جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل دامپزشکی گیلان از واکسینه شدن ۶۲ هزار نوبت سر دام در مناطق صعب العبور ییلاقات رضوانشهر خبر داد و گفت: در رزمایش کشوری جهاد دامپزشکی در رضوانشهر، ۱۲ تیم عملیات دامپزشکی طی ۲ روز دام ها را علیه ...

...

مسؤولان دولت، مجلس و قضا در جریان حضور در رضوانشهر از تحقق آرزوی ۱۵ ساله اهالی روستاهای ییلاقی زندانه، صالح، سنگده، جهانگیریه و راهدارخانه در حوزه برق رسانی خبر دادند.

...

دومین جشنواره کوچ بهاره عشایر در رضوانشهر بانام « رمن شه» در روستای «شال راه» برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ...

پارک جنگلی گیلان در مسیر رسیدن به دریای عظیم کاسپین، دالانی سبز رنگ و جذاب و جنگلی اسرارآمیز، با درختانی سر به فلک کشیده در خود دارد که قدم زدن در این دالان هوش از سر دوستان طبیعت می برد.

...

رشت- ایرنا – تلفات و مرگ و میر زنبورهای عسل در رضوانشهر گیلان طی روزهای اخیر به یکی از نگرانی های اصلی زنبورداران این شهرستان تبدیل شده است که هنوز از سوی مراجع رسمی دلیلی برای آن مشخص نشده است.

...

رشت- ایرنا- زندگی دامداران عشایر و کوچ گر در مراتع زیبا و روستاهای مرتفع ییلاقی رضوانشهر؛ فراتر از ابر و مه همراه با تلخ و شیرینی های متعدد هر روح با ذوقی را وسوسه می کند.

به ...

رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: رضوانشهر نقطه اتصال دین و اقوام است و عنوان شهر بهشت، زیبنده این شهرستان است.

به گزارش سه شنبه شب خبرنگارایرنا از رضوانشهر، رضا ثقتی ...

رشت- ایرنا - نخستین جشنواره کوچ بهاره دامداران عشایر، تحت عنوان" رَمَن شِه " امروز جمعه در منطقه شالرا روستای ییلاقی بیاچال از توابع بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این آئین ...

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه دستگاه های متولی نسبت به مدیریت توزیع کالا اهتمام داشته باشند، تاکید کرد که نظارت و کنترل قیمت ها تا ثبات در بازار ادامه خواهد داشت .

 به گزارش ...

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه دستگاه های متولی نسبت به مدیریت توزیع کالا اهتمام داشته باشند، تاکید کرد که نظارت و کنترل قیمت ها تا ثبات در بازار ادامه خواهد داشت .

 به گزارش خبرنگار ایرنا، سید نادرصفوی ...

رشت- ایرنا – جاده اسالم به خلخال در شهرستان تالش، یکی از زیباترین راه ها و محور های گردشگری کشور است که بدلیل خرابی و شکستگی آسفالت، تردد خودروها در آن علاوه بر طولانی کردن مسیر، خسارات بسیاری از لحاظ ...

رشت- ایرنا - فرمانداری رضوانشهر گفت: براثر طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل در این شهرستان، علاوه بر تخریب ۲۰ هکتار شالیزار، ۳۸ سردهنه کشاورزی هم بین ۳۰ الی ۷۰ درصد آسیب دیدند.

به گزارش خبرنگارایرنا، ...

رشت- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر گفت: براثر طغیان رودخانه و جاری شدن سیل، بیش از ۲۰ هکتار از شالیزارهای برنج و بخش زیادی از سردهنه های کشاورزی در این شهرستان تخریبب شدند.

به ...

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: حدود ۸۵ درصد از شبکه های آب شرب روستایی این شهرستان فرسوده هستند و نیاز به بازسازی دارند.

به گزارش خبرنگارایرنا از رضوانشهر، سید نادرصفوی روز چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، ...

رشت- ایرنا – مدیرشبکه بهداشت و درمان رضوانشهر گفت: هم اکنون همه مردم در نقاط مختلف این شهرستان بصورت عادلانه از خدمات بهداشت و درمان بهره مند هستند.

دکتر غلامرضا فلاح در نشست خبری با اصحاب رسانه ...

رشت - ایرنا - کشاورزان گیلان برای آغاز فصل کشت ، خزانه گیری و نشاکاری، از روزهای اخیر شروع به آماده سازی شالیزارهای خود کردند.

...

رشت- ایرنا – محورپونل به خلخال که به دلیل نبود ایمنی و بارش های پی در پی برف سنگین، از اواخر آذرماه سال گذشته تا کنون مسدود بود، امروز پنجشنبه تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شد.

سرپرست فرمانداری ...

رشت- ایرنا – سرپرست فرمانداری رضوانشهر گفت: بخشداران و متولیان امر نظارت جدی بر ساخت و سازها و تغییر کاربری ها در حوزه شهری و روستایی در سطح شهرستان داشته باشند.

 به گزارش خبرنگار ایرنا، سید نادر ...

رشت- ایرنا – با آغاز فصل بهار، طبیعت دلپذیر رضوانشهر و پره سر به همراه تاریخ غنی آن که نشان از تاریخ غنی آن دارد، میزبان مهمانان نوروزی از اقصی نقاط کشور به این مناطق می باشد.

 رویش گل ها در ...

رشت- ایرنا – مدیرجهادکشاورزی رضوانشهر گفت: برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی این شهرستان بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان پرداخت شده است.

فرامزآصفی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای بالابردن توان بخش کشاورزی ...

رشت- ایرنا – سرپرست فرمانداری رضوانشهر گفت: از نیمه دوم اسفند سال گذشته و با داغ شدن بازار شب عید از مجموع بازرسی های بعمل آمده از صنوف مختلف، ۱۴۸ مورد تخلف مشاهده و جریمه ۶۳۴ میلیونی برای متخلفین اعمال ...

رشت- ایرنا – سرپرست فرمانداری رضوانشهر گفت: تحقق شعار سال مورد تأکید رهبرمعظم انقلاب اسلامی، نیازمند عزم جدی همه مردم و مسئولان است.

 به گزارش خبرنگار ایرنا از رضوانشهر، سیدنادر صفوی، در جمع تعدادی ازمردم و مسئولان ...

رشت- ایرنا – رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر گفت: برف و یخبندان هم اکنون تمامی محور های کوهستانی این شهرستان را فرا گرفته و ارتفاع برف از ۶۰ سانتی متر عبور کرده است.

...

رشت- ایرنا – رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر گفت: برف و یخبندان هم اکنون تمامی محور های کوهستانی این شهرستان را فرا گرفته و ارتفاع برف از ۶۰ سانتی متر عبور کرده است.

مهندس یونس هوشمندپور ...

رشت- ایرنا – رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر گفت: برف و یخبندان هم اکنون تمامی محور های کوهستانی این شهرستان را فرا گرفته و ارتفاع برف از ۶۰ سانتی متر عبور کرده است.

...

رشت- ایرنا – مدیرجهادکشاورزی رضوانشهر گفت: درآستانه سال زراعی جدید بیش از ۳۵ تن بذر گواهی شده شلتوک برنج از نوع ارقام محلی هاشمی، بین کشاورزان شالیکار این شهرستان توزیع شد.

 مهندس فرامرزآصفی روز یکشنبه درگفتگو با ...

رشت - ایرنا – رییس شبکه بهداشت و درمان رضوانشهر از راه اندازی تعداد ۶ تیم سیار واکسیناسیون برای مناطق سخت گذر این شهرستان خبر داد.

دکترغلامرضا فلاحی روز پنجشنبه درگفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه براعزام تیم های سیار، تعداد ۴ ...

رشت- ایرنا - سرپرست فرمانداری رضوانشهر خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام عید و بازار نوروزی، نظارت ها باید به صورت مستمر و بی وقفه انجام شود.

به ...

رشت- ایرنا – امام جمعه رضوانشهر گفت: نباید به بهانه اشتباهات گذشته و خطاهایی که جوانان در سال های دور مرتکب شده اند آنان را مورد ارزیابی قرار دهیم، بلکه میزان و ملاک، وضعیت کنونی آنان است.

...

رشت- ایرنا – امام جمعه پره سر گفت: ریشه اغلب ناهنجاری های اجتماعی در جامعه فقدان زیر ساخت های فرهنگی و کم توجهی به این موضوع است.

 به گزارش شنبه شب خبرنگارایرنا از رضوانشهر، حجت الاسلام والمسلمین ...

رشت- ایرنا – سرپرست فرمانداری رضوانشهر با بیان اینکه مردم بزرگترین سرمایه در نظام جمهوری اسلامی هستند گفت: برای تحقق مطالبات مردمی و جبران عقب ماندگی ها، از ظرفیت خبرنگاران و رسانه ها استفاده خواهم کرد.

 به ...

رشت- ایرنا – مدیر منابع آب رضوانشهر، انزلی و ماسال گفت: عملیات ترمیم و بازسازی ۵۸ سردهنه کشاورزی و لایروبی جوی ها، با هدف تامین آب زراعی در مناطق مختلف رضوانشهر و پره سر آغاز شد.

بهرام ...

رشت - ایرنا - سرپرست فرمانداری رضوانشهر گفت: از ابتدای ماه جاری و در راستای تأمین کالاهای اساسی، حدود ۶۷ تن انواع اقلام مصرفی مورد نیاز بین مردم این شهرستان توزیع شده است.

 به گزارش بامداد پنجشنبه ...

رشت- ایرنا – سرپرست فرمانداری رضوانشهر گفت: مبلغ ۱۰ میلیارد ریال، از محل اعتبارات سفر ریاست جمهور به گیلان، برای تکمیل مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اختصاص یافت.

 سید نادرصفوی روز چهارشنبه در ...

رشت ایرنا - اواخر زمستان، زمان ظهور و رویش پامچال و بنفشه های وحشی در جنگل های گیلان است که خبر از آمدن سال نو و موسم بهار را می دهند.

به گزارش ایرنا ، ...

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: از مجموع ۲۱ کیلومتر خط ساحلی رضوانشهر به میزان ۱۲ هکتار در محدوده ۶۰ متری ساحلی در تصرف دستگاه های مختلف می باشد که طی چند روز اخیر ۲ هکتار از آن آزادسازی شده ...

رشت- ایرنا - مدیر حوزه علمیه اهل سنت تالش گفت: فشار و مشکلات اقتصادی برنامه دشمنان برای پیش برد اهدافشان است تا از این طریق مسلمانان را پراکنده کرده و میان آنها تفرقه ایجاد کنند.

 به گزارش ...

رشت - ایرنا - رییس اداره بنیادمسکن رضوانشهر گفت: همزمان با دهه فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تعداد ۱۵۹ واحد مسکن محرومین در این شهرستان ساخته و افتتاح شد.

مرتضی آفتابی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: بعضی از موضع گیری های مغرضانه که از ناحیه افراد مختلف با اهداف سیاسی خاص صورت می گیرد سعی در ملتهب کردن فضای سیاسی کشور را دارند.

محمود قاسمی روز یکشنبه ...

رشت- ایرنا – مدیر توزیع امور برق رضوانشهر گفت: همزمان با دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، ۲۰ پروژه برق رسانی این شهرستان به بهره برداری رسید.

مهندس ناصر پورامینی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان