جستجوگر خبری شهرستان شفت

فومن- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره بین المللی میرزا کوچک در رشت گفت: ۷۰ عنوان برنامه در قالب این کنگره برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی پیش از ظهر ...

رشت- نخستین اجلاسیه کنگره بین المللی میرزا کوچک در حالی در سالن همایش های برج میلاد به کار خود پایان داد که دوستداران این روحانی مبارز منتظر برگزاری سه اجلاسیه دیگر در کربلا، قم و رشت هستند.

خبرگزاری مهر، گروه ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم نگاه ویژه به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران از نظر حمایت های مادی و معنوی از قشر کم برخوردار جامعه به شمار می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ...

آستارا- معاون فرهنگی و رسانه ای ارشاد گیلان بر تعامل مدیران با رسانه ها تاکید کرد و گفت: پیگیری رفع مشکلات و مطالبات اصحاب رسانه هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین ابراهیمیان عصر دوشنبه در نشست هم اندیشی با خبرنگاران ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به مغفول ماندن برند شهر خلاق خوراک شناسی در رسانه های استان گفت: رسانه نقش هدایت گری و جهت دهی به افکار را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ...

فومن- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال هنرمندان از جشنواره «طنز پهلو» گفت: ثبت این جشنواره در تقویم وزارت ارشاد ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر پنج شنبه در ششمین جشنواره ملی ...

فومن- نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملا عبدالفتاح فومنی» در شهرستان فومن برگزار و ۱۱ برگزیده این همایش تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر پنج شنبه نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملأ عبدالفتاح فومنی» با حضور مسئولان در مجتمع فرهنگی هنری ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه آثار جشنواره «طنز پهلو» باید به کتاب تبدیل شود، گفت: مستندی نیز از این جشنواره به عنوان تاریخ شفاهی حوزه طنز تهیه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ...

ماسال- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: عدالت در توزیع امکانات و خدمات دولتی برای حوزه فرهنگ و هنر از برنامه های در دستور کار دولت سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی بعد از ظهر پنجشنبه ...

رشت- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: بعد از وقفه دو ساله به دلیل شیوع ویروس کرونا یازدهمین دوره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ...

آستارا- جلسه شورای فرهنگ عمومی آستارا برگزار و مسئولان از برگزاری جشنواره «حیران نگین ایران» در آستارا و ثبت ان در تقویم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

شفت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر لزوم تشکیل جبهه متحد فرهنگی در استان، گفت: برنامه ریزی برای استفاده صحیح از طرح های سالم سازی دریا با رویکرد تقویت بنیان خانواده ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: نمایشگاه آثار هنرمندان خویشنویسی گیلان و آثار برگزیده همایش استانی «مشق آیه ها» در رشت برپا می شود.

...

رضوانشهر- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: میدان عملیات فرهنگی و هنری گیلان در شهرستان ها است و در این مسیر نیازمند مشارکت مسئولان محلی و رؤسای شهرستانی هستیم.

به گزارش ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر تمرکززدایی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، گفت: به همین منظور در ایام نوروز بیش از ۱۰۰ برنامه شاخص در شهرستان های گیلان برگزار شد.

...

رشت- سالی که گذشت برای هنر استان گیلان مملو از اتفاقات تلخ و شیرین بود که آغاز فعالیت های هنری و استقبال از جشنواره فیلم فجر و درگذشت تعدادی از هنرمندان بخشی از این رویدادها است.

...

رشت- تئاتر گیلان با وجود کمبود زیرساخت ها که به گفته مسئولان، متولیان و هنرمندان این حوزه در شأن این استان نیست در مسیر ترقی و رشد حرکت می کند.

خبرگزاری مهر، گروه ...

رشت- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به رونق سینماهای استان با اکران های نوروزی، گفت: «موقعیت مهدی»، «شادروان» و «سگ بند» پیشتاز جدول اکران ها هستند.

سید ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: رسانه ها روحیه مطالبه گری خود را حفظ کنند تا شاهد تکرار اتفاقات خوبی نظیر احیای کارخانجات گیلان باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ...

رشت- تئاتر درمانی به عنوان شیوه ای موثر در حوزه توانبخشی و حل معضلات اجتماعی است و نقش آفرینان اصلی آن توانخواهان، کودکان کار و یا افراد دارای مشکل اجتماعی هستند.

خبرگزاری مهر، ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اکران برخی از فیلم های جشنواره فجر در روستای های هفت شهرستان استان، گفت: فیلم «موقعیت مهدی»از امروز تا ۲۵ بهمن ماه به نمایش گذاشته می شود.

...

رشت- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، گفت: در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد دو برابری استقبال مردم گیلان از اکران همزمان فیلم های جشنواره فجر بودیم.

...

رشت- ششمین شب اکران فیلم های چهلمین جشنواره فجر در رشت با ادای احترام تماشاگران گیلانی به مقام شهید «علی اکبر رنجبر» به پایان رسید.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: ششمین روز از ...

رشت- اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در گیلان در حالی به چهارمین روز خود رسید که بر اساس پیش بینی های قبلی فیلم «موقعیت مهدی» نیز به جمع فیلم های پرتماشاگر جشنواره در این استان اضافه شد.

...

رشت- دومین جشنواره کالا و محصولات فرهنگی گیلان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر پنج شنبه مراسم اختتامیه دومین جشنواره کالا و محصولات فرهنگی ...

رشت- هنرمند پیشکسوت تئاتر گیلان ارتقای تئاتر استان را منوط به همدلی همه هنرمندان عرصه نمایش دانست و گفت: حضور مردم در سالن نمایش از هر جایزه ای ارزشمندتر است.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر در استان با برش ملی و استانی برگزار می شود، گفت: بیش از ۱۵۰ ویژه برنامه نیز در شهرستان ها گیلان اجرا می شود.

...

فومن- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر همایش پژوهشی «علل و عوامل پیروزی انقلاب» در فومن برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف ...

رشت- «علی حاج علی عسکری» پژوهشگر و هنرمند برجسته تئاتر و تلویزیون استان گیلان درگذشت.

به گزارش خبرنگار مهر، «علی حاج علی عسکری» پژوهشگر و هنرمند برجسته تئاتر و تلویزیون استان گیلان ساعتی پیش ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه این استان در عرصه خبر و رسانه سرآمد کشور است، گفت: ریشه فرهنگی مردم به کسب اخبار موجب شکل گیری رسانه ها شد.

...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران، گفت: ۲۲ ناشر گیلانی از امروز تا ۱۰ بهمن ماه در این نمایشگاه حضور دارند.

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه نیازمند ایجاد تحول در ساختار فرهنگی استان هستیم، گفت: در این مسیر از ظرفیت های جبهه فرهنگی انقلاب استفاده می شود.

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به فرصت دو ساله برای رفع نواقص تالار مرکزی رشت، گفت: این تالار به ویترین فعالیت های فرهنگی و هنری گیلان تبدیل می شود.

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه از ابزارهای هنر به نفع جربان انقلاب و مردم استفاده شود، گفت: مرزبندی و ایجاد محدودیت برای فعالان هنری قابل قبول نیست.

...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه دغدغه «رضا نظری» حل مشکلات اهالی هنر استان بود، گفت: ویژگی مردمی بودن وی سبب شده تا از یادها فراموش نشود.

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان در مقایسه با سایر استان ها از امتیازات کمتری برخوردار هستند، گفت: رسانه ها باید مطالبه گر باشند.

...

رشت- مراسم تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با حضور اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه مراسم تکریم و معارفه مدیر ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه رویکرد جدید در حوزه نمایش استقرار تئاتر مردم محور است، گفت: عدالت گستری، توجه به همه افکار و اندیشه ها هدف این نوع تئاتر است.

...

رشت- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اجراهای سطح بالا در جشنواره تئاتر استانی امسال، گفت: کار جوانان هنرمند گیلان نوید بخش افق روشن برای تئاتر پسا کرونا است.

...

رشت- روز نخست سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان با اجرای سه نمایش و استقبال خوب و پرشور تماشاگران در سایه رعایت دستور العمل های بهداشتی به پایان رسید.

خبرگزاری مهر، گروه ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان