جستجوگر خبری شهرستان شفت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به زرد بودن وضعیت کرونایی استان گیلان گفت: ۲ شهرستان رودبار و املش در ردیف شهرهای زرد کرونایی قرار داشته و وضعیت ۱۵ شهر دیگر آبی است.

...

علیرغم سیر یکنواخت شیوع بیماری کرونا در گیلان، بیماری مشابه آن یعنی –آنفلوآنزا، در استان در حال اوج گیری است و لازم است شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک جدی گرفته شود.

...

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، امروز مردم گیلان برای دریافت واکسن های کرونا می توانند به ۲۲۰ پایگاه تجمیعی و موردی استان مراجعه کنند.

...

گام جدید همکاری مدافعان سلامت و امنیت گیلان در واکسیناسیون کرونا با تزریق واکسن «نورا» به فرمانده سپاه قدس گیلان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آغاز شد.

...

رشت- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به جایگاه خوب این استان در واکسیناسیون سراسری کرونا گفت: با توجه به در پیش بودن فصل سرما تزریق نوبت یاد آور جدی گرفته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان سالاری پیش ...

رشت- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شرایط سخت این استان در ابتدای شیوع ویروس کرونا گفت: با همکاری سپاه و گروه های جهادی ۵ میلیون دُز واکسن کرونا در گیلان تزریق شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در زمینه ساماندهی ۲ رودخانه گوهررود و زرجوب با اعتباری بالغ بر پنج هزار میلیارد تومان به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار می شود، گفت: قرار بر این است که پروژه راه آهن رشت ...

...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه با قرمز شدن دو شهرستان شرایط کرونا در این استان عادی نیست، گفت: شهروندان برای تزریق واکسن تشویق شوند.

به گزارش خبرنگار مهر اسدالله عباسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر لزوم توجه جدی به تزریق دُز سوم واکسن کرونا، گفت: تعداد شهرهای آبی گیلان از ۱۴ به ۱۲ شهر کاهش یافت.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با تشریح آخرین ...

رشت _ ایرنا _ بر اساس ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که شامگاه جمعه اعلام شد دو شهرستان آبی گیلان از نقشه کرونایی خارج و زرد شدند و به این ترتیب تعداد شهرستان های آبی استان به ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نقش موثر تزریق واکسن کرونا در کنترل و مهار این ویروس، گفت: هنوز ۶۱ درصد جمعیت واجد شرایط گیلان دُز سوم واکسن را دریافت نکرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، فردین ...

رشت _ ایرنا_ بر اساس تازه ترین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که شامگاه جمعه اعلام شد تعداد شهرستان های آبی کرونایی استان گیلان از ۱۲ به ۱۴ شهرستان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ...

رشت _ ایرنا_ آمار مجموع و روزانه بستری های مبتلا به بیماری کووید ١٩ در بیمارستان های گیلان نشان از نزول مداوم این بیماری طی حدود یک ماه اخیر دارد که به اعتقاد کارشناسان همین مسئله می تواند زمینه ساز ...

رشت _ ایرنا_ بر اساس آخرین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که شامگاه جمعه اعلام شد شمار شهرستان های با رنگ بندی آبی استان گیلان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بر این اساس شهرستان ...

رشت - ایرنا - با روند نزولی بیماری کووید ١٩ در گیلان طی هفته های اخیر، اما توصیه های پیشگیری از ابتلا و انتشار ویروس کرونا در این استان کاهش یافته و طبق آمارها اغلب نسبت به مراعات شیوه نامه ...

رشت _ ایرنا_ آمار مجموع بستری های مبتلا به کرونا در بیمارستان های گیلان نشان از تداوم عقب نشینی بیماری کووید ١٩ در این استان می دهد و تقریباً از ۳۵ روز اخیر شاهد ثبات شمار مبتلایان هستیم و آمار ...

استاندار گیلان با اشاره به موفقیت های حاصله در بحران کرونا، از تلاش های مردم استان و همچنین دانشگاه علوم پزشکی و مشارکت کنندگان در کنترل بیماری، تقدیر کرد.

...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تداوم روند کاهش آمارهای کرونایی در استان، گفت: هم اکنون ۸۳ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان گیلان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۱۰۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان، گفت: هنوز بیش از ۵۰ درصد واجدان شرایط تزریق دُز سوم واکسن دریافت نکرده اند.

فردین ...

رشت - ایرنا - با استقبال و مراجعه چشمگیر مردم گیلان در دریافت نوبت اول و دوم واکسن کرونا، اکنون ترزیق واکسن مرحله سوم در این استان به کندی پیش می رود در حالیکه کارشناسان بهداشتی و متخصصان عفونی بر ...

به سبب ترغیب، ترویج و همچنین تزریق واکسن کرونا به بیش از یک میلیون ۱۹۸ هزار نفر از جمیعت گیلان که هنوز نوبت سوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اند، سپاه قدس گیلان قرارگاه واکسیناسیون کرونا تشکیل داد.

...

آستارا - ایرنا - ستاد مدیریت کرونا در آستارا تشویق بهورزان خانه های بهداشت را به شرط افزایش آمار واکسیناسیون دز سوم کرونا به ۷۰ درصد، در دستور کار قرار داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار آستارا ...

آستارا - ایرنا - ستاد مدیریت کرونا در آستارا تشویق بهورزان خانه های بهداشت را به شرط افزایش آمار واکسیناسیون دز سوم کرونا به ۷۰ درصد، در دستور کار قرار داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار آستارا روز یکشنبه در جلسه ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۴۶ درصد گیلانی های واجد شرایط دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند، گفت: روند بستری ها همچنان صعودی است.

به گزارش ...

رشت _ ایرنا_ بر اساس ارزیابی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که شامگاه جمعه اعلام شد تمام ١٧ شهرستان گیلان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در ارزیابی جدید وزارت بهداشت، ...

نائب رئیس اتاق اصناف ایران از دریافت ۸۷ درصدی دُز سوم واکسن کرونا توسط اصناف خبر داد و گفت: مالکان واحدهای صنفی باید بعد دریافت QR کد آن را در واحد صنفی خود نصب کنند.

...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند نزولی آمارهای کرونایی در استان، گفت: مجموع بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های گیلان به ۵۰۰ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، فردین ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تاکنون بیش از چهار هزار کودک گیلانی معادل ۹.۴ درصد جمعیت ۵ تا ۱۲ سال استان نوبت اول واکسن کرونا دریافت کرده اند.

فردین مهرابیان در ...

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ابراز نگرانی از شیوع امیکرون کرونا در بین کودکان گفت: قدرت سرایت امیکرون کرونا در بین کودکان بسیار زیاد است که جای بسیار نگرانی دارد لذا از تمامی والدین درخواست دارم که ...

...

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تاکنون ۸۸ درصد جمعیت بالا پنج سال استان گیلان نوبت اول و بیش از ۸۰ درصد نیز نوبت دوم و ۳۶ درصد جمعیت استان معادل بیش از ۸۶۲ هزار نفر نیز ...

رشت - ایرنا - براساس گزارش مرکز بهداشت گیلان، از ابتدای تزریق واکسن کرونا در این استان تاکنون پنج میلیون و ۱۸ هزار و ۶۵ دز واکسن به جامعه هدف تزریق شده است.

آستارا - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا از بازگردانده شدن ۱۳ راننده خارجی کامیون های تزانریت کالا از مرز این شهرستان، به علت مثبت بودن تست کرونا خبر داد.

دکتر فرید بصیری مقدم روز ...

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در کشور گفت: استان گیلان با بالاترین پوشش واکسیناسیون در نوبت های اول و دوم رکورددار بالاترین پوشش تزریق در جهان است.

...

رشت - ایرنا - مدیر گروه بیمارهای مرکز بهداشت استان گیلان گفت: ۵.۱ درصد از جمعیت هدف این استان معادل ۱۱۳ هزار و ۲۲۲ نفر تاکنون برای تزریق واکسن اقدام نکرده اند.

دکتر حسن رخ شاد روز ...

براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان طی یک ماه اخیر مبتلایان بیماری کووید ۱۹ بستری در بیمارستان های گیلان نزدیک به ۳۰ درصد کاهش یافته است.

براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ...

رشت - ایرنا - براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان طی یک ماه اخیر مبتلایان بیماری کووید ۱۹ بستری در بیمارستان های گیلان نزدیک به ۳۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش ...

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقدام به موقع و انقلابی مجموعه دولت به ویژه وزارت بهداشت اکنون نظام سلامت در پی مردم هست تا نسبت به واکسینه کردن آن ها ...

...

رشت - ایرنا - سویه جدید ویروس کرونا اومیکرون بعد از گذر از کشورهای مختلف، وارد کشور ایران شد، این سویه به دلیل قدرت انتشار بالا نگران کننده است، اما کارشناسان بهداشتی از مردم می خواهند به جای نگرانی، برای ...

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۲۲۶ هزار گیلانی دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند، گفت: با تزریق این دُز ۸۰ درصد از ابتلا به سویه اُومیکرون پیشگیری می شود.

...

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، هدف واکسیناسیون کرونا را ایجاد ایمنی در حداکثر جمعیت دانست و اضافه کرد: مطالعات نشان داده افرادی که واکسن هایی با پلتفرم ویروس غیرفعال را دریافت کرده اند بعد از مدتی ممکن است ...

سخنگوی علوم پزشکی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان