جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستانه اشرفیه- ورود سامانه بارشی در گیلان سبب شدت گرفتن بارندگی در روستای ساحلی دستک بندر کیاشهر شده است.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور هشدار زرد هواشناسی برای استان خبر داد و گفت: مردم و مسافران از استقرار و برپایی چادرهای مسافرتی در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ...

رشت- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از آماده باش کامل دستگاه های خدمات رسان استان در پی بارش ها خبر داد و گفت: بر اثر بارش باران در دو روز گذشته ۶۰ سردهنه خاکی در گیلان تخریب شده است.

امیر مرادی ...

مدیر کل هواشناسی گیلان با بیان اینکه نقشه های هواشناسی از ورود سامانه بارشی و کاهش دمای ۶ تا هشت درجه ای در گیلان خبر می دهد، گفت: این سامانه بارشی تا سه شنبه در گیلان ماندگار است و در ...

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از خسارت بارش باران به منازل و پست برق در شهرستان های تالش، فومن و شفت در شبانه روز گذشته خبر داد.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور هشدار زرد هواشناسی در این استان خبر داد و گفت: کشاورزان برای کاهش خسارات، تمهیدات لازم را بیاندیشند.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به پایداری هوا طی امروز و فردا در استان گفت: سامانه بارشی از روز شنبه وارد گیلان می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین الگوهای هواشناسی در گیلان ...

رشت - بارش شدید باران در رشت و برخی شهرهای گیلان سبب آبگرفتگی معابر شهری شد.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: دور جدید بارش ها از شب گذشته در مناطق مختلف استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین الگوهای هواشناسی و طبق پیش بینی های ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: در پی بارش باران و برای جلوگیری از خسارت به شالیزارها آبگذاری کانال های آبیاری شبکه سفید رود قطع شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید خرمی با اشاره به بارش باران طی چند ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان گفت: هشدار سطح نارنجی صادر شده و مردم از تردد و استقرار در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- شرکت آب منطقه ای گیلان طی اطلاعیه ای با اشاره به پیش بینی هواشناسی استان مبنی بر بارش باران نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت آب منطقه ای گیلان طی اطلاعیه ای ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان استان امروز ابری و مه آلود و در برخی نقاط بارش باران پیش بینی شده است، گفت: سامانه بارشی تا اواسط هفته مهمان گیلانی ها است.

محمد دادرس در گفتگو با ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در استان خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی از عصر فردا همراه با رگبار و رعد و برق در گیلان فعال می شود.

محمد دادرس در گفتگو ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی و وزش باد طی امروز و فردا در استان، گفت: هشدار سطح نارنجی صادر شده و کشاورزان تمهیدات لازم را در خصوص خزانه برنج انجام دهند.

محمد دادرس در گفتگو ...

رشت - مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش ها در برخی نقاط استان خبر داد و گفت: دریای خزر از امروز تا چهارشنبه برای فعالیت های دریانوردی و صید مناسب است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از تداوم بارش باران طی امشب و فردا در گیلان خبر داد و گفت: بارش باران در ارتفاعات به صورت برف است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نفوذ و فعالیت سامانه ناپایدار ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از بارش باران در روز های اول و دوم نوروز ۱۴۰۲ در این استان خبر داد.

محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با نفوذ و تقویت سامانه هوای بارشی به آسمان استان، بارش باران تا روز چهارشنبه ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از تداوم بارش های متناوب تا پایان هفته در این استان خبر داد.

محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بارش های پراکنده در این استان تا ظهر جمعه (۱۹ اسفند ماه) به تناوب در این استان ادامه ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه دمای هوا تا اواخر روز جمعه در این استان کاهشی است، گفت: وضعیت دریا طی سه روز آینده برای صیادی نامناسب است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت جوی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تضعیف و خروج سامانه ناپایدار و کاهش ابر از فردا در استان گفت: در طول روز شرایط برای افزایش نسبی دمای هوا فراهم می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

آستارا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ هزار مترمکعب برفروبی در استان انجام شده است، گفت: خسارت ساختمان ها و افراد آسیب دیده از برف جبران می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر مرادی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارندگی پراکنده تا ۲ روز آینده مهمان گیلانی ها است، گفت: تاکنون بندرانزلی با ۱۲۳ میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش باران از امشب در استان با نفوذ سامانه بارشی گفت: در این مدت دمای هوای گیلان بین ۸ تا ۱۵ درجه کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی و پیش بینی وزش باد در استان به ویژه مناطق کوهستانی از ورود سامانه بارشی و سرد از اواخر وقت فردا شنبه خبر داد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم فعالیت سامانه هوای بارشی و سرد در استان گفت: بارش پراکنده باران در مناطق جلگه ای استان به تناوب تا پایان هفته ادامه دارد.

محمد دادرس در گفتگو با ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم بارش ها و کاهش دما در استان تا اواسط هفته جاری گفت: بارش در ارتفاعات به صورت برف است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی الگوهای حاکم ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: سامانه کم و بیش ناپایدار تا اوایل هفته آینده در گیلان مستقر و فعالیت خواهد داشت.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی اظهار کرد: بررسی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم بارش ها تا روز دوشنبه در استان گفت: دریا طی امروز و فردا برای صید با احتیاط مناسب است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی الگوهای حاکم ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش ۸ تا ۱۵ درجه ای دمای هوای استان گفت: در این مدت برای ارتفاعات بارش ها به صورت برف پیش بینی شده است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آبرسانی به ۱۷ روستایی استان توسط سپاه گفت: با توجه به کمبود تجهیزات و منابع آب و فاضلاب گیلان نیازمند نگاه ملی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش باران تا عصر امروز در استان از ورود موج جدید بارش ها از روز دوشنبه خبر داد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار در استان ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارش باران در استان از فردا آغاز می شود، گفت: آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از فردا به استان و پیش بینی بارش برف در ارتفاعات گفت: دمای هوا در این مدت ۵ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...

طبق پیش بینی هواشناسی گیلان، آسمان استان همچنان بارانی است و علیرغم بارش قابل توجه در اغلب مناطق، شرایط رودخانه ها عادی و از طغیان آن ها خبری نیست.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود و فعالیت سامانه بارشی در استان گفت: این سامانه تا روز دوشنبه تداوم داشته و بیشترین بارش های شبانه روز گذشته نیز در بندرکیاشهر ثبت شده است.

محمد دادرس در گفتگو با ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای این استان گفت: سامانه جدید بارشی از عصر فردا وارد گیلان می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر به الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی ...

طی شبانه روز گذشته، ایستگاه امامزاده اسحاق علیه السلام در شهرستان شفت ۷۱.۴ میلی متر باران را ثبت و رکورد بیشترین باران را در بین مناطق مختلف استان گیلان زده است.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش شدید باران طی امشب و فردا در استان گفت: دمای هوا ۴ تا ۸ درجه کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی نقشه های هواشناسی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان از امروز گفت: این سامانه تا روز شنبه فعال بوده و در این مدت دمای هوا نیز ۸ درجه کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان