جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به نزولی شدن آمارهای کرونایی در استان، گفت: اقدامات پیشگیرانه و رعایت شیوه نامه های بهداشتی با وجود کاهش آمارهای کرونایی تداوم داشته باشد

به گزارش خبرنگار ...

رشت- عدم رعایت درست پروتکل های بهداشتی و حضور تعداد زیادی دانش آموز در یک کلاس در برخی از مدارس گیلان گلایه والدین را در پی داشته است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: ...

رشت- سه هزار و ۸۳۱ مدرسه گیلان در حالی میزبان دانش آموزان برای آغاز آموزش های حضوری هستند که نگرانی والدین از وجود ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: ...

شفت- سرپرست فرمانداری شفت با اشاره به اینکه مقاومت در برابر تزریق واکسن از سوی برخی شهروندان قابل قبول نیست، گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در شفت ۶۰ درصد است.

به گزارش ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه روند کاهشی آمارهای کرونایی را منوط به مشارکت شهروندان در رعایت دستور العمل ها دانست و گفت: در شبانه روز گذشته ۸۵ بیمار جدید در گیلان بستری شدند.

...

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان با تأکید بر لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی براساس ابلاغ وزارت بهداشت و ستاد مدیریت کرونا، گفت: عملکرد مدارس در این زمینه رصد می شود.

فردین مهرابیان ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم اقناع سازی مردم برای تزریق واکسن کرونا، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل عمومی کاهش یافته که باید نظارت و رصد بیشتری انجام شود.

...

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان گفت: شهروندان باید بدانند که تزریق واکسن کرونا در کنار رعایت پروتکل ها در کاهش آمارها تأثیرگذار است.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

در پی کاهش موازین بهداشتی و افزایش عادی پنداری مردم، مسؤولان ستاد کرونا استان از احتمال شکل گیری موج ششم بیماری کرونا در استان خبر داده اند.

...

شفت- فرماندار شفت با اشاره به افزایش مراکز واکسیناسیون در این شهرستان، گفت: تاکنون ۳۹ هزار شهروند شفتی واکسن کرونا دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم چراغی پیش از ظهر ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به خروج هفت شهرستان این استان از وضعیت نارنجی، گفت: استمرار روند نزولی آمارهای کرونا منوط به رعایت پروتکل ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه روند واکسیناسیون در استان با افزایش پایگاه تسریع شده است، گفت: رعایت شیوه نامه ها همچنان ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع امروز ...

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند کاهشی بستری های کرونایی در استان، گفت: این آمار نباید سبب شود تا شهروندان شیوه نامه های را رعایت نکنند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به سیر نزولی مراجعه بیماران کرونایی سرپایی به مراکز درمانی استان، گفت: رعایت شیوه نامه ها همچنان باید از سوی شهروندان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: درصد بالایی از هیئت های مذهبی و تشکل های دینی گیلان دستور العمل های بهداشتی مراسم عزاداری امام حسین (ع) را رعایت می کنند.

حجت الاسلام ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به روند رو به رشد واکسیناسیون در گیلان و ضرورت رسیدن به نقطه مطلوب، گفت: همه باید برای کنترل پیک جدید کرونا همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- معاون علوم پزشکی گیلان با اشاره به پُر شدن تخت های بیمارستانی در استان، گفت: ادامه عادی انگاری کرونایی شهروندان ارائه خدمات درمانی را با بحران مواجه می کند.

انوش دهنادی ...

رشت- معاون درمانی علوم پزشکی گیلان با اشاره به ادامه روند صعودی ابتلاها و بستری های کرونایی در استان، گفت: عدم رعایت پروتکل ها در گیلان بیماری کرونا را از کنترل خارج می کند.

...

رشت- گیلان در هفته های گذشته شاهد روند صعودی تعداد مبتلایان و بستری های کرونایی بوده به گونه ای که به گفته مسئولان حوزه بهداشت و درمان فاصله چندانی تا وقوع فاجعه ندارد.

رشت- استاندار گیلان با ابزار نگرانی از عادی انگاری نسبت به خطرات ویروس کرونا، گفت: گیلان جز پنج استان انتهایی در رعایت دستور العمل های بهداشتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان با ابزار نگرانی از عادی انگاری نسبت به خطرات ویروس کرونا، گفت: گیلان از جمله پنج استان انتهایی در رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع امروز (شنبه) در جلسه ستاد مدیریت ...

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه تعداد بستری های روزانه کرونا در استان صعودی است، گفت: رعایت پروتکل ها همچنان زیر ۵۰ درصد بوده که نگران کننده است.

انوش دهنادی مقدم در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان گفت: تعداد زیادی از بسترهای کرونایی استان گیلان را مسافران تشکیل می دهند.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر به آخرین وضعیت کرونایی گیلان اشاره و اظهار ...

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه همه باید برای کنترل و مهار کرونا در استان مشارکت کنند، گفت: لنگرود پیشتاز رعایت پروتکل های بهداشتی در گیلان و کشور است.

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش موارد ابتلا به کرونا در کودکان، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی به زیر ۵۰ درصد رسیده است.

انوش دهنادی مقدم در گفتگو با ...

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به ادامه روند افزایشی بیماران کرونایی در استان، گفت: هم اکنون ۵۳۳ بیمار کرونایی در بیمارستان ها بستری هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، انوش دهنادی ...

رشت- وضعیت قرمز کرونا در برخی از شهرهای گیلان و روند افزایشی آمار بیماران بستری و بی برنامگی و نبود نظارت های کافی سبب شده تا این روزها سواحل این استان شاهد حجم زیادی از مسافر باشد.

...

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان حضور مسافران را تهدیدی برای استان با توجه شرایط کرونا برشمرد و گفت: تنها حدود ۵۰ درصد گیلانیان از ماسک استفاده کرده و پروتکل ها را رعایت می کنند.

...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به شناسایی نمونه هایی از کرونا دلتا بعد از انجام آزمایشات لازم در این استان، گفت: با توجه به سرعت انتقال باید میزان مراقبت ها افزایش یابد.

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه سرعت سرایت کرونا دلتا ۶۰ درصد از انواع گذشته بیشتر است، گفت: قدرت کشندگی آن نیز در مراکز درمانی ۲ برابر است.

انوش ...

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تغییر رنگ کرونایی رشت به قرمز، گفت: احتمال شیوع کرونا دلتا در استان گیلان وجود دارد.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به میزان پایین رعایت پروتکل ها در بانک ها و رستوران ها اشاره کرد و گفت: این دو مکان از اماکن پر خطر برای شیوع ویروس کرونا هستند.

...

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان گفت: با توجه به روند رو به افزایش تعداد بیماران و تغییر رنگ کرونایی برخی شهرستان گیلان با اصناف بی توجه به رعایت پروتکل ها برخورد می شود.

...

رشت- معاون علوم پزشکی گیلان با هشدار نسبت به خطر ورود این استان به موج پنجم، گفت: تعداد بیماران کرونایی در استان گیلان روند صعودی سه برابری داشته است.

انوش دهنادی مقدم در ...

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند افزایشی تعداد بیماران سرپایی کرونا مثبت در استان، گفت: بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی عواقب خطرناکی دارد.

انوش دهنادی مقدم در ...

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: کارشناسان حوزه بهداشت و درمان بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی در حوزه های آزمون کنکور نظارت می کنند.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کرونا ...

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: کارشناسان حوزه بهداشت و درمان بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی در حوزه های کنکور نظارت می کنند.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در ...

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان، گفت: طی روزهای گذشته شاهد افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی موارد کرونا مثبت در گیلان بودیم.

انوش ...

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به اینکه پنجشنبه و جمعه گذشته برای استان فوتی ناشی از کرونا ثبت نشده است، گفت: رعایت پروتکل ها همچنان ضروری است.

به گزارش ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به افزایش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان نسبت به گذشته، گفت: باید از همه ظرفیت ها برای جلوگیری از عادی انگاری نسبت به کرونا استفاده شود.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان