جستجوگر خبری شهرستان شفت

رودبار - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از وقوع یک فقره تصادف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: در این حادثه عابر پیاده ۵۰ ساله به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

سرهنگ امیر طالبی در گفتگو ...

رودبار - «ویستان» در کنار تمام مواهب طبیعی و چشم نوازش بدلیل عدم توجه ویژه مسئولان، ظرفیتی مغفول مانده است که با برنامه ریزی و سرمایه گذاری درست می تواند محلی برای توسعه گردشگری باشد.

...

بین وجود ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری و بهره گیری از آنها در توسعه اقتصادی در گیلان به عنوان استان گردشگرپذیر ناترازی فراوانی وجود دارد که استفاده از آن نیازمند برنامه جدی و مدون است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

رشت- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان از اجرای طرح ساماندهی معتادین متجاهر در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: این طرح با جدیت تمام در گیلان اجرایی می شود.

به گزارش ...

رودبار- ضعف ساختاری و عملکردی مدیریت منابع به ویژه در حوزه آب سبب شده تا مناطق مختلف استان گیلان با ظرفیت های مستعد از تنش آبی رنج ببرند.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - بهرام قربانپور: «آب مایه حیات است» ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی، ۱۰ شهرستان استان در وضعیت زرد(نسبتا پر خطر) قرار گرفته و وضعیت رودبار نارنجی شد.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کرونا ...

رشت- بهسازی حدود ۳۰ درصدی زباله سراوان حرکت امیدبخشی از سوی مسئولان است که البته باید با سرعت و دقت بیشتری پیگیری شود تا رویای بازگشت و احیای سراوان به واقعیت تبدیل شود.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - بهرام ...

رشت - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گیلان از عضویت ۱۰۵ هزار خانوار جامعه هدف در این صندوق خبر داد و گفت: ۲۸ هزار خانوار گیلانی تحت پوشش بیمه کشاورزان قرار می گیرند.

یزدان شعبانی در گفتگو با ...

رشت- «یوسف هاشمی زاده» کاشف برنج گیلانی هاشمی در سن ۷۴ سالگی بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرنگار مهر، «یوسف هاشمی زاده» کاشف برنج گیلانی هاشمی در سن ۷۴ سالگی بر اثر بیماری ریوی صبح دوشنبه ...

رشت- «یوسف هاشمی زاده» خالق برنج گیلانی هاشمی در سن ۷۴ سالگی بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرنگار مهر، «یوسف هاشمی زاده» خالق برنج گیلانی هاشمی در سن ۷۴ سالگی بر اثر بیماری ریوی صبح دوشنبه ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش بستری های کرونایی در مراکز درمانی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۸۴ بیمار در بیمارستان های گیلان بستری هستند.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر از افزایش بستری ...

رشت- رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان از کاشت نهال توت در یک هکتار از اراضی استان خبر داد و اجرای این طرح را در راستای تقویت زیرساخت های صنعت نوغانداری گیلان عنوان کرد.

محمدرضا عباسی ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اجرای شخم زمستانه بیش از ۲۵ درصد از شالیزارهای این استان خبر داد و گفت: رعایت تقویم زراعی از سوی شالیکاران گیلانی باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی ...

رشت - سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از ثبت جهانی ۵۰ هزار هکتار از جنگل های هیرکانی استان خبر داد و گفت: جنگل های هیرکانی بوسار تالش، گشت رودخان فومن و سیاهرود رودبار ثبت جهانی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

پهنه های خزر فرصتی طلایی برای ارزآوری دریایی دارد و در این میان توجه به آبزی پروری می تواند علاوه بر ایجاد اشتغال و پویایی اقتصادی گامی بزرگ در توسعه اقتصاد دریامحور باشد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - بهرام ...

خشکبیجار - امام جمعه خشکبیجار با تاکید بر ارتباط و توجه بیشتر جوانان به قرآن، گفت: هر زمان از محافل قرآنی و مذهبی فاصله گرفتیم در بخش های مختلف متضرر شدیم و شکست خوردیم.

حجت الاسلام امید زمانی در ...

خشکبیجار - امام جمعه خشکبیجار با تاکید بر ارتباط و توجه بیشتر جوانان به قرآن، گفت: هر زمان از محافل قرآنی و مذهبی فاصله گرفتیم در بخش های مختلف متضرر شدیم و شکست خوردیم.

حجت الاسلام امید زمانی در ...

رشت- قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: موزه روستایی گیلان تنها موزه بزرگ و جامع روستایی در کشور است که سالانه علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دارابی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات شمالی از امروز در گیلان گفت: طی امروز و فردا شاهد کاهش دمای هوای ۴ تا ۸ درجه ای در استان خواهیم بود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره ...

رشت - موضوع پسماند باید از مبدا کنترل و ساماندهی شود در غیر اینصورت نمی توان به هیچ راهکاری خوش بین بود و شاه کلید حل معضل پسماند سراوان در گیلان مبداسپاری است.

خبرگزاری مهر – گروه استان ها – بهرام ...

رشت- همایش آموزشی ترویجی یک روزه معرفی سبد محصولات کودی از سوی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در گیلان برگزار شد.

حسن همتی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به حضور ۱۰ تولیدکننده برتر کود غیر تکلیفی اظهار کرد: هدف ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری ۶۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلان خبر داد و گفت: در شبانه روز گذشته ۲۰ بیمار بهبود یافته و مرخص شدند.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین ...

رشت- «ترنم و تبخاله» نوشته «عباس مهری اتیه» شاعر و محقق گیلانی روانه بازار کتاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «ترنم و تبخاله؛ جستجویی در ذهن و زبان شیون فومنی» اثر «عباس مهری آتیه» شاعر و محقق گیلانی ...

رشت- معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی دریچه های نفوذ استکبار را به کشور بستند، گفت: سپاه پاسداران مانع بزرگی برای زیاده خواهی دشمنان انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمدرضا منشوری ...

رشت - سرپرست منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه حریق جنگل های استان کمتر از ۲۴ ساعت مهار شد، گفت: باتوجه به وزش باد گرم و افزایش دما، مسافران از روشن کردن آتش در مناطق جنگلی جدا خودداری کنند.

سرخوش کرم ...

رشت- سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان به پاسداشت فرهنگ بومی و محلی اشاره کرد و گفت: زبان مادری شناسنامه ملت ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلیل میر عظیمی ظهر سه شنبه در مهرواره بومی محلی ...

حل معضل ۴۰ ساله پسماند «سراوان» و نابودی کوه ۱۱۰ متری زباله در دل جنگل های این منطقه نیازمند اقدامات علمی و تخصصی است؛ موضوعی که به رغم داشتن دستور مسئولان ارشد ملی همچنان اندر خم وعده هاست.

خبرگزاری مهر، ...

انزلی- استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف زمین کشاورزان حاشیه تالاب انزلی گفت: هیچ مانعی در مسیر احیای تالاب بین الملی انزلی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر اسدالله عباسی پیش از ظهر شنبه در نشست بررسی چالش ...

رشت- نمازگزاران گیلانی بعد از اقامه نماز جمعه با سر دادن شعار، اهانت و اقدامات اخیر برخی کشورهای اروپایی در هتک حرمت به قرآن کریم را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تجمع نمازگزاران جمعه در مناطق مختلف گیلان در محکومیت ...

رشت- نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران و اوراسیا با حضور بیش از ۳۰ شرکت تولیدی و صادراتی در استان گیلان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران و اوراسیا با حضور بیش از ...

رشت- مدیرعامل بیمه سلامت ایران با بیان اینکه بیش از ۹ هزار بیمار خاص در گیلان تحت پوشش این بیمه هستند، گفت: حمایت از افراد نیازمند و ساکنان مناطق کم برخوردار در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از برپایی اعتکاف در بیش از ۱۰۰ نقطه این استان خبر داد و گفت: استقبال خوبی از سوی مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان در برپایی اعتکاف صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تضعیف و خروج سامانه ناپایدار و کاهش ابر از فردا در استان گفت: در طول روز شرایط برای افزایش نسبی دمای هوا فراهم می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور از رفع تصرف ۳۸۱ هکتار اراضی کشاورزی خبر داد و گفت: طرح پایش هوشمند اراضی کشاورزی و باغی کشور اجرا می شود.

اکبر امینی در گفتگو با خبرنگار مهر، پیشگیری از تغییر ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری ۲۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد و گفت: وضعیت ۴ نفر از بیماران وخیم گزارش شده است.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ...

رشت- دولت در کنار توجه به واردات برنج، باید با برنامه ریزی هدفمند، تعریف بسته های حمایتی و تسهیل بخشی امور کشاورزی در بخش های مختلف از دغدغه های کشاورزان و تولیدکنندگان این بخش حمایت کند.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به لزوم تشکیل بانک اطلاعاتی جامع در حوزه بانوان توانمند شهری و روستایی گفت: باید ظرفیت های بانوان شناسایی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مصطفی پور شامگاه دوشنبه در ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از پایان هفته ای آفتابی همراه با یخبندان صبحگاهی در این استان خبر داد و گفت: طی امروز و فردا ناپایداری ها در مناطق کوهستانی ادامه دارد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان ...

رشت- استاندار گیلان حمایت از سپاه پاسداران را وظیفه دولت انقلابی دانست و گفت: دولت در تمامی عرصه ها در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر یکشنبه در دیدار با فرمانده سپاه قدس ...

رشت- استاندار گیلان گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر حداقل ۴۴ دستاورد انقلاب اسلامی در استان گیلان برای مردم به ویژه جوانان تبیین و بازگو شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر شنبه در جلسه ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان