جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای املش گفت: این اراضی ملی توسط کارشناسان دادگستری و منابع طبیعی ۶۰ میلیارد ریال ارزش گذاری شده و متهم برای ادامه ...

...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۲۰ هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان خمام خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش تقریبی این زمین را ۱۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی با اشاره ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از آزادسازی ۱۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در شفت خبر داد و گفت: ارزش ریالی این زمین ۴۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزالله ملکی اظهار کرد: پس از ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از آزادسازی ۳۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی در رودسر به ارزش بیش از ۶۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: با سودجویان برخورد قانونی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عزیزاله ملکی پیش از ...

رشت- فرمانده انتظامی استان گیلان از رفع تصرف ۱۶ هزار متر مربع از اراضی ملی در لنگرود خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش تقریبی این اراضی را ۸۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار عزیزاله ملکی در گفت وگو با خبرنگار ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۱۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک انبار خبر داد و گفت: متهم ۵۷ ساله به مراجع قضائی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیز الله ملکی اظهار کرد: در پی ...

رشت- جانشین فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به نجات نوجوان ۱۶ ساله صومعه سرایی از دست گروگان گیرها گفت: عاملان این گروگان گیری کمتر از ۱۰ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن پور ...

رشت- رئیس پلیس پیشگیری استان گیلان با اشاره به اینکه بیش از ۸۲ درصد از جرایم در هشت شهرستان رخ می دهد، گفت: بیش از ۶۰ درصد از جرایم در ۱۹ کلانتری انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ...

رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به دریافت گزارش آتش سوزی در بقعه متبرکه روستای والیسرای شفت گفت: عمدی بودن حریق در این بقعه هنوز مشخص نشده است.

سرهنگ مجید رسول زاده در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه تحرکات دشمن کاملاً در رصد فراجا و تحت اشراف اطلاعاتی است، گفت: دشمن همانند گذشته در مقابل ملت ایران شکست می خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عزیزالله ملکی صبح سه شنبه در ...

رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به قتل مادری در رودسر توسط پسرش به وسیله داس گفت: قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مجید رسول زاده فرساد گفت: با ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه امنیت خط قرمز پلیس است، گفت: با برهم زنندگان آرامش جامعه برخورد قاطع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن پور بعد از ظهر دوشنبه در مراسم تکریم و ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری ۱۵ نفر از اعضای یک شرکت هرمی در شهرستان رودسر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت شرکت هرمی در یکی از روستاهای ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان از تخریب اموال عمومی و اموال شهروندان در اغتشاشات شب گذشته رشت خبر داد و گفت: در این اتفاقات آمبولانس اورژانس آتش زده شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین حسن پور اظهار کرد: شب ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری ۲۲ نفر از تخریب کنندگان اموال عمومی در رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس گیلان، سرهنگ حسین حسن پور گفت: به دنبال انتشار فراخوان های کورکورانه ...

رشت- فرمانده انتظامی رشت از غرق شدن مسافر ۳۴ ساله کرمانشاهی در سواحل دریای خزر در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمود حافظی ظهر سه شنبه در گفتگوبا رسانه ها با اشاره به دریافت ...

رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه سوزاندن کاه و کلش ممنوع است، گفت: متخلفان جریمه نقدی می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مجید رسول زاده فرساد با اشاره به اینکه با توجه به ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۱۷ هکتار از اراضی ملی به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در آستانه اشرفیه خبر داد و گفت: متهم ۴۴ ساله به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی با ...

رشت- معاون فرهنگی اجتماعی پلیس گیلان با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال وقوع سیلاب گفت: محدودیت تردد در مسیرهای منتهی مناطق کوهستانی گیلان اعمال می شود.

سرهنگ مجید رسول زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ...

شفت- جانشین فرمانده انتظامی شفت با اشاره به تشکیل هزار و ۴۳۲ پرونده در این شهرستان گفت: تصادفات درون شهری ۵۳ و برون شهری ۱۱ درصد کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد میرباقیان ظهر شنبه در نشست با ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: ۲۲ نفر از عاملان تبلیغ فرقه های نوظهور و منحط غربی در ارتفاعات ییلاقی شهرستان املش دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن پور پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران تأکید ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف ۱۹ شی عتیقه در حین انجام ایست و بازرسی در رودبار، گفت: دو نفر در این باره دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به هنجارشکنی توسط تورهای کوهنوردی و دوچرخه سواری در این استان، گفت: ضوابطی برای حضور این تورها در ییلاقات گیلان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به قتل پیرزن ۷۷ ساله در انزلی، گفت: قاتل که پسر وی بود دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مجید رسول زاده ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف و ضبط ۵۳۰ قلم اشیای عتیقه متعلق به دوره هخامنشی و اسلامی در رودسر، گفت: متهم ۶۶ ساله دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رضوانشهر- فرمانده انتظامی رضوانشهر با اشاره به وقوع دو فقره قتل در این شهرستان، گفت: داماد خانواده بعد از به قتل رساندن همسر و برادر زن، گوش مادر زن را نیز برید.

به ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با تأکید بر برخورد قاطع با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، گفت: تاکنون بیش از ۸۱۸ هزار تن انواع مواد محترقه کشف و ۹۰ نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن پور صبح ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به شناسایی عاملان انتشار تصاویر منافی عفت در فضای مجازی، گفت: پنج نفر در این رابطه در یکی از روستاهای شهرستان رشت دستگیر شدند.

به گزارش ...

رشت- فرمانده انتظامی شفت با اشاره به اینکه ضاربان کارمند یکی از بانک های این شهرستان شتاسایی و دستگیر شدند، گفت: علت این حادثه اختلافات مالی بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به دستگیری هفت نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در یک درگیری در فومن، گفت: ۱۴ قبضه سلاح گرم و سرد از این افراد کشف و ضبط شد.

...

رشت- رئیس عقیدتی سیاسی ناجای گیلان با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، گفت: در حال حاضر جامعه با نقطه مطلوب در این زمینه فاصله دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در مبارزه با فساد، گفت: وجود امنیت توسعه و پیشرفت به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح سه شنبه در ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان گفت: هزار و ۱۳۸ متر مربع از اراضی ملی به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در شهرستان سیاهکل رفع تصرف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی گفت: مأموران ...

فومن- فرمانده انتظامی فومن گفت: خبر منتشر شده در «رکنا» مبنی بر قتل همسر توسط مرد فومنی و فروش دخترش را کذب است.

سرهنگ حمید رضا فیضی در گفتگو با خبرنگار مهر با ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف انبار احتکار آرد در رشت، گفت: متهم ۴۷ ساله تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین حسن پور اظهار کرد: مأموران ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به بازدید از سه هزار و ۲۷۸ واحد صنفی استان، گفت: ۷۷ واحد صنفی به دلیل انجام تخلف پلمب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین ...

رشت- پیکر شهید «امید چائی پز» در فرماندهی انتظامی استان گیلان تشییع شد.

...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان گفت: ۴۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یک کارخانه متروکه در شهرستان بندرانزلی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی به تلاش های شبانه روزی پلیس در ...

رشت- رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به شناسایی ۱۲۷ محله دارای مشکل در استان، گفت: ۱۲ مرحله طرح «امنیت محله» در این مناطق اجرایی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به شناسایی ۱۲۷ محله دارای مشکل در استان، گفت: ۱۲ مرحله طرح «امنیت محله» در این مناطق اجرایی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان