جستجوگر خبری شهرستان شفت

شرکت آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی از سوی اداره کل هواشناسی گیلان مبنی بر فعالیت سامانه بارشی از روز چهارشنبه ۱۲ لغایت پنجشنبه ۱۳ مهر ماه نسبت به بالا آمدن و ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در استان خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی از عصر فردا همراه با رگبار و رعد و برق در گیلان فعال می شود.

محمد دادرس در گفتگو ...

رشت - مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وزش باد گرم و افزایش دما در این استان، گفت: احتمال وقوع آتش سوزی ها در استان دور از انتظار نیست و نیاز است تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.

محمد دادرس ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات شمالی از امروز در گیلان گفت: طی امروز و فردا شاهد کاهش دمای هوای ۴ تا ۸ درجه ای در استان خواهیم بود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره ...

رشت- ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: طی اردیبهشت ماه امسال، میزان بارندگی در استان بیش از ۵۶ میلیمتر ثبت شد که حدود ۲۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشت.

شبنم هادی ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان برای تعطیلی پایان این هفته هوای آفتابی و با افزایش حدود ۶ درجه ای دما پیش بینی کرد که حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش بینی کرد.

به گزارش ایرنا، هوای ...

ساری - ایرنا - هواشناسی گیلان از ورود سامانه کم فشار بارانی به استان خبر داد که دمای هوا را در برخی مناطق تا ۹ درجه ساتیگراد کاهش می دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، امروز دوشنبه ۲۵ ...

رشت - ایرنا - براساس پیش بینی هواشناسی گیلان از امروز پنجشنبه تا روز جمعه با تقویت جریانهای باران زا شاهد باراش های رگباری در اغلب مناطق استان هستیم که ممکن است در برخی مناطق منجر به وقوع سیلاب شود.

...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان از تداوم بارش باران تا اواسط هفته پیش رو خبر داد و پیش بینی کرد که برای نخستین روز هفته سامانه بارشی از شدت بیشتری برخودار خواهد بود.

 کارشناس اداره هشدار ...

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار هواشناسی گیلان با اشاره به وزش باد گرم در استان در زمان حاضر گفت: دمای هوای استان از بعد ظهر امروز چهارشنبه تا فردا پنجشنبه بین هشت تا ۱۲ درجه ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که از فردا یکشنبه تا چهارشنبه هفته جاری دمای هوای استان تا ۱۷ درجه سانتیگراد افزایش یابد.

براساس جدول پیش بینی هواشناسی گیلان؛ دمای منجیل که امروز در ...

رشت – ایرنا – هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که دمای هوای استان پس از چند روز افزایش تدریجی و گرم شدن از امشب رو به خنکی می رود و کاهش دما نیز تا روز جمعه در بعضی از مناطق ...

پدیده گرد و غبار در گیلان از روز پنجشنبه آغاز و طبق اعلام سازمان هواشناسی پدیده گرد و غبار در گیلان تا پایان هفته جاری ادامه دار بوده و شرایط برای گروه های حساس ناسالم است.

...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان نسبت به بارش رگباری باران و وزش باد به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها و احتمال وقوع سیلاب در ارتفاعات استان هشدار داد.

سرپرست اداره پیش بینی هشدار اداره ...

رشت - ایرنا - بر اساس پیش بینی هواشناسی دمای هوای گیلان تا روز سه شنبه ۱۰ درجه سانتیگراد نسبت به یکشنه گذشته کاهش می یابد.

به گزارش ایرنا، دمای هوای گیلان که روز گذشته در نخستین ماه ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که وزش باد گرم طی فردا (یکشنبه) تا دوشنبه قوت و شدت می گیرد.

مدیرکل هواشناسی گیلان شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که وزش باد گرم طی فردا (یکشنبه) تا دوشنبه قوت می گیرد و دمای هوا در برخی مناطق تا ۳۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

مدیرکل هواشناسی گیلان شنبه شب ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان ضمن پیش بینی افزایش ۱۰ درجه ای دمای هوا تا اواسط هفته آینده اعلام کرد که آسمان استان روز شنبه سیزدهم فروردین ماه آفتابی و با وزش بادگرم همراه باشد.

به ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان آسمان استان را از امروز جمعه تا دوشنبه هفته جاری؛ نیمه ابری تا ابری در برخی نقاط بارانی با احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.

به گزارش ایرنا، طبق ...

رشت - ایرنا- همزمان با دومین روز از بهار، برف و مخلوط باران و برف برای ساعاتی امروز سه شنبه تا حد سپیدپوش برتنِ برخی از مناطق جلگه ای گیلان نشست و هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که این سیستم ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که فردا دوشنبه نخستین روز سال جدید( ۱۴۰۱) در استان بارانی و سرد خواهد بود.

هواشناسی گیلان پیش بینی کرد آسمان استان تا چهارشنبه ابری ، مه ...

رشت- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش شدید برف در برخی محورهای کوهستانی استان گفت: ارتفاع برف در محور اسالم- خلخال بین ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر و در محورسیاهکل- دیلمان ۱۰ تا ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که دمای گیلان از امروز سه شنبه تا ظهر چهارشنبه به طور متوسط بین چهار تا هشت درجه سانتیگراد افزایش یابد.

بهگزارش ایرنا، براساس جدول پیش بینی هواشناسی بندر ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که دمای گیلان از امروز سه شنبه تا ظهر چهارشنبه به طور متوسط بین چهار تا هشت درجه سانتیگراد افزایش یابد.

بهگزارش ایرنا، براساس جدول پیش بینی هواشناسی بندر انزلی و لوشان که ...

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: تا ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز جمعه بیشترین سرعت باد در اسب وونی با ۱۳۵ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان برای روزهای پایانی هفته جاری وزش بادگرم در برخی ساعات شدید و افزایش هشت تا ۱۲ درجه سانتیگرادی دما را در اغلب مناطق استان پیش بینی کرد.

به گزارش ایرنا، براساس ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که آسمان این استان برای روز شنبه آفتابی خواهد بود و مردم برخی مناطق افزایش حدود ۶ درجه سانتی گرادی دما را تجربه خواهند کرد.

به گزارش ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که آسمان این استان برای روز شنبه نیمه ابری خواهد بود و مردم برخی مناطق افزایش حدود ۶ درجه سانتی گرادی دما را تجربه خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، طبق پیش ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که از امروز سه شنبه تا پنجشنبه آسمانی نیمه ابری تا ابری ، مه آلود، در برخی ساعات بارانی و در ارتفاعات بارش برف در استان ادامه خواهد داشت.

...

رشت- ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد: با گذشت یک روز توقف از بارش ها در استان با ورود تدریجی سامانه بارشی جدید از امروز (یکشنبه) تا چهارشنبه شاهد آسمانی بارانی در بعضی نقاط (پاره ای نقاط موقتی شدید) و ...

رشت- ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد از عصر امروز یکشنبه با ورود تدریجی سامانه بارشی جدید، شاهد آسمانی بارانی و در ارتفاعات بارش برف پراکنده و کاهش دما تا ۶ درجه سانتیگراد خواهیم بود.

براساس جدول ...

رشت- ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد از عصر امروز یکشنبه با ورود تدریجی سامانه بارشی جدید، شاهد آسمانی بارانی و در ارتفاعات بارش برف پراکنده و کاهش دما تا ۶ درجه سانتیگراد خواهیم بود.

براساس جدول پیش بینی هواشناسی گیلان؛ ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که مردم استان از امروز پنجشنبه تا بامداد شنبه پیش رو آسمانی بارانی و در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف همراه با کاهش دما را تجربه می کنند.

...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که دمای استان طی هفته جاری در برخی مناطق تا هشت درجه سانتی گراد افزایش می یابد.

به گزارش ایرنا، براساس جدول پیش بینی هواشناسی گیلان؛ آسمان استان ...

رشت - ایرنا - مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان اعلام کرد که در زمان حاضر تمامی محورهای کوهستانی استان شامل آستارا به اردبیل،اسالم به خلخال و پونل به خلخال برفی و لغزنده ...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که از عصر امروز جمعه تا صبح یکشنبه با نفوذ تدریجی سامانه بارشی شاهد بارندگی و در ارتفاعات بارش برف و کاهش دما تا ۱۵ درجه سانتیگراد خواهیم بود.

...

رشت - ایرنا- هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که از عصر امروز جمعه تا صبح یکشنبه با نفوذ تدریجی سامانه بارشی شاهد بارندگی و در ارتفاعات بارش برف و کاهش دما تا ۱۵ درجه سانتیگراد خواهیم بود.

براساس پیش بینی ...

رشت - ایرنا - طبق پیش بینی هواشناسی گیلان تا اواخر روز جمعه وزش باد گرم توام با افزایش نسبی دما مهمان این خطه از شمال کشور است.

براساس جدول پیش بینی هواشناسی گیلان وزش باد گرم ...

رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که با نفوذ تدریجی سامانه سرد و بارشی از اواخر امشب تا صبح جمعه هفته جاری دمای استان به طور متوسط بین پنج تا ۱۰ درجه کاهش یابد.

...

رشت - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف از عصر یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه گفت: لازم است تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارت های احتمالی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان