد کنند.

شفت- امام جمعه شفت با اشاره به اینکه زمان واقعیت ها و ماهیت اصلی دشمنان را نشان می دهد، گفت: دستگاه قضائی مُر قانون را درباره اغتشاشگران اجرا کند.

به گزارش ۸دی، جانشین فرمانده انتظامی گیلان امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شفت اظهار کرد: با تمام وجود از امنیت گیلان حراست خواهیم کرد. بحث امنیت یکی از اساسی ترین نیاز جوامع بشری است، پلیس ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان