جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به کاهش ذخیره آب پشت سد سفیدرود گفت: احیای آب بندان ها برای مدیریت مصرف آب در فصل زراعی ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح دوشنبه در دیدار با مجمع نمایندگان گیلان ...

رشت- استاندار گیلان گفت: دولت سیزدهم عزمی راسخ در تحقق منویات مقام معظم رهبری و رضایتمندی مردم دارد و برای توسعه اقتصادی تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی امروز چهارشنبه در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه ...

رشت- استاندار گیلان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار قرآن گفت: شکوفایی اقتصادی گیلان اولویت مسئولان در سال ۱۴۰۲ است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسدالله عباسی استاندار گیلان به مناسبت آغاز بهار و حلول سال نو پیام تبریکی صادر ...

رشت - استاندار گیلان گفت: تمامی امکانات آتش نشانی و لجستیکی در شهرستانهای گیلان فراهم شود و از صدور پروانه ساخت ساختمان های چندین طبقه در شهرهایی که با مشکل لجستیکی مواجه هستند جلوگیری شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله ...

رشت - استاندار گیلان از پرداخت کامل مطالبات چایکاران تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: حمایت از کشاورزان و تولیدگران شعار عملی دولت سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی امروز چهارشنبه در جلسه مشترک فرمانداران، بخشداران و ...

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه معدن سنگرود پس از مدت حدود هشت سال تعطیلی از تابستان ۱۴۰۱ احیای آن مجدد در دستور کار قرار گرفت، گفت: امروز فاز اول آن راه اندازی شد و این معدن به ...

استاندار گیلان، تهاجم فرهنگی و هجمه علیه اعتقادات مذهبی را یکی از اهداف دشمن دانست و گفت: جهاد تبیین و به کارگرفتن اقدامات رسانه ای و اقناع مردم یکی از بهترین راهکار برای برون رفت از وضعیت کنونی است.

...

رشت- استاندار گیلان با بیان اینکه تجاری سازی مفاهیم علمی در مراکز آموزشی و دانشگاهی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: برای پیشرفت جامعه باید دانش افراد تبدیل به ثروت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح پنجشنبه در نشست ...

روستای طاهرگوراب در شهرستان صومعه سرا پس از سال ها چشم انتظاری مردم منطقه با پیگیری های نماینده شهرستان به شهر تبدیل وضعیت شد.

...

نماینده عالی دولت در گیلان از کاهش ۲ درصد بیکاری در این استان خبر داد و گفت: در سال گذشته ۱۷۲ واحد تولیدی غیر فعال در گیلان احیا شدند که ماحصل آن کاهش ۲ درصدی بیکاری در این استان بوده ...

رشت - استاندار گیلان با بیان اینکه طلاب و روحانیون گیلانی باید در سرنوشت استان تاثیرگذار باشند، گفت: ارائه راهکار مناسب برای توسعه و پیشرفت گیلان از سوی طلاب و روحانیون مورد تاکید است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد ...

استاندار گیلان با تاکید بر لایروبی آب بندان های رها شده در گیلان گفت: در لنگرود آب بندان بزرگی است که سالیان سال به حال خودش رها شده بود اما امسال لایروبی ۵۰۰ هکتار از این آب بندان را آب ...

آستانه اشرفیه- استاندار گیلان با تاکید بر رعایت تقویم زراعی، گفت: علمی سازی و دانش پایه کردن کشاورزی نیاز مبرم امروز این صنعت است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از اجرای لایروبی آب بندها و ...

رشت- استاندار گیلان بر لزوم پرداخت همه مطالبات کارمندان و کارگران تا پایان سال تاکید کرد و گفت: مدیران با همگرایی لازم به گونه ای عمل کنند تا همه تلاشگران در آستانه سال نو رضایت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رودسر- استاندار گیلان با بیان اینکه خدمات ارزنده مدافعان سلامت تا ابد در یاد ها ماندگار است، گفت: ایثار و از خود گذشتگی در شهدا و خانواده های آنان جلوه گر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر جمعه ...

رشت - استاندار گیلان از برپایی نمایشگاه و بازارچه زنجیره ای در مبادی ورودی استان خبر داد و گفت: شرایط برای میزبانی خاطره انگیز و باشکوه گردشگران در استان فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر چهارشنبه در نشست ...

رضوانشهر- استاندار گیلان با بیان اینکه کوتاهی در امر تولید پذیرفته نیست، گفت: ۱۴۹ واحد صنعتی و معدنی و ۱۰۰ واحد کشاورزی و گردشگری نیمه فعال در گیلان فعال شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر ...

استاندار گیلان با بیان اینکه در احیای تالاب بین المللی انزلی آزمون و خطا نباید باشد، گفت: محل برداشت رسوب در تالاب بین المللی انزلی باید مشخص شود و برای استفاده و برداشت از رسوب از ظرفیت پیمانکاران ...

...

انزلی- استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف زمین کشاورزان حاشیه تالاب انزلی گفت: هیچ مانعی در مسیر احیای تالاب بین الملی انزلی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر اسدالله عباسی پیش از ظهر شنبه در نشست بررسی چالش ...

رشت- استاندار گیلان از حضور ارزیابان یونسکو در اوایل اسفندماه سال جاری به رشت خبر داد و گفت: برای ثبت رشت به عنوان شهر جهانی صنایع دستی همه مسئولان پای کار باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ...

رشت- استاندار گیلان حمایت از سپاه پاسداران را وظیفه دولت انقلابی دانست و گفت: دولت در تمامی عرصه ها در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر یکشنبه در دیدار با فرمانده سپاه قدس ...

رشت- استاندار گیلان گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر حداقل ۴۴ دستاورد انقلاب اسلامی در استان گیلان برای مردم به ویژه جوانان تبیین و بازگو شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر شنبه در جلسه ...

استاندار گیلان با اشاره به اینکه روند حال حاضر پروژه راه آهن رشت کاسپین رضایت بخش نیست، گفت: این پروژه علیرغم تاکیدات، جدی گرفته نشده و این نوع کار کردن مناسب این دولت نیست.

...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر اینکه عقب ماندگی استان در حوزه مسکن باید جبران شود، گفت: تعاونی ویژه ساخت مسکن در گیلان تشکیل و مدیریت آن به افراد دارای صلاحیت سپرده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح ...

رشت- استاندار گیلان بر لزوم ارائه راهکارهای هوشمندانه برای توسعه روستایی استان تاکید کرد و گفت: برند سازی و برگزاری نمایشگاه محصولات کشاورزی و صنایع دستی موجب توسعه کسب و کار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر ...

به گفته رئیس ستاد مدیریت بحران گیلان، مسیر پونل به خلخال به دلیل بارش شدید برف و احتمال سقوط بهمن مسدود شد.

...

رضوانشهر- استاندار گیلان با اشاره به باز بودن راه های روستایی استان و گفت: برفروبی محورهای فرعی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از مناطق کوهستانی رضوانشهر و تالش در جمع خبرنگاران ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به آماده باش همه دستگاه های خدماتی در استان گفت: شهروندان و مسافران از تردد در محورهای کوهستانی گیلان خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از دستگاه ...

رشت - استاندار گیلان از آمادگی دستگاه ها برای مقابله با بحران در استان خبر داد و گفت: مدیریت مصرف انرژی در شرایط بحرانی باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر یکشنبه ...

استاندار گیلان با بیان اینکه مشکلی در زمینه تامین کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: در چند سال گذشته چندین کارخانه در استان غیرفعال شده بود که با اقداماتی که صورت گرفت ۱۶۰ کارخانه در استان طی یک سال گذشته ...

نماینده عالی دولت در گیلان از تأسیس بندر منحصر به فرد سواحل دریای خزر در چمخاله لنگرود خبر داد و گفت: با راه اندازی این بندر، تا شعاع چندین کیلومتری در ضلع شرقی و غربی، چمخاله باید توسعه پیدا کند.

...

آستانه اشرفیه - استاندار گیلان با تاکید بر مانع زدایی در مسیر جامعه صیادی استان، گفت: تمام ظرفیت دستگاه های اجرایی گیلان برای حل مشکلات صیادان استان بسیج می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر شنبه در حاشیه ...

رشت- استاندار گیلان گفت: شرق و غرب گیلان طی سال های اخیر در مواقع بحرانی دارای تهدیدهای بیشتری بوده و باید از امکانات و دانش روز برای مدیریت آن استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر چهارشنبه ...

استاندار گیلان با اشاره به وضعیت قرمز تغییر کاربری اراضی کشاورزی در استان گفت: نباید اجازه داد تا اراضی با ارزش کشاورزی در استان روز به روز آب برود.

...

رشت- استاندار گیلان با تاکید بر اینکه شیوه سنتی کشاورزی باید به سمت نوین تغییر پیدا کند، گفت: تولید محصولات کشاورزی به شیوه ۳۰ سال قبل پاسخگوی نیاز امروز نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر دوشنبه در نشست ...

رشت - استاندار گیلان با بیان اینکه معوقات چایکاران به زودی پرداخت می شود، گفت: قیمت گذاری برگ سبز چای به زودی انجام شده و تلاش می کنیم قیمت منصفانه ای در این بخش در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- استاندار گیلان با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ استفاده از چای داخلی گفت: سازمان چای مکلف است برای ارتقای کیفی محصولات چای چاره ای اساسی بی اندیشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر ...

نماینده عالی دولت در گیلان از آغاز تفکیک زباله از مبدا در ۷۰۰ دهیاری استان گیلان خبر داد و گفت: تفکیک زباله از مبدا و فروش زباله خشک می تواند منبع درآمد خوبی برای دهیاری ها باشد.

...

رشت- استاندار گیلان با بیان اینکه عملیات تفکیک از مبدا ۲۳در دستگاه اجرایی استان آغاز شده است، گفت: فرهنگ سازی در این زمینه باید جدی گرفته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر شنبه در نهمین جلسه کارگروه ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به برگزاری آیین های مربوط «چله شو» در ۱۵۰ واحد اقامتی و گردشگری استان گفت: فرهنگ مردم گیلان آمیخته با آیین های ملی و مذهبی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان