جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته رییس حوزه قضایی رودبنه شهرستان لاهیجان، یک مجتمع ویلایی غیرمجاز به مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع در روستای امیرآباد بخش رودبنه لاهیجان تخریب شد.

...

بررسی های میدانی نشان می دهد پرداخت و در پی آن برداشت از حساب تعدادی از دهیاران لاهیجانی یک اشتباه سهوی در انتقال منابع بین بانکی بوده و آنچه مسؤولان به آن اذعان کرده اند، منابع برداشت شده به حساب ...

طی یک مراسمی در آستانه اشرفیه، کلنگ احداث یک مجتمع سلامت شامل ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شماره یک، پایگاه سلامت و آزمایشگاه مرکزی این شهرستان بر زمین زده شد.

...

لاهیجان- مجموعه تاریخی چهار پادشاهان، شاخص ترین بنای میراثی شهر لاهیجان به دلیل داشتن نقاشی های مذهبی از واقعه عاشورا مشهور است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - مهری شیرمحمدی: قدمت «میدان محله» شهر لاهیجان، به سال ۱۰۰۰ هجری می ...

فرهاد در دوران مرخصی بارها از مادرش درخواست می کرد برای شهادتش دعا کند و این نشان می دهد که او خیلی زودتر از اینکه زمان شهادتش فرا برسد روحش برای شهادت آماده شده و به پرواز در آمده بود.

...

لاهیجان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: ۱۳ هزار نفر در صنایع غذایی استان گیلان مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری عصر دوشنبه در جمع برخی از صنعتگران شهرستان لاهیجان اظهار کرد: همه ارکان ...


عروس گیلان کجاست؟
4 فروردین 1402

شهری پوشیده از مناطق سرسبز و کوهستان های زیبا و چشم نواز در گیلان است که وجود باغات چای سرسبز و منظم آن و نیز استخر زیبایی که در مرکز شهر قرار دارد این شهرستان را مانند عروسی جلوه می ...

رشت- طی روز گذشته خبر مسمومیت دانش آموزان گیلانی در چند شهر این استان در فضای مجازی دست به دست شد اما واقعیت این ماجرا چیز دیگری است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - بهرام قربانپور: خبر مسمومیت دانش آموزان ...

رشت- استاندار گیلان با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ استفاده از چای داخلی گفت: سازمان چای مکلف است برای ارتقای کیفی محصولات چای چاره ای اساسی بی اندیشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر ...

لاهیجان- استاندار گیلان با اشاره به نقش مهم دانشجویان در توسعه استان گفت: دانشجو قوه محرکه و پویایی جامعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر چهارشنبه در همایش پیشگامان رهایی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در جمع ...

در نشستی که در راستای تأمین بخشی از رفاه چای کاران شمالی برگزار شد، بر بیمه 40 هزار چای کار در کشور بحث و تبادل نظر شد.

...

رئیس سازمان چای کشور با بیان اینکه برای احیا و به زراعی باغات چای هم تسهیلات سرمایه در گردش در نظر گرفته شده است گفت: در این قسمت به ازای هر هکتار تا ۳۵۰ میلیون ریال با بازپرداخت چهارساله و ...

طبق پیش بینی هواشناسی گیلان، آسمان استان همچنان بارانی است و علیرغم بارش قابل توجه در اغلب مناطق، شرایط رودخانه ها عادی و از طغیان آن ها خبری نیست.

...

سیاهکل- استاندار گیلان با اشاره به اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای احداث محور اصلی سیاهکل- لاهیجان گفت: مسیر توسعه در گیلان هموارتر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر اسدالله عباسی ظهر یکشنبه پس از بازدید از وضعیت احداث کمربندی خیام ...

لاهیجان- فرماندار لاهیجان با اشاره به حضور دو بالگرد آبپاش برای تثبیت خاموشی حریق در تالاب امیرکلایه گفت: از عصر امروز نیز یک بالگرد دیگر به منطقه اعزام می شود.

فرهاد براتی گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آتش ...

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به وقوع حریق پنج هکتار از اراضی تالاب بین المللی امیرکلایه و ناصرکیاده، از مهار حریق توسط نیروهای امدادی خبر داد.

...

روایت است که در گذشته سوگواران با پای برهنه در حالی که ۷۲ شمع و ۷۲ دانه خرما به یاد ۷۲ شهید دشت کربلا در دست دارند با روزه سکوت در کوچه های شهر گشته و از چهل منبر می ...

سومین جشنواره گیاه بومی دارویی کوتکوتو لاهیجان با استقبال مردم از اقصی نقاط ایران در این شهر برگزار شد.

گزارش ...

لاهیجان- نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به تضعیف کشاورزی و صنایع گیلان به دلیل عملکرد بدون کارشناسی، گفت: باید برای تحول در صنایع و کشاورزی استان از علوم دانش بنیان کمک گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول ...

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تأکید بر بیان مشکلات از سوی مدیران، گفت: خودسانسوری مدیران استان در طرح مشکلات یکی از دلایل عقب ماندگی در استان است درحالی که هماهنگی با مدیران می تواند در رشد و ...

سرپرست معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به انتقادات امام جمعه لاهیجان نسبت به کارشکنی ها در راستای عدم راه اندازی دستگاه آنژیوگرافی یک بیمارستان خصوصی در ...

...

سرپرست معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به انتقادات امام جمعه لاهیجان نسبت به کارشکنی ها در راستای عدم راه اندازی دستگاه آنژیوگرافی یک بیمارستان خصوصی در ...

...

لاهیجان- مردم مومن و روزه دار لاهیجان حضوری پرشور و گسترش در راهپیمایی روز جهانی قدس از خود به نمایش گذاشتند.

...

رشت- مسافران نوروزی می توانند با سفر به لاهیجان که به عروس شهرهای گیلان معروف است از مشاهده تاریخ و طبیعت در کنار هم لذت ببرند.

خبرگزاری مهر، گروه استان گیلان: گوشه و کنار استان گیلان با توجه به جغرافیا ...

رشت- ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست لاهیجان اعلام کرد: بالغ بر ۲/۵ هکتار از اراضی تالابی امیر کلایه لاهیجان به همت ماموران یگان حفاظت محیط زیست و مشارکت نیروی انتظامی این شهرستان ، رفع تصرف شد .

...

لاهیجان- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم شناسنامه دار کردن باغات چای استان، گفت: باید تولید چای برای چایکاران اقتصادی شود تا بتوانیم از تغییر کاربری ها جلوگیری کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

لاهیجان- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان لاهیجان از برگزاری نوروزگاه در این شهرستان خبر داد و گفت: غرفه فروش چای اصیل دائر می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست ...

لاهیجان- فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به استقرار نیروها در مرزهای کشور، گفت: حضور مقتدارانه ارتش در همه مرزهای کشور برای حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

لاهیجان- فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به استقرار نیروها در مرزهای کشور، گفت: حضور مقتدارانه ارتش در همه مرزهای کشور برای حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ کیومرث حیدری ظهر چهارشنبه در ...

رشت - ایرنا - همزمان با آغاز افتتاح چندین پروژه محرومیت زدایی ارتش در گیلان امروز چهارشنبه فاز نخست پروژه های بیمارستان پیروز لاهیجان به بهره برداری رسید و کلنگ ساخت ساختمان مرکز دیالیز و شیمی درمانی ...

...

لاهیجان- فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی نزاجا با اشاره به اینکه به عنوان بازوی کمکی پای کار محرومیت زدایی ایستاده ایم، گفت: در دو سال گذشته ۶۰ میلیارد تومان در بخش بهداشت گیلان هزینه شده است.

...

لاهیجان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وجود برخی کمبودهای در حوزه بهداشت و درمان لاهیجان، گفت: این شهرستان به قطب درمانی شرق گیلان تبدیل می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

لاهیجان- فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدامات محرومیت زدایی این نیرو، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ارتش حدود ۴۰۰ میلیارد تومان در بخش بهداشت و درمان هزینه کرده است.

به ...

لاهیجان- فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدامات محرومیت زدایی این نیرو، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ارتش ۱۲ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در سطح کشور ساخته است.

به گزارش ...

به دستور دادستان لاهیجان سگ گردانی در سطح خیابان های شهر و همچنین در مراکز تفریحی و پارک ها ممنون شد.

...

به دستور دادستان لاهیجان سگ گردانی در سطح خیابان های شهر و همچنین در مراکز تفریحی و پارک ها ممنون شد.

...

لاهیجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: درمان و سلامت مردم خط قرمز دولت سیزدهم است و اگر قرار باشد که سلامت مردم به علت نداشتن پول دچار مخاطره شود، با عوامل آن برخورد قاطع ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به نارضایتی کشاورزان از کاهش قیمت محصولات کشاورزی در بازار از وزارت جهاد کشاورزی و صمت خواست برای ایجاد تعادل قیمت محصولات مورد نیاز شب عید را تعیین تکلیف کنند.

...

استانها - ایرنا - خبرنگاران ایرنا اول دی ماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که از مهمترین آنها می توان به حادثه قطار در متروی تهران، ریزش ساختمان در تبریز، حریق در جنگل های شمالی کشور، ...

لاهیجان - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور از پرداخت ۹۷ درصدی مطالبات چایکاران شمال در سال جاری خبر داد و گفت: سهم دولت از این میزان به طور کامل به چایکاران استانهای مازندران و گیلان پرداخت شده است.

حبیب ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان