جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از ورود بیش از ۵ میلیون نفر مسافر و گردشگر در تعطیلات اخیر به این استان خبر داد.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان به جهت تنوع ...

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از ورود بیش از ۵ میلیون مسافر و گردشگر در تعطیلات اخیر به این استان خبر داد.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان به جهت تنوع اقلیمی، ...

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی گیلان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۴ میلیون نفر شب اقامت در مراکز اقامتی گیلان به ثبت رسیده است.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر. اظهار کرد: گیلان به جهت تنوع اقلیمی، نقاط گردشگری فراوان ...

رودبار - مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با بیان اینکه انبوه دهکده جهانی گردشگری می شود، گفت: بعد از ثبت جهانی روستای قاسم آباد، روستای انبوه در اولویت جهانی شدن قرار دارد.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ...

رودسر- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه گردشگری خبر داد و گفت: ۴۹ هزار شغل با ارائه تسهیلات در بخش گردشگری رقم خورده است.

سید عزت الله ضرغامی در ...

رشت - نمایشگاه غذا و لباس های محلی همزمان با همایش تببین الگوی شناختی گردشگری اسلامی - ایرانی در رشت برپا شد.

...

رشت - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از برگزاری نخستین همایش تبیین الگوی گردشگری اسلامی - ایرانی در اواخر اردیبهشت ماه امسال در استان خبر داد.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان ...

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از ۳ هزار بازدید مشترک خبر داد و گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۳۰ فقره شکایت از عملکرد مراکز اقامتی در گیلان دریافت شده است.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار ...

رودبار - «رشته رود» روستایی زیبا، کهن و تاریخی در دل بخش مرکزی رودبار در میان انبوه درختان هیرکانی و کوه های پوشیده از جنگل واقع شده است.

...

رشت - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از رشد ۵۴ درصدی ورود مسافران به استان خبر داد و گفت: حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر - شب مسافر در گیلان اقامت کردند.

ولی جهانی در گفتگو ...

رشت - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: از ابتدای سال نو هر روز تا پایان تعطیلات نوروزی از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر جشنواره نوروزی در موزه میراث روستایی گیلان برگزار می شود.

ولی جهانی در ...

رشت - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: بازدید از موزه ها، اماکن تاریخی و سایر جاذبه های گردشگری استان ۶۹ درصد نسبت به سال مشابه قبل افزایش داشته است.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار ...

رودبار - «ویستان» در کنار تمام مواهب طبیعی و چشم نوازش بدلیل عدم توجه ویژه مسئولان، ظرفیتی مغفول مانده است که با برنامه ریزی و سرمایه گذاری درست می تواند محلی برای توسعه گردشگری باشد.

...

بین وجود ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری و بهره گیری از آنها در توسعه اقتصادی در گیلان به عنوان استان گردشگرپذیر ناترازی فراوانی وجود دارد که استفاده از آن نیازمند برنامه جدی و مدون است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

رشت- قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: موزه روستایی گیلان تنها موزه بزرگ و جامع روستایی در کشور است که سالانه علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دارابی ...

رشت- مشاور معاون وزیر میراث فرهنگی با بیان اینکه ثبت رشت به عنوان شهر جهانی صنایع دستی سبب توسعه گردشگری می شود، گفت: با ثبت رشت ارزآوری به استان چندین برابر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد رشیدی بعد ...

آستارا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان گفت: اگر مزیت ها و فرصت های آستارا به درستی احیا شود یقیناً تا آخر دولت سیزدهم این شهرستان به قطب صنعت گردشگری و تجارت تبدیل می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ...

طولانی شدن روند اجرا و احداث پروژه های حوزه راه و توقف آنها در ایستگاه اعتبارات سبب شده تا گیلان با وجود ظرفیت های فراوان نتواند به توسعه و رونق اقتصادی به ویژگی گردشگری دست یابد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

رشت- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حل مشکلات سرمایه گذاران در استان ها باید انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عزت الله ضرغامی بعد از ظهر پنج شنبه در مراسم اختتامیه نخستین همایش و نمایشگاه فرصت ...

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با اشاره به اینکه ۲۵۰ پروژه گردشگری در استان در دست احداث است، گفت: نخستین موزه خوراک شناسی کشور در رشت راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ولی جهانی ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به ظرفیت های فراوان استان گیلان در حوزه گردشگری گفت: باید بسترهای مناسب برای فعالیت سرمایه گذاران در این حوزه فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر سه شنبه ...

آستارا- استاندار گیلان با اشاره به بهره برداری از ظرفیت های گردشگری، اقتصادی و کشاورزی شهرستان آستارا گفت: از سرمایه گذاری در این بخش ها حمایت می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه ...

رودسر- استاندار گیلان گفت: باید از مزیت های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی گیلان در کنار ظرفیت های صنعتی و اقتصادی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر جمعه در مراسم افتتاح اولین نمایشگاه توانمندی ...

رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به ورود ۵۳ میلیون گردشگر به استان گفت: در مقایسه با سال گذشته ۱۰۵ درصد رشد داشته ایم و گیلان مقصد اول گردشگری کشور بوده است.

به گزارش خبرنگار ...

رضوانشهر- ۲۰ طرح اقامتی و گردشگری با سرمایه گذاری ۱۳۰ میلیارد تومانی به صورت متمرکز در رضوانشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر شنبه با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان ۲۰ پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و ...

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه طی برنامه ریزی ها و صحبت هایی که در دولت و مجلس انجام شده مبلغ تسهیلات مسکن دو برابر شده،گفت: تسهیلات مسکن روستایی به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش ...

...

رودسر- استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت های گردشگری و کشاورزی منطقه اشکور رودسر، گفت: باید زیرساخت ها برای بهره گیری از این ظرفیت ها فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر پنج شنبه در همایش اشکور در ...

رشت - ایرنا - فرماندار تالش با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران کل استانی در این شهرستان، گفت: تالش در محرومیت خاص بی توجهی برخی از مدیران کل استانی قرار گرفته که برای بازدید و بررسی مشکلات در حوزه ...

آستارا - ایرنا - رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی آستارا گفت: میزان فروش بنزین در جایگاه های سوخت این شهرستان از ۱۱ تا ۱۴ خرداد ماه جاری، نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۶۵ درصد افزایش یافته است.

...

رشت - ایرنا - دریاچه و سدخاکی سقالکسار یکی از مناطق نمونه گردشگری است . کلمه سقالکسار به معنای محل آب خوردن پرندگان است؛ در گذشته پرندگانی مانند لک و سار به این روستا می آمدند و از چشمه موجود ...

آستارا - ایرنا - جشنواره حیران نگین ایران که در ۲۸ اردیبهشت ماه در منتهی الیه غرب استان گیلان برگزار خواهد شد، با تمرکز بر این منطقه گردشگرپذیر، دل های مردمان شهرهای دور و نزدیک آن را به هم نزدیک ...

رشت - ایرنا - استان گیلان در حاشیه دریای خزر و با برخورداری از جاذبه های گردشگری، اقتصادی، ترانزیتی، کشاورزی و همچنین نیروی کار متخصص از جمله مناطق بکر کشور برای سرمایه گذاری است.

به گزارش خبرنگار ...

رشت - ایرنا - صنعت گردشگری گیلان در حالی با عبور از دوران سخت کرونا بار دیگر به حیات خود بازگشت که هنوز با بزرگترین چالش خود یعنی انحراف در درآمد ناشی از سفرهای غیررسمی دست و پنجه نرم می ...

آستارا - ایرنا - سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آستارا میزان فروش دست سازهای هنری در تعطیلات نوروزی را بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و تعداد هنرمندان این رشته را ۸۰۰ نفر اعلام کرد.

...

رشت - ایرنا - پس از ۲ سال وقفه و سرمای کرونایی صنعت گردشگری، گیلان نوروز امسال با میزبان از حدود هشت میلیون مسافر بود بار دیگر به حرکت در مسیر اقتصاد گردشگری بازگشته است که البته این بازگشت نیازمند ...

رشت - ایرنا - شهرستان و دیار املش با وجود گمنامی در میان مناطق شهره گردشگری گیلان نامی کمتر آشنا است، در صورتی که جذابه های گردشگری طبیعی و تاریخی این سرزمین به دیگر مناطق استان طعنه زده و از ...

رشت - ایرنا - تلاقی دریا و کوهستان تصویری بی نظیر از هنر نمایی خلقت است که شهرستان رودسر در غربی ترین نقطه گیلان این تابلوی نقاشی را به معنای واقعی به نمایش میگذارد که میتواند برای گردشگری یکی از ...

رشت -ایرنا - موزه میراث روستایی گیلان که در کیلومتر ١٨ آزادراه رشت- قزوین قرار دارد میزبان گردشگران نوروزی است.در این موزه علاوه بر معماری روستاهای قدیمی گیلان آداب و رسوم و غذاهای سنتی گیلان نیز به نمایش ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به ۱۲۳ درصدی ورود مسافر به استان در تعطیلات نوروز، گفت: ورود این حجم از مسافر نیازمند مدیریت ویژه است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر یکشنبه ...

استان گیلان در کنار زیبایی های طبیعی و تنوع غذایی در دل خود هزاران آثار تاریخی شکفت انگیز دارد که در سال های گذشته کمتر مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

خبرگزاری ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان