جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل صمت گیلان از افتتاح یک شرکت تولید کننده پنل های دیواری با عایق پلی یورتان با حضور استاندار گیلان در فومن و با سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریالی خبر داد.

...

مردم روستای آبرود و لات در شهرستان فومن به برکت قرارگاه محرومیت زدایی ارتش بعد از ۴۰ سال قرار است از نعمت راه مناسب، برخوردار شوند.

...

در پی برخورد 3 خودرو سواری در محور فومن رشت، چهار تن از سرنشینان این خودروها کشته و سه تن نیز مصدوم شدند.

...

کربلا - مسئول موکب شهدای فومن با تاکید بر لزوم باورمندی مردم به اعتقادات و باورهای دینی گفت: پیاده روی اربعین یک معجزه الهی است.

سید رضا موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به استقرار و فعالیت موکب ...

فومن- استاندار گیلان به اجرای ماده ۴ در روستاهای فومن اشاره کرد و گفت: در همین راستا ۳۶۴ هکتار از اراضی روستایی فومن آزاد و سند نیز صادر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی امروز چهارشنبه به مناسبت ...

فومن- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از افتتاح یک واحد بوم گردی با محوریت گردشگری کشاورزی در فومن خبر داد.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر از افتتاح یک واحد بوم گردی با محوریت گردشگری کشاورزی ...

فومن- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه درمانگاه های تأمین اجتماعی فرصت خوبی برای خدمات رسانی هستند، گفت: تقویت و توسعه درمانگاه های تأمین در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، صولت مرتضوی امروز ...

فومن- آیین علم بندی ماسوله با بیش از ۸۰۰ سال قدمت یکی از آیین های عاشورایی گیلان است که همه ساله گردشگران مذهبی بسیاری را از نقاط مختلف کشور و جهان به سمت خود فرا می خواند.

خبرگزاری مهر - ...

فومن- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: گل آقا تحمل مسئولان کشور نسبت به انتقاد را افزایش داد.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر پیش از ظهر جمعه در اختتامیه هفتمین جشنواره طنز و رسانه طنزپهلو ...

رشت - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به وعده اش به مادر شهید محمود فریدی در خصوص احداث راه روستای خجکه آلیان فومن عمل کرد.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها- بهرام قربانپور: در همین روزهای گرم آفتابی تیر، طبق ...

فومن - استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به مناطق روستایی گفت: دولت سیزدهم طلایه دار محرومیت زدایی از روستاها است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر پنج شنبه در مراسم بهره برداری از طرح هادی روستای خجکه ...

فومن - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، روستاها را پایگاه های مردمی جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: مناطق روستایی مورد توجه سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر نیکزاد ظهر پنج شنبه در آئین بهره برداری از طرح هادی روستای ...

فومن- مدیرکل بنیاد مسکن گیلان از پیشرفت ۱۰۰ درصدی پروژه دیواره گذاری روستای رودبارچیره از توابع بخش مرکزی شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد دائمی صبح پنجشنبه در بازدید از پروژه دیواره گذاری روستای رودبار چیره از توابع ...

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحمیل خسارت سنگین به کشاورزان شمالی در پی ورود بیش ازاندازه برنج خارجی، گفت: معاون اول رئیس جمهوری، دستور خرید تضمینی باقی مانده برنج کشاورزان ...

...

فومن- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان فعالیت های کتاب محور، هدف مند و نشاط بخش را از رویکردهای کانون عنوان کرد و گفت: پی ریزی بنای فکری کودکان و نوجوانان رسالت این نهاد است.

به گزارش خبرنگار ...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مقابله با تعارض منافع را مرز مشخص خادمان مردم در نظام سلامت دانست و تصریح کرد: مسئول و متولی نظام سلامت در دوره کنونی باید تمام وقت در خدمت مردم باشد و بی عدالتی در ...

رشت- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کاهش زادآوری و افزایش جمعیت سالمندی در استان گفت: طرح جوانی جمعیت با حمایت از خانواده محقق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی آشوبی ظهر پنجشنبه در نشست شورای سلامت ...

فومن- مردم دیار عارفان در چهاردهمین سالگرد ارتحال ملکوتی آیت الله محمد تقی بهجت فومنی، با برگزاری مراسم مختلف این روز بزرگ را گرامی داشتند.

خبرگزاری مهر- گروه استان ها: ۲۸ اردیبهشت ماه مصادف با چهاردهمین سالگرد عالم ربانی «آیت ...

هم نام نهمین امام شیعیان بود. او را الگوی خود قرار داده بود و قدردان این نام گذاری بود. گرچه رحلتش شهادت نبود اما شهید زیست و شهادت گونه عروج یافت.

...

هم نام نهمین امام شیعیان بود. او را الگوی خود قرار داده بود و قدردان این نام گذاری بود، گرچه رحلتش شهادت نبود اما شهید زیست و شهادت گونه عروج یافت.

...

رشت- فرماندار فومن از برگزاری نخستین همایش علما و طلاب غرب گیلان با محوریت بزرگداشت آیت الله بهجت (ره) در ۲۴ اردیبهشت ماه به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی فکور ظهر دوشنبه در نشست ستاد ...

فومن - رئیس ستاد دیه استان گیلان از افزایش ۵ برابری کمک مردم نوعدوست فومن برای آزادی زندانیان خبر داد و گفت: مردم خیرخواه فومنی ۳۶۱ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند.

علی یزدانی در گفتگو ...

قلعه رودخان یکی از مهم ترین دژهای تاریخی، اسرارآمیز و نظامی ایران است که در شهرستان فومن گیلان و در میان انبوه درختان جنگلی در دل کوه جای گرفته است.

...

شفت- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با تاکید بر اینکه اجرای پروژه های نیمه تمام مورد توجه مسئولان قرار گیرد، گفت: مطالبه گری از مدیران بالادستی برای رفع محرومیت شفت در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ...

مزار شهید سید جواد موسوی که در ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۴ در سن ۱۹ سالگی در عملیات والفجر هشت گردان امام حسین (ع) لشکر ۲۵ کربلا به عنوان خط شکن در منطقه عملیاتی اروندکنار به شهادت رسید، زیارتگاه عاشقان شد.

...

مزار شهید سید جواد موسوی که در ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۴ در سن ۱۹ سالگی در عملیات والفجر هشت گردان امام حسین (ع) لشکر ۲۵ کربلا به عنوان خط شکن در منطقه عملیاتی اروندکنار به شهادت رسید، زیارتگاه عاشقان شد.

...

رشت- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تهاتر اموال مازاد در گیلان برای تامین اعتبار پروژه پل ورودی فومن راهکاری سازنده است، گفت: این موضوع پیگیری و عملی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خیرالله خادمی ظهر شنبه ...

فومن - معاون امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به مشکل اراضی ملی و منابع طبیعی ۱۰۱ روستای فومن، گفت: این مشکل باید ظرف یک هفته بررسی، پیگیری و حل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود کاظمی بعد از ظهر ...

فومن- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه عرصه را نباید برای روستاییان تنگ کرد، گفت: برخی اقدامات دستگاه ها سبب نارضایتی عمومی می شود که باید با آن برخورد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...

فومن- فرماندار فومن با بیان اینکه این شهرستان در گذشته قطب نوغانداری و صادرکننده نوغان به استان های دیگر بود، گفت: شرایط فومن برای احیا و توسعه این صنعت بسیار مساعد است.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی ...

فومن- مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اجرای ۵۲ درصدی طرح هادی روستایی در استان گفت: فومن شهرستان برتر در این زمینه است.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد دائمی ظهر چهارشنبه در مراسم معارفه مدیز بنیاد مسکن فومن اظهار ...

فومن- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره بین المللی میرزا کوچک در رشت گفت: ۷۰ عنوان برنامه در قالب این کنگره برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی پیش از ظهر ...

رشت- مراحل انجام ثبت جهانی شهر تاریخی ماسوله سالهای زیادی است که به طول انجامیده اما این روزها گیلان میزبان ارزیابان یونسکو برای بررسی آخرین وضعیت این شهر است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: شهر تاریخی ماسوله چشم انتظار ...

فومن- فرماندار فومن با اشاره به اینکه بازنگری طرح های هادی ضروری است، گفت: شاخص های برخورداری فومن واقعی نیست و نیازمند جذب اعتبارات بیشتری هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی فکور بعد از ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات ...

به گفته دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی راه های روستای گیلان ایمن نیست و فرسودگی آسفالت بین روستایی در استان بسیار زیاد است و آسیب های جانی و مالی بر مردم و اموال آن ها وارد می شود که ...

فومن- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال هنرمندان از جشنواره «طنز پهلو» گفت: ثبت این جشنواره در تقویم وزارت ارشاد ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر پنج شنبه در ششمین جشنواره ملی ...

فومن- مدیر کل میراث فرهنگی گیلان از ثبت ملی غار محل زندگی «عزیز غارنشین» در شهرستان فومن خبر داد و گفت: وسایل زندگی وی جمع آوری و موزه ای منطبق با شرایط منطقه ایجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ...

فومن- نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملا عبدالفتاح فومنی» در شهرستان فومن برگزار و ۱۱ برگزیده این همایش تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر پنج شنبه نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملأ عبدالفتاح فومنی» با حضور مسئولان در مجتمع فرهنگی هنری ...

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با تأکید بر پرهیز از بخشی نگری در هنگام حل بحران ها، گفت: قرارگاه فرماندهی عملیات در زمان بحران باید در شهرستان تشکیل شود.

به گزارش ...

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به جایگزینی میدان به جای روگذر در ورودی فومن در فاز نخست، گفت: مطالبات مردم پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان