جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برپایی محافل قرآنی شعبانیه در ۱۱ شهر استان خبر داد و گفت: در برپایی برنامه های فرهنگی، اعتقادی. قرآنی رویکرد تمرکز زدایی را در پیش گرفتیم.

رضا ثقتی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به ارسال ۱۱ اثر به دبیرخانه سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان، گفت: مهلت ارسال آثار به مدت یک هفته تمدید شد.

سید ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به آغاز به کار پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان، گفت: دو نمایش «چهارشنبه خاتون» و «هَلونه» از گیلان در این جشنواره حضور دارند.

سید ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به آغاز فعالیت دوباره سینماهای استان بعد از حدود دو سال تعطیلی، گفت: از چهارشنبه اکران فیلم های سینمایی در رشت آغاز می شود.

رشت- مستند «سرای کرنای» ساخته «اشکان خوش سرور» با موضوع آیین های کهن با حضور مسئولان در رشت رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر دوشنبه با حضور مسئولان گیلان از پوستر و ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر ضرورت جذب جوانان از طریق فرهنگ به هنر و آیین های ریشه دار، گفت: احیای آیین های کهن مشقت بار اما ماندگار است.

...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تداوم تفکر ایثارگری در کشور، گفت: امروز جوانان ایرانی در برابر هر گونه تجاوز به خاک ایران، غیرتمندانه ایستادگی می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی ظهر چهارشنبه ...

رشت- مدیر کل ارشاد گیلان با تأکید بر اینکه جشنواره میراث ناملموس باید به یک فرهنگ در این استان تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این نقطه نیازمند تداوم برگزاری این جشنواره هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی پیش ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان در پیامی ضایعه درگذشت هنرمند فرهیخته مرحوم استاد « فخر موسوی» را به اهالی فرهنگ و هنر استان تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون هنری ...

رشت- پیکر «میر محمود (امیر) فخر موسوی» ساعت ۱۰ صبح فردا در آستانه اشرفیه تشییع و در جوار آرانگاه دکتر معین به خاکسپرده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خانواده استاد فقید مرحوم ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به شخصیت چند وجهی مرحوم «فخر موسوی»، گفت: این هنرمند فقید در حوزه هنر یک مکتب ایجاد کرد.

فیروز فاضلی در گفتگو با ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با تأکید بر پرهیز از فعالیت های جزیره ای کانون های مساجد در شهرستان ها، گفت: راه اندازی شورای اندیشه ورز به ارتقای فعالیت ها کمک می کند.

به ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: سه گیلانی در پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

فیروز فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعلام اسامی برگزیدگان نهایی پنجمین دوره جام ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی درگذشت «اکبر محبوبی فر» هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان در پی درگذشت هنرمند پیشکسوت استان «اکبر محبوبی فر» در پیامی تأکید کرد: آثار و صدای این هنرمند فقید برای همیشه در یاد گیلانیان ماندگار است.

به گزارش خبرنگار مهر، «سید امیر ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان در پی درگذشت هنرمند پیشکسوت استان «اکبر محبوبی فر» در پیامی تأکید کرد: آثار و صدای این هنرمند فقید برای همیشه در یاد گیلانیان ماندگار است.

به گزارش خبرنگار مهر، «سید امیر ...

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان گفت: «اکبر محبوبی فر» هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون استان گیلان بامداد امروز به دلیل کهولت سن درگذشت.

سید امیر مصباح در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- رئیس گروه هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به صدور هزار و ۵۲۹ هنر کارت برای هنرمندان گیلانی، گفت: تاکنون هزار و ۳۱۴ هنر کارت اعطا شده است.

سجاد کوچکی نژاد ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه دکتر معین یکی از چهره های ماندگار در زمان خود و امروز و حتی آینده است، گفت: نخستین گام ها در حوزه لغت نویسی توسط «دکتر معین» برداشته شد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به وجود بحران مخاطب در جوامع امروزی، گفت: باید دست هنرمندان باز گذاشت تا مهدویت با زبان هنر در جامعه اشاعه یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی ظهر سه شنبه ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به ارسال ۱۳۵ اثر به جشنواره فرهنگی هنری «منجی»، گفت: این آثار توسط ۳۵ نفر ارسال شده که هفت اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شدند.

به ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به ارسال ۱۳۵ اثر به جشنواره فرهنگی هنری «منجی»، گفت: این آثار توسط ۳۵ نفر ارسال شده که هفت اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شدند.

به ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن قدردانی از حضور پررنگ رسانه ها و پوشش مطلوب انتخابات، گفت: نقش رسانه در پوشش این حماسه بر کسی پوشیده نیست.

فیروز فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

رشت- مدیر کل ارشاد گیلان گفت: ۶۰۰ خبرنگار از صبح امروز فرآیند برگزاری انتخابات در استان گیلان را پوشش می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی عصر جمعه در خبرنگاران با اشاره ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر حفظ آبروی انسان ها به ویژه در ایام انتخابات از سوی رسانه ها، گفت: نقد خوب است اما خدشه به آبروی افراد از لحاظ شرعی و اخلاقی قابل قبول نیست.

...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه امروز ادبیات پایداری به معنای واقعی نداریم، گفت: اسطوره سازی در بیان لازمه ادبیات پایداری است.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی صبح سه شنبه ...

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی با بیان اینکه خانه مطبوعات گیلان تشکیلاتی صنفی رسانه ای است که فعالیت خود را از سال ۷۶ آغاز کرده است، افزود: وزن خانه مطبوعات گیلان از نظر جایگاه یک اعتبار و ...

سید امیر مصباح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت فعالیت در بخش هنری، اظهار کرد: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و بازگشت دوباره محدودیت ها در کشور و استان گیلان مشاغل گروه های ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان