جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته رئیس سازمان جهادکشاورزی گیلان محمدی سالانه ۴۰۰ هزار تن کیوی در دو استان گیلان و مازندران تولید می شود که ۲۰۰ هزار تن آن قابلیت صادرات به کشورهای آذربایجان، روسیه، گرجستان، عراق، افغانستان، ...

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به وجود هشت واحد تولید بوقلمون مادر گوشتی در گیلان گفت: این استان با هشت واحد بوقلمون مادرگوشتی، ۴۵ درصد جوجه یکروزه بوقلمون گوشتی کشور را تولید می کند.

...

به گفته رئیس جهاد کشاورزی گیلان، از ۱۰۰ هزار هکتار اراضی که کشت دوم در آن انجام شده ۶۵ هزار هکتار آن به پرورش راتون اختصاص یافته است.

...

۱۰۰ هزار هکتار از اراضی مستعد شالیزاری گیلان با اقلیم و آب وهوای مناسب پیش رو منتظر همت بلند کشاورزانی است تا با کشت و پرورش محصولات و یا پرورش راتون علاوه برافزایش تولید در واحد سطح، درآمد خانوار خود ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خواسته استان های شمالی را اجرای مصوبه مجلس مبنی بر عدم واردات برنج تا چهار ماه پس از فصل برداشت دانست و گفت: سال گذشته این مصوبه رعایت نشد و برای کشاورزان مشکل ایجاد کرد.

...

به گفته رئیس جهاد کشاورزی استان گیلان، تعهد گیلان برای جوجه ریزی در مرداد ماه امسال، ۱۲ میلیون و ۷۸۸ هزار قطعه بوده که ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۳۲۱ قطعه نزدیک ۹۷ درصد از تعهد تحقق ...

رودبار - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت نوبرانه طلای سبز در جنوب استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود زیتون کاران رودباری امسال ۱۷ هزار تن زیتون برداشت کنند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه هم اکنون ۹۱۷ مرغداری فعال در گیلان وجود دارد، از تولید روزانه ۸۴۰ تن مرغ زنده و ۶۳۰ تن لاشه در این استان خبر داد.

صالح محمدی در گفتگو ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ کشت دوم محصولات کشاورزی در استان، گفت:انجام کشت دوم اراضی شالیزاری ضمن جلوگیری از خواب رفت شالیزارها، صرفه اقتصادی دارد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۹۰ درصد اراضی شالیزاری استان خبر داد و گفت: برداشت شالی نهایتاً تا یک هفته دیگر در استان گیلان به پایان می رسد.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم توجه به ارزش افزوده در صنعت کشاورزی گفت: امنیت غذایی بسترساز آرامش روانی جامعه است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان استعدادها و قابلیت های ارزشمندی ...

طبق گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، اشکورات رودسر قطب تولید گل گاوزبان در کشور بوده و مقدمات ثبت ملی اشکورات از توابع شهرستان رودسر به عنوان پایتخت تولید این محصول ثبت ملی کنیم انجام شده است.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به سهم ۵۰ درصدی این استان در صادرات کیوی گفت: ۱۴۰ طرح کشاورزی در هفته جهاد کشاورزی افتتاح می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: کشاورزان پرچم دار ...

رئیس سازمان جها کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم توجه به عمرانی و خدماتی بودن طرح های افتتاح شده در حوزه کشاورزی و در هفته دولت، گفت: این طرح ها شامل ۴۵ طرح عمرانی و ۲۱ طرح خدماتی تولیدی است.

...

رشت- رئیس سازمان جهادی کشاورزی گیلان از بهره برداری ۶۶ پروژه حوزه کشاورزی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: برای افتتاح این پروژه ها حدود ۳۰۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

صالح محمدی در گفتگو ...

رشت- رئیس سازمان جهادی کشاورزی گیلان از بهره برداری ۶۶ پروژه حوزه کشاورزی در استان طی هفته دولت خبر داد و گفت: برای افتتاح این پروژه ها حدود ۳۰۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۳۰ درصدی محصول برنج در استان خبر داد و گفت: تعرفه عملیات برداشت مکانیزه برنج در استان تعیین شد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: درآمد عمده مردم ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به خرید ۷۰۰ تن برنج مازاد در استان گفت: خودکفایی در بخش برنج دور از انتظار نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی امروز یکشنبه در آئین ملی برداشت مکانیزه برنج در ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از خرید برنج مازاد کشاورزان گیلانی توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران خبر دادو گفت:طبق وعده، برنج مازاد کشاورزان گیلانی با نرخ مصوب توسط دولت خریداری می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۱۳ هزار هکتار معادل ۵ درصدی شالیزارهای این استان خبر داد و گفت: ۹۶ درصد مزارع برنج گیلان به مرحله خوشه دهی رسیده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: ۱۰ درصد شالیزارهای گیلان به مرحله برداشت برنج رسیده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان یکی از استان های توانمند در حوزه کشاورزی و تأمین امنیت غذایی ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم ایجاد زنجیره ارزش محصولات کشاورزی در این استان گفت: ایجاد زنجیره ارزش در صنعت کشاورزی اقتصاد گیلان را متحول می کند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از خوشه دهی ۸۵ درصد از اراضی شالیزاری استان خبر داد و گفت: ۵ هزار کمباین برای کاهش ضایعات برنج، معاینه فنی شدند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان با ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم توجه به کشت دوم در شالیزارهای استان گفت: کشاورزان گیلانی فرصت کشت دوم را از دست ندهند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: قابلیت های های ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه علم و دانش در بخش های مختلف تعیین کننده است، گفت: نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گیلان باید به سمت دانش محوری حرکت کند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آورده مالی هزار و ۴۱۰ میلیارد تومانی برای فندق کاران گیلانی در سال جاری گفت: گیلان جایگاه نخست تولید فندق را در کشور دارد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه ظرفیت های کشاورزی استان ثروت آفرین هستند، گفت: بخش کشاورزی یکی از حوزه های اشتغال آفرین و اقتصادزا برای گیلان است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی امروز چهارشنبه طی نشستی ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از انجام حدود ۳۶ هزار عملیات بازرسی در استان خبر داد و گفت: با اخلالگران بازار مرغ در گیلان به شدت برخورد می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: نظارت ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به فرصت های گردشگری و کشاورزی در استان گفت: باید در قالب برگزاری جشنواره های بومی و محلی محصولات کشاورزی گیلان معرفی شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه برنامه محوری اساس کار این سازمان است، گفت: کشاورزان جهادگران اصلی تولید و تأمین امنیت غذایی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم تجهیز سامانه های هوشمند آبیاری گفت: توجه به کمیته بهره وری از منابع آب کشاورزی در گیلان اولویت مند است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: کشاورزی ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان رسالت مهم این سازمان را تامین امنیت غذایی عنوان کرد و گفت: گشایش در معیشت و اقتصاد مردم از مسیر جهاد کشاورزی و تأمین امنیت غذایی می گذرد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اعزام کاروان ترویجی دانش پایه به شالیزارهای استان خبر داد و گفت: رویکردهای علمی جدید مطابق با محدودیت های منابع اقلیمی در اختیار مردم قرار می گیرد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از افتتاح ۱۳ پروژه کشاورزی در این استان خبر داد و گفت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان به سرانجام رسیده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان بر لزوم رعایت استانداردهای بهداشتی از سوی فعالان تولید خوراک دام تاکید کرد و گفت: کارخانجات تولید کننده خوراک دام در گیلان نقش مهمی در امنیت غذایی دارند.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از نشاء کاری ۹۸ درصدی شالیزارهای این استان خبر داد و گفت: تاکنون ۸۰ درصد نشاء کاری ها در اراضی شالیزاری گیلان به صورت مکانیزه انجام شده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید برلزوم برپایی جشنواره های مختلف با محوریت معرفی توانمندی های کشاورزی گفت: برگزاری جشنواره های آئینی به معرفی این ظرفیت ها در گیلان کمک می کند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از تشکیل نخستین میز تخصصی کیوی در استان خبر داد و گفت: کشاورزی دانش پایه منجر به توسعه و رونق تولید می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان در ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از تخصیص هزار میلیارد تومان در بخش تقویت صنایع تبدیلی و شالیکوبی های استان خبر داد و گفت: به روزرسانی شالیکوبی ها در راستای افزایش عملکرد صورت می گیرد.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برداشت توت فرنگی تا پایان خرداد، گفت: پیش بینی می شود در مجموع دو هزار و ۱۹ تن توت فرنگی در استان تولید شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان