جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به لزوم تشکیل بانک اطلاعاتی جامع در حوزه بانوان توانمند شهری و روستایی گفت: باید ظرفیت های بانوان شناسایی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مصطفی پور شامگاه دوشنبه در ...

طرح سالم سازی دریا به سبب کم توجهی و غفلت هرساله نسبت به سال های اخیر آب می رود و ناجیان غریق نیز در امواج پرتلاطم بی تدبیری ها جان می بخشند اما خود غرق می شوند.

...

انزلی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی باید از ظرفیت مردم استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مصطفی پور پیش از ظهر ...

رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به اینکه تربیت نیروی انسانی یکی از رسالت های مهم معلمان است، گفت: دولت برای حل مشکلات معلمان عزم جدی دارد.

به گزارش ...

شفت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به اینکه باید با همه توان در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت کنیم، گفت: حل مشکلات و جلب اعتماد مردم مهم ترین خواسته دولت است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

انزلی- «امیر جانبازی» با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان انزلی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان بعد از ظهر شنبه ...

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به آغاز اجرای مرحله سوم طرح هوشمند مدیریت کرونا، گفت: در این مرحله اصناف زیر ذره بین قرار دارند.

حسین مصطفی پور در گفتگو ...

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان گفت: در مرحله دوم اجرای طرح هوشمند مدیریت کرونا بر عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری گیلان نظارت می شود.

حسین مصطفی پور در ...

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه طی دو ماه گذشته از حدود ۱۰ هزار تبه خارجی و رانندگان ترانزیت متردد از مرز زمینی شهرستان آستارا تست رپید صورت گرفته، گفت: طی این مدت، به ۵۰ مسافر ...

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به آغاز اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا از ۲۱ آذر ماه در این استان، گفت: این طرح در پنج مرحله اجرایی می شود.

به ...

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به آغاز اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا از ۲۱ آذر ماه، گفت: بازرسان محیط کار اجرای درست این طرح در دستگاه ها و واحدهای صنفی را نظارت می کنند.

...

رشت- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان مشکلات اقتصادی را عامل تأخیر در افتتاح فاز اول باغ موزه دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: این فاز طی سه ماه آینده بهره برداری می رسد.

...

رشت- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان گفت: ۳۰۰ برنامه فرهنگی همزمان با دفاع مقدس در گیلان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین مصطفی پور ...

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین مصطفی پور شامگاه یکشنبه در گفتگوی ویژه خبری با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر علاوه بر آثار مثبت داخلی، معادلات منطقه را نیز بر هم زد، اظهار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان