جستجوگر خبری شهرستان شفت

قلعه رودخان یکی از مهم ترین دژهای تاریخی، اسرارآمیز و نظامی ایران است که در شهرستان فومن گیلان و در میان انبوه درختان جنگلی در دل کوه جای گرفته است.

...

شفت- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با تاکید بر اینکه اجرای پروژه های نیمه تمام مورد توجه مسئولان قرار گیرد، گفت: مطالبه گری از مدیران بالادستی برای رفع محرومیت شفت در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ...

مزار شهید سید جواد موسوی که در ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۴ در سن ۱۹ سالگی در عملیات والفجر هشت گردان امام حسین (ع) لشکر ۲۵ کربلا به عنوان خط شکن در منطقه عملیاتی اروندکنار به شهادت رسید، زیارتگاه عاشقان شد.

...

مزار شهید سید جواد موسوی که در ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۴ در سن ۱۹ سالگی در عملیات والفجر هشت گردان امام حسین (ع) لشکر ۲۵ کربلا به عنوان خط شکن در منطقه عملیاتی اروندکنار به شهادت رسید، زیارتگاه عاشقان شد.

...

رشت- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تهاتر اموال مازاد در گیلان برای تامین اعتبار پروژه پل ورودی فومن راهکاری سازنده است، گفت: این موضوع پیگیری و عملی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خیرالله خادمی ظهر شنبه ...

فومن - معاون امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به مشکل اراضی ملی و منابع طبیعی ۱۰۱ روستای فومن، گفت: این مشکل باید ظرف یک هفته بررسی، پیگیری و حل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود کاظمی بعد از ظهر ...

فومن- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه عرصه را نباید برای روستاییان تنگ کرد، گفت: برخی اقدامات دستگاه ها سبب نارضایتی عمومی می شود که باید با آن برخورد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...

فومن- فرماندار فومن با بیان اینکه این شهرستان در گذشته قطب نوغانداری و صادرکننده نوغان به استان های دیگر بود، گفت: شرایط فومن برای احیا و توسعه این صنعت بسیار مساعد است.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی ...

فومن- مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اجرای ۵۲ درصدی طرح هادی روستایی در استان گفت: فومن شهرستان برتر در این زمینه است.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد دائمی ظهر چهارشنبه در مراسم معارفه مدیز بنیاد مسکن فومن اظهار ...

فومن- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره بین المللی میرزا کوچک در رشت گفت: ۷۰ عنوان برنامه در قالب این کنگره برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی پیش از ظهر ...

رشت- مراحل انجام ثبت جهانی شهر تاریخی ماسوله سالهای زیادی است که به طول انجامیده اما این روزها گیلان میزبان ارزیابان یونسکو برای بررسی آخرین وضعیت این شهر است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: شهر تاریخی ماسوله چشم انتظار ...

فومن- فرماندار فومن با اشاره به اینکه بازنگری طرح های هادی ضروری است، گفت: شاخص های برخورداری فومن واقعی نیست و نیازمند جذب اعتبارات بیشتری هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی فکور بعد از ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات ...

به گفته دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی راه های روستای گیلان ایمن نیست و فرسودگی آسفالت بین روستایی در استان بسیار زیاد است و آسیب های جانی و مالی بر مردم و اموال آن ها وارد می شود که ...

رشت – ایرنا – استاندار گیلان با بیان اینکه مسئولان از انتقادات سازنده استقبال می کنند ،بیان کرد: زنده یاد کیومرث صابری فومنی معروف به گل آقا ،با ادبیات و زبان طنز ، انتقادات را به کام مسئولان شیرین می ...

رشت – ایرنا -دستیار وزیر و رئیس حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نسبت به سختی های جامعه فرهنگی و هنری آگاه هستیم گفت: رسیدگی به وضعیت جامعه فرهنگی و هنری مورد اهتمام دولت مردمی است.

...

فومن- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال هنرمندان از جشنواره «طنز پهلو» گفت: ثبت این جشنواره در تقویم وزارت ارشاد ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر پنج شنبه در ششمین جشنواره ملی ...

فومن- مدیر کل میراث فرهنگی گیلان از ثبت ملی غار محل زندگی «عزیز غارنشین» در شهرستان فومن خبر داد و گفت: وسایل زندگی وی جمع آوری و موزه ای منطبق با شرایط منطقه ایجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ...

رشت – ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان بیان کرد: پرونده ثبت ملی غار «عزیز غارنشین» در جنگل های منطقه آلیان فومن تهیه شده و بناست این منطقه به عنوان یک جاذبه گردشگری آماده شود.

...

فومن- نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملا عبدالفتاح فومنی» در شهرستان فومن برگزار و ۱۱ برگزیده این همایش تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر پنج شنبه نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملأ عبدالفتاح فومنی» با حضور مسئولان در مجتمع فرهنگی هنری ...

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با تأکید بر پرهیز از بخشی نگری در هنگام حل بحران ها، گفت: قرارگاه فرماندهی عملیات در زمان بحران باید در شهرستان تشکیل شود.

به گزارش ...

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به جایگزینی میدان به جای روگذر در ورودی فومن در فاز نخست، گفت: مطالبات مردم پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...

فومن- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر همایش پژوهشی «علل و عوامل پیروزی انقلاب» در فومن برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف ...

فومن- مردم فومن توجه به زیرساخت ها، بهره گیری از ظرفیت های گردشگری، کشاورزی و صنعتی و تسریع در فرآیند ثبت جهانی ماسوله را مطالبه خود از سفر دولت به استان گیلان عنوان کردند.

...

فومن- مردم فومن توجه به زیرساخت ها، بهره گیری از ظرفیت های گردشگری، کشاورزی و صنعتی و تسریع در فرآیند ثبت جهانی ماسوله را مطالبه خود از سفر دولت به استان گیلان عنوان کردند.

...

فومن- بلاتکلیفی احداث پل ورودی فومن امسال ۱۶ ساله می شود و این موضوع علاوه بر ایجاد چهره زشت در ورودی شهر گلایه مردم و مسئولان شهرستان را به دنبال داشته است.

...

رشت - ایرنا - کسب عنوان شهر کامل برای ماسوله این منظر تاریخیِ نزدیک به یکهزار ساله، داعیه جهانی شدن را برای این شهر بیشتر تقویت کرد تا تسریع در روند ثبت بین المللی را به مطالبه مصرانه و جدی مردمان ...

فومن- آزمایشگاه غربالگری نوزادان غرب گیلان با حضور مسئولان در فومن افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر پنج شنبه با حضور جمعی از مسئولان آزمایشگاه غربالگری نوزادان غرب گیلان در ...

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به دستگیری هفت نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در یک درگیری در فومن، گفت: ۱۴ قبضه سلاح گرم و سرد از این افراد کشف و ضبط شد.

...

فومن- بالا آمدن آب رودخانه و غرق آب شدن پنج پل آنما بر اثر بارش شدید باران راه ارتباطی این روستاها در شهرستان فومن را بست.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به ...

فومن- بالا آمدن آب رودخانه و غرق آب شدن شش پل آنما بر اثر بارش شدید باران راه ارتباطی این روستاها در شهرستان فومن را بست.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به بارش شدید باران در مناطق مختلف استان ...

فومن- فرماندار فومن با اشاره به وضعیت نامطلوب زباله در فومن از عدم حضور مدیرکل محیط زیست گیلان برای بررسی این موضوع طی دو سال گذشته در این شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش ...

رشت-ایرنا-  فومن ،دیار گل آقای ایران، شهر مجسمه ها ، تونل سبز و کلوچه سنتی غروب پنجشنبه ۲۹ مهرماه میزبان آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر «طنز۵پهلو » بود.

رضا رفیع طنزپرداز ...

فومن- فرماندار فومن گفت: ۶۲ هزار و ۶۰۰ شهروند این شهرستان واکسن کرونا دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا محسنی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری فومن با اشاره به ...

رشت - ایرنا - سرپرست شهرداری فومن اعلام کرد: خبر جمع آوری مجسمه های فومن کذب محض است و تنها ۲ مجسمه برای مرمت برداشته شده است تا عملیان ترمیم بر روی آن انجام شود.

گلی چیرانی عصر شنبه در گفت ...

فومن- مسئولان دادگستری گیلان با حضور در روستای امام زاده تقی شهرستان فومن دستورات لازم برای تسهیل در روند صدور مجوز ساخت مسکن برای خانواده بی خانمان فومنی صادر کردند.

به گزارش ...

فومن- فرمانده انتظامی فومن گفت: خبر منتشر شده در «رکنا» مبنی بر قتل همسر توسط مرد فومنی و فروش دخترش را کذب است.

سرهنگ حمید رضا فیضی در گفتگو با خبرنگار مهر با ...

فومن- ۱۴ پروژه آموزشی و فرهنگی استان گیلان با حضور استاندار به صورت همزمان بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از ۱۴ پروژه آموزشی ...

فومن- فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش گفت: ارتش در تجهیز و نوسازی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن مشارکت می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ولی رحمانی ظهر سه شنبه در نشست ...

رشت- ایرنا- مراتع سرسبز و مرز مشترک بین گیلان و اردبیل در ارتفاعات رضوانشهر و تالش، بر خلاف گذشته های دور که شاهد اختلافاتی در تداخل چرای دام های عشایر بوده، امروز با تعامل ایجاد شده، نقطه وفاق و همدلی ...

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به رشد بیش از ۴۳ درصدی اعتبارات فومن، گفت: باید با مدیریت صحیح وظایف خود را به خوبی انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان