جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ارائه ساز و کاری علمی و عملی برای تحقق جوانی جمعیت همراه با ایجاد بسترهای مناسب اشتغال، ازدواج و مسکن برای جوانان می تواند کلیدی ترین راهبرد برای آینده سازی کشور باشد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- بهرام قربانپور: ...

رشت- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه پیری جمعیت دومین تهدید امروز کشور است، گفت: میانگین جمعیت بسیار کم است و باید تلاش کرد تا جمعیت کشور به وضع ایده آل برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، یونس ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر پرهیز از موازی کاری، گفت: در حوزه جمعیت باید به پژوهش و آسیب شناسی نیز توجه جدی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسدالله عباسی ظهر یکشنبه ...

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۱۰ تا ۱۵ درصد زوجین گیلانی ناباروری اولیه و ثانویه دارند، گفت: ناباروری جز پنج محور اصلی در استان گیلان است.

به گزارش ...

استاندار گیلان افزایش جمعیت را موجب رشد اقتصادی و نمایش اقتدار ملی خواند و گفت: همکاری و هم افزایی همه دستگاه ها برای فراهم سازی زیرساخت های تحقق این مهم ضروری است.

...

رشت- استاندار گیلان با بیان اینکه کاهش نیروهای مولد و افزایش سالمندی موجب افزایش هزینه ها می شود، گفت: گیلان در زمینه نیروی کار با مشکل مواجه است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله ...

رشت- معاون بهداشتی وزیر بهداشت با اشاره به اینکه دشمن روی کاهش جمعیت در ایران حساب کرده است، گفت: بحث جمعیت ملی است و نباید در این حوزه دچار افراط و تفریط شد.

خطیب جمعه موقت رشت با تاکید بر اینکه برنامه محوری باید اولویت مسوولین گیلان باشد، گفت: یکی از اولویت های گیلان توجه به بحران جمعیت و لزوم افزایش جمعیت گیلان است، چرا که خود جمعیت استان در حال کاهش است ...

رشت- امام جمعه موقت رشت با اشاره به چالش نرخ رشد جمعیت در استان، گفت: مسئولان گیلان برای حل مشکلات برنامه محور عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام صفر قربانپور در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان