جستجوگر خبری شهرستان شفت

سالانه شمار بالای از درختان به عنوان تأمین کننده بخش عمده ای از اکسیژن در گیلان به سبب تعارضات اداری که بین منابع طبیعی و شرکت برق وجود دارد در اثر اتصال با خطوط فشارقوی برق، طعمه حریق می شوند.

...

سالانه شمار بالایی از درختان به عنوان تأمین کننده بخش عمده ای از اکسیژن در گیلان به سبب تعارضات اداری که بین منابع طبیعی و شرکت برق وجود دارد در اثر اتصال با خطوط فشارقوی برق، طعمه حریق می شوند.

...

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد وقوع حریق در ۹ شهرستان این استان بودیم، گفت: متاسفانه ۱۸ هکتار از اراضی در این حریق ها سوختند و در حال حاضر حرق در کل استان ...

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان از آتش گرفتن بیش از ۲ هزار مترمربع از علفزار های تالش، شفت و لنگرود بر اثر وزش باد گرم خبر داد.

...

رشت- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از حریق در ۴ شهرستان این استان خبر داد و گفت: شهرستان های سیاهکل، ماسال، رشت و تالش درگیر آتش سوزی های سطحی شدند.

امیر مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به دریافت گزارش آتش سوزی در بقعه متبرکه روستای والیسرای شفت گفت: عمدی بودن حریق در این بقعه هنوز مشخص نشده است.

سرهنگ مجید رسول زاده در گفتگو با خبرنگار ...

آستانه اشرفیه- آتش سوزی بیش از ۱۱ باب مغازه در بندر کیاشهر نبود امکانات و زیرساخت های مناسب برای مدیریت در چنین بحران هایی را به نمایش گذاشت که مسئولان باید برای رفع آن تلاش کنند.

خبرگزاری مهر- گروه استان ...

رشت- رئیس سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به آتش سوزی در یک مینی بود با ۲۰ مسافر گفت: یک نفر از مسافران به دلیل دودگرفتگی به بیمارستان منتقل شد.

شهرام مؤمنی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

رشت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: فیلم سوزاندن درختان در جنگل سیاهکل مربوط به آتش سوزی سال گذشته در آن منطقه می باشد.

میرحامد اختری روز چهارشنبه در پی انتشار فیلمی در ...

انزلی – ایرنا - رییس اداره محیط زیست شهرستان بندرانزلی آتش سوزی در این تالاب بین المللی را عمدی خواند و افزود: اسامی چند مظنون به پلیس امنیت شهرستان اعلام شده است و در اسرع وقت مظنون اصلی شناسایی و ...

رشت - ایرنا - بر اساس گزارش اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان، وزش باد ۹۰ تا ۱۳۵ کیلومتری منجر به خساراتی همچون آتش سوزی، قطع برق، و خسارت به سربندی منازل مسکونی در هفت شهرستان این استان شد.

...

رشت- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به وقوع آتش سوزی در محدوده روستای حسن رود در حاشیه تالاب انزلی، گفت: حریق در مناطق قابل دسترسی با تلاش آتش نشانان اطفا شد.

...

آستارا - ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا با اعلام وقوع آتش سوزی در اراضی جنگلی ارتفاعات تله خان این شهرستان، علت آن را سهل انگاری افراد محلی اعلام کرد.

تورج سفرکار شامگاه چهارشنبه ...

رشت- رشت- مدیرکل بحران استانداری گیلان با اشاره به سقوط بیلبورد شهری و چند اصله درخت، گفت: آتش سوزی در بیش از ۵۰ هکتار از مراتع و جنگل های گیلان تحت کنترل است.

در پی وزش باد گرم در گیلان، تاکنون ۵۰ هکتار از اراضی بکر طبیعی استان عمدتاً به صورت سطحی طعمه حریق شده و تلاش ها همچنان برای اطفا جنگل ها ادامه دارد.

...

رشت- مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به مهار آتش سوزی در جنگل های منطقه اشکراب شهرستان سیاهکل، گفت: دو تیم امدادی در کنار سایر نهادها در مهار آتش مشارکت داشت.

سیاوش ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از احتمال وزش باد گرم خیلی شدید در گیلان خبر داد و گفت: در پی وزش باد در گیلان از فردا دمای هوا تا 12 درجه افرایش پیدا می کند.

...

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان از حریق ۹ هکتاری اراضی جنگلی در گیلان خبر داد و گفت: هم اکنون نیز در دو نقطه از شهرستان شفت و رودبار آتش سوزی ها ادامه دارد و عوامل اطفایی در محل حادثه ...

آستارا - ایرنا - بخشدار حویق تالش از مهار کامل آتش سوزی در یک هکتار از اراضی جنگلی و مرتعی ییلاقات این بخش خبر داد.

کاظم رزمی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار ...

آستارا - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از مهار آتش سوزی سطحی در سه نقطه از اراضی جنگلی و مرتعی روستاهای چلوند، عنبران و کشفی این شهرستان خبر داد.

تورج سفرکار شامگاه چهارشنبه ...

در پی وزش باد گرم و افزایش دما در گیلان، نقاطی از اراضی جنگلی گیلان طعمه حریق و البته با همت جنگلبانان و عوامل امدادی اطفا شده اند.

...

رشت-  مدیر کل مدیریت بحران گیلان با اشاره به مهار آتش سوزی های سطحی در مراتع شش منطقه استان، گفت: با اطلاع رسانی به موقع از آتش افروزی در دو هکتار باغ چای سیاهکل جلوگیری شد.

...

رشت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از کاهش ۷۶ درصدی میزان حریق اراضی جنگلی این استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

سرهنگ محمد قربانی لرد روز دوشنبه در حاشیه ...

رشت- رئیس اداره حفاظت پارک بوجاق با اشاره به وقوع آتش سوزی در دو هکتار از زمین های پارک ملی بوچاق کیاشهر، گفت: آتش بامداد امروز مهار شد.

️به گزارش خبرنگار مهر، ...

تالاب بین المللی انزلی که به دلیل کاهش سطح آب و ورود فاضلاب های صنعتی و خانگی جانی نداشت سالهاست که با طمع زمین از سوی متصرفان نیز مواجه شده و برای تصرف زمین، آتش به جانش می افتد.

خبرگزاری ...

رشت - ایرنا - بر اساس تازه ترین بررسی عوامل اطفای حریق با شروع بارندگی ها از صبح امروز جمعه در استان گیلان، باقی مانده آتش در دل تالاب بین المللی انزلی خاموش شد و دیگر اثری از آتش دیده ...

رشت- مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به مهار آتش سوزی در نیزارهای تالاب انزلی، گفت: عدم دسترسی به مرکز آتش سوزی زمان مهار را طولانی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت – ایرنا – رئیس اداره محیط زیست شهرستان بندرانزلی از مهار حریق در تالاب بین المللی انزلی خبر داد و افزود : از نظر خلبان هواپیمای آتش نشان و کارشناسان سازمان آتش نشانی اطفاء حریق به طور کامل انجام ...

فرمانده یگاه محیط زیست از اطفای حریق در تالاب انزلی خبر داد و گفت: ۹۰ درصد از آش مهار شده و احتمالا تا پایان امشب این آتش اطفا می شود.

سرهنگ جمشید محبت خانی ...

رشت - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان ضمن عمدی دانستن آتش سوزی انزلی، گفت: در ارتباط با آتش سوزی تالاب انزلی یک نفر بازداشت شد و چهار نفر تحت نظر هستند.

به گزارش ایرنا ، سید مهدی ...

انزلی- هواپیمای آتش نشان (ایلوشین) برای مهار حریق نیزارهای تالاب انزلی وارد عمل شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به طرح موضوع استفاده از ...

انزلی- دادستان مرکز گیلان با تأکید بر برخورد قاطع با ترک فعل متولیان اصلی تالاب انزلی، گفت: متاسفانه از حداقل امکانات در تالاب برای برخورد با حوادث محروم هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت – ایرنا- رئیس اداره محیط زیست انزلی از پیشروی آتش سوزی در تالاب خبر داد و گفت: برای مهار آتش به نیروهای متخصص بیشتری جهت اطفای حریق پراکنده در تالاب انزلی نیاز است .

سید فرشید ...

انزلی- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: با هماهنگی های انجام شده هواپیمای آتش نشان برای مهار حریق نیزارهای تالاب انزلی به کمک می آید.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر مرادی شامگاه سه ...

رشت – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه مسیرهای دسترسی به آتش به دلیل تالابی بودن منطقه سخت و در برخی مواقع غیرقابل عبور برای تجهیزات خودرویی است گفت: حجم آتش به گونه ای است که ...

رشت- مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: برای مهار آتش در نیزارهای تالاب انزلی از همه دستگاه های خدماتی با تمام امکانات استفاده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر مرادی ظهر ...

رشت - ایرنا - استاندار گیلان به تلاش های صورت گرفته برای اطفای حریق نیزارهای تالاب انزلی از ابتدای وقوع حادثه اشاره و اظهارکرد: بیش از ۹۰ درصد محدوده آتش سوزی اطفا شده و متناسب با شرایط باید دقت شود ...

انزلی- معاون عمرانی استاندار گیلان با اشاره به حضور ۱۰۰ آتش نشان برای مهار حریق در نیزارهای تالاب انزلی، گفت: تلاش ها خاموش کردن آتش ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس ...

رشت - ایرنا- دادستان انزلی از دستگیری ۲ نفر به جرم ایجاد حریق عمدی در تالاب انزلی خبر داد و گفت :  نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی شب گذشته ۲ نفر را در این راستا دستگیر کردند که در حال حاضر ...

انزلی - مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: عاملان آتش سوزی نیزارهای تالاب انزلی شناسایی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر مرادی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه اطفای حریق نیزارهای تالاب ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان