جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- شرکت آب منطقه ای گیلان طی اطلاعیه ای با اشاره به پیش بینی هواشناسی استان مبنی بر بارش باران نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت آب منطقه ای گیلان طی اطلاعیه ای ...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان در مراسم افتتاح بزرگترین سردهنه بتنی مسلح در اراضی سنتی آبخور گیلان گفت: با احداث این سردهنه بزرگ بر روی رودخانه شفارود، ۳ هزار و ۹۰۰ هکتار از اراضی شالیزارهای منطقه از آب ...

...

رضوانشهر- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از افتتاح بزرگترین سردهنه بتنی استان در رضوانشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید خرمی امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح بزرگترین سردهنه بتنی گیلان در رضوانشهر اظهار کرد: با احداث این سردهنه بزرگ بر ...

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان از اتمام و آماده بهره برداری بودن احداث مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی آستانه اشرفیه بمنظور تامین بخشی از نیاز آبی شهرهای شرقی استان خبر داد و گفت: هدف این پروژه، تأمین آب ...

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان از اتمام و آماده بهره برداری بودن احداث مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی آستانه اشرفیه بمنظور تامین بخشی از نیاز آبی شهرهای شرقی استان خبر داد و گفت: هدف این پروژه، تأمین آب ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از پایان آبگذاری در کانال های آبیاری سفیدرود خبر داد و گفت: آب شالیزارهای مناطق غربی گیلان از کانال آب فومنات و از سد انحرافی تاریک تأمین می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به آغاز مرحله پنجم آبگذاری کانال های مناطق شرق گفت: آبگذاری در این کانال ها از امروز آغاز شده و تا ۸ روز ادامه دارد.

به گزارش ...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گیلان از اجرای پنجمین مرحله آبگذاری شالیزارهای مناطق مرکزی این استان از امروز پنجشنبه پانزدهم تیرماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد خانی پور با اعلام این خبر گفت: ...

رشت- مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و شبکه شرکت آب منطقه ای گیلان از اجرای چهارمین مرحله آبگذاری شالیزارهای مناطق مرکزی این استان از امروز شنبه سوم تیر ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی میرزایی ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با اشاره به اینکه حجم آب ذخیره شده پشت سد سفیدرود از مرز ۵۰۰ میلیون متر مکعب هم گذشت، گفت: تاکنون گزارشی از کمبود آب و خشکسالی شالیزارها دریافت نشده است.

به گزارش خبرگزاری ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با اشاره به ذخیره ۴۸۸ میلیون متر معکبی آب پشت سد سفیدرود گفت: تاکنون گزارشی از کمبود آب و خشکسالی شالیزارها دریافت نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید خرمی صبح شنبه در گفتگو ...

معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آبی گیلان از آغاز مرحله سوم آبگذاری در کانال های آبرسانی گیلان از ۲۴ خرداد خبر داد.

...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گیلان گفت: مرحله سوم آبگذاری کانال چپ سد سنگر برای آبرسانی به شالیزارهای مناطق مرکزی گیلان به مدت هشت روز آغاز شد.

محمد جواد خانی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گیلان گفت: مرحله سوم آبگذاری کانال راست سد سنگر برای آبرسانی به شالیزارهای مناطق شرق گیلان به مدت هشت روز از فردا آغاز می شود.

محمد جواد خانی پور در گفتگو ...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: به دلیل بارش های مداوم چند روز اخیر و پر شدن کانال ها رهاسازی آب کانال چپ سد سنگر با 2 روز تاخیر انجام می شود.

به گفته مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان، انتقال آب بین حوض های در مسیر افزایش تنش های آبی این حوضه تلقی می گردد و بر خلاف رویکردهای توصیه شده وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران می ...

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان از آغاز آبگذاری کانال راست سنگر شامل شالیزارهای مناطق شرق گیلان از صبح امروز خبر داد.

...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به آغاز مرحله دوم آبگذاری کانال های مناطق شرق گیلان گفت: آبگذاری در این کانال ها از امروز آغاز شده و تا ۸ روز ادامه دارد.

محمد ...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به آغاز مرحله دوم آبگذاری در کانال های آبیاری استان، گفت: آبگذاری در این کانال ها از روز گذشته آغاز شده و تا ۸ روز ادامه دارد.

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان از قطع آب کشاورزی کانال چپ سد سنگر از فردا ۴ خرداد ماه به مدت ۴ روز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد خانی پور اظهار کرد: ...

رشت- معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه آب سدسفیدرود از فردا ۳۰ اردیبهشت دوباره رها سازی می شود، گفت: شالیکاران با رعایت تقویم زراعی زمین های خود را نشا کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: در پی بارش باران و برای جلوگیری از خسارت به شالیزارها آبگذاری کانال های آبیاری شبکه سفید رود قطع شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید خرمی با اشاره به بارش باران طی چند ...

رشت- کشور برای خوداتکایی در تأمین برنج، نیازمند طرح علمی و دانش بنیان در عرصه کشاورزی بوده و با توجه به اینکه گیلان قطب کشاورزی است اجرای این طرح در این استان ضرورت دارد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- بهرام ...

رشت- شرکت آب منطقه ای گیلان طی اطلاعیه ای با اشاره به پیش بینی هواشناسی استان مبنی بر بارش باران نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت آب منطقه ای گیلان طی اطلاعیه ای ...

رهاسازی آب ذخیره شده در پشت سد سفیدرود و آیت الله بهجت سنگرجانی دوباره به شالیزارهای گیلان بخشید و از این طریق ۱۱۰ هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان اّبرسانی شد.

...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از رهاسازی آب سد سفیدرود از فردا خبر داد و گفت: آبگذاری در کانال های آبیاری از روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید خرمی با تشریح ...

رودبار- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه کاهش ذخیره آب سدسفیدرود باید در آغاز کار کشاورزی جبران شود، گفت: رفع تنش آبی در بخش کشاورزی با رعایت تقویم زراعی قابل جبران است.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید خرمی عصر ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: آب سد سفیدرود از نیمه دوم اردیبهشت ماه برای آبیاری شالیزارها رهاسازی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید خرمی اظهار کرد: آب سد سفیدرود از نیمه دوم اردیبهشت ماه برای آبیاری شالیزارها ...

رشت- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از آبگیری آزمایشی سد پلرود رودسر تا پایان امسال خبر داد و گفت: تکمیل پروژه به ۲ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

وحید خرمی در گفتگو با خبرنگار مهر ...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به کاهش آب ذخیره شده در پشت سد سفیدرود گفت: به دلیل کاهش بارش ها در حال حاضر ۶۱۰ میلیون مترمکعب آب در پشت سد سفیدرود ذخیره شده که ۱۳۰ میلیون مترمکعب ...

رشت- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از کاهش ۵۰ درصدی ذخیره آب در دو دهه اخیر خبر داد و گفت: ۵۰۰ میلیون متر مکعب آب پشت سد سفیدرود ذخیره شده که این مقدار کاهش ۵۰ درصدی داشته است.

وحید ...

رشت- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به کاهش شدید آب ذخیره سد سفیدرود گفت: کشاورزان با رعایت تقویم زراعی جهاد کشاورزی می توانند سال زراعی پر محصولی را پیش رو داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به کاهش آبگیری در سد سفیدرود به نسبت مشابه سال گذشته گفت: تاکنون ۱۵۰ میلیون مترمکعب در سد سفیدرود آبگیری شده که این آبگیری در فصل پاییز و زمستان بسیار پایین است.

...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به کاهش آبگیری در سد سفیدرود به نسبت مشابه سال گذشته گفت: تاکنون ۱۵۰ میلیون مترمکعب در سد سفیدرود آبگیری شده که این آبگیری در فصل پاییز و زمستان بسیار پایین است.

...

سریال دغدغه ها و مشکلات شالیکاران بعد از پایان برداشت محصول برنج از شالیزارها همچنان ادامه داشته و این بار به اپیزود آب بها رسیده است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - بهرام قربانپور: تأمین آب کشاورزی برای شالیکاران گیلانی ...

رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی ذخیره آب پشت سد سفیدرود، گفت: رعایت تقویم زراعی و توجه به توصیه ها توسط کشاورزان به پیشبرد کار کمک می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید خرمی ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به افزایش ۳۰۰ درصدی آب بهای کشاورزی در سال ۱۴۰۱ گفت: این اقدام آب منطقه ای غیرقانونی است و باید اصلاح شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، جبار ...

انزلی- مدیر عامل آب منطقه ای گیلان به اشاره به اینکه حق آبه مورد نیاز تالاب انزلی ۳۰۰ میلیون متر مکعب است، گفت: خروج رسوب سبب نفش کشیدن تالاب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید خرمی ظهر سه شنبه ...

رشت- آب منطقه ای استان گیلان در اطلاعیه ای با هشدار نسبت به احتمال سیلابی شدن رودخانه ها براثر بارش باران از شهروندان خواست از استقرار در حاشیه این محل ها خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت آب منطقه ...

رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به تخصیص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه سد پلرود گفت: بی توجهی آب منطقه ای گیلان به اجرای پروژه ها مصداق ترک فعل است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان