جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار سابق گیلان فرصت خدمت به مردم گیلان را یک افتخار بزرگ برای خود دانست و گفت: در ۳۲ ماه فرصت خدمتم آنچه در توانم بود در مقطع حساس و شرایط دشوار کشور برای خدمت به مردم عزیز و ...

رشت- استاندار گیلان با تاکید بر فراهم کردن زمینه فعالیت بیشتر بخش خصوصی، گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان صادرات غیر نفتی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است.

...

رشت- استاندار گیلان گفت: با اقدامات ترویجی مطلوب باید زمینه اجرای طرح زراعت چوب در چهار هزار هکتار از اراضی گیلان محقق شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع پیش از ظهر ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت به حداقل رساندن رسوب کالا در گمرک، گفت: رسوب کالا در گمرکات گیلان طی ۱۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان گفت: انسان ها مهمترین عامل تغییر طبیعت هستند لذا احیای تالاب انزلی نیازمند بهره گیری از ظرفیت جوامع محلی است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع صبح یکشنبه در جلسه ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تسریع روند واکسیناسیون در کشور و این استان، گفت: گیلان در تزریق دُز اول و دوم کرونا از میانگین کشوری بالاتر است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم برقراری عدالت و ارتقای کیفیت آموزش ها، گفت: معلمان و خانواده دانش آموزان نیز باید در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تغییر سبک زندگی و بروز آسیب های اجتماعی ناشی از شیوع کرونا، گفت: متولیان باید برای رفع این آسیب ها در مرحله پسا کرونا تمهیدات لازم را پیش بینی کنند.

...

رشت- استاندار گیلان در پیامی درگذشت شاعر، نویسنده و بازیگر برجسته گیلانی «میر محمود(امیر) فخر موسوی» را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان زارع درگذشت استاد سیدمحمود (امیر) فخر موسوی، هنرمند پیشکسوت ...

رشت- استاندار گیلان گفت: انتقال تجارب ارزشمند دوران دفاع مقدس به نسلی که آن دوران را درک نکرده در برقراری ارتباط مؤثر ارزشمند و ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به خروج هفت شهرستان این استان از وضعیت نارنجی، گفت: استمرار روند نزولی آمارهای کرونا منوط به رعایت پروتکل ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم تسریع در اجرای پروژه های در دست ساخت در آستانه اشرفیه، گفت: ظرفیت های این شهرستان مغفول مانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به نقش مهم نماز در مصونیت جامعه از تهدیدات و آسیب ها، گفت باید تولید محتوای مرتبط با نماز در بستر فضای مجازی انجام شود.

به گزارش ...

رشت- استاندار گیلان در دیدار با فرمانده قرارگاه خاتم بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های زیربنایی عمرانی و بهداشتی این استان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «ارسلان زارع»، استاندار گیلان ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اثربخشی ورزش در حوزه های مختلف بر ضرورت ورود نهادها و مؤسسات غیردولتی برای حمایت از توسعه ورزش همگانی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه روند واکسیناسیون در استان با افزایش پایگاه تسریع شده است، گفت: رعایت شیوه نامه ها همچنان ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع امروز ...

شفت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه ارتقای کیفیت محصولات کشاورزی به ویژه برنج مهم ترین رویکرد در استان است، گفت: در این راستای اصلاح ساختار صنایع تبدیلی باید مورد توجه قرار گیرد.

رشت- استاندار گیلان بر ضرروت برخورد و صدور اخطاریه برای سازمان های دولتی و و خصوصی آلاینده هوا، گفت: محیط زیست و استاندارد وظیفه پیگیری این موضوع را برعهده دارند.

به گزارش خبرگزاری ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم حمایت از تعاونی ها، گفت: امسال شاهد رشد ۱۱۶ درصدی صادرات غیر نفتی در بخش تعاونی ها بودیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع بعد ظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از تعاونی ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به پیشرفت حدود ۶۰ درصدی سد «دیورش» رودبار، گفت: برای تکمیل این سد نیازمند اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع صبح چهارشنبه در ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به انجام واکسیناسیون ۸۰ درصد فرهنگیان استان، گفت: متولیان باید تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع شامگاه سه شنبه ...

انزلی- استاندارگیلان گفت: کشورهای حاشیه خزر ضامن امنیت و تقویت روابط در خزر به عنوان دریای صلح و دوستی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع عصر جمعه در مراسم اختتامیه ششمین دوره ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تخصیص اعتبارات بخش آب و راه روستایی، گفت: در مجموع به این دو بخش در استان گیلان ۵۳۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

به گزارش ...

رشت- استاندار گیلان در دیدارهای جداگانه با وزیر کشور و رئیس دفتر رئیس جمهور گزارشی از آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده در استان گیلان را ارئه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به سیر نزولی مراجعه بیماران کرونایی سرپایی به مراکز درمانی استان، گفت: رعایت شیوه نامه ها همچنان باید از سوی شهروندان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- استاندار گیلان در پیامی درگذشت «آیت الله فیض لاهیجی» را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان زارع با صدور پیامی، درگذشت مرحوم «آیت الله فیض لاهیجی» از یاران بنیانگذار کبیر ...

فومن- ۱۴ پروژه آموزشی و فرهنگی استان گیلان با حضور استاندار به صورت همزمان بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از ۱۴ پروژه آموزشی ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به بهره برداری از ۳۳ طرح صنعتی و ورزشی، گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت روسای دستگاه های اجرایی بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به بهره برداری از۹۲۳ پروژه عمرانی و اقتصادی هفته دولت در استان، گفت: دو هزار و ۳۲۶ میلیارد تومان برای افتتاح پروژه های هفته دولت هزینه شده است.

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تأثیر مطلوب اعمال محدودیت های ترددی در کاهش ورود خودروهای غیر بومی به استان، گفت: تعطیلی برخی مشاغل همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تأثیر مطلوب اعمال محدودیت های ترددی در کاهش ورود خودروهای غیر بومی به استان، گفت: تعطیلی برخی مشاغل همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان گفت: تلاش، عزم همگانی و روحیه برادری تمامی ارکان نظام از جمله نیروهای مسلح در کنار کادر درمان برای مقابله با کرونا ماندگار است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ...

رشت- استاندار گیلان در پی درگذشت مادر گرانقدر شهیدان والامقام «کریم بخش» پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان زارع در پی درگذشت مادر گرانقدر شهیدان والامقام داود، حمزه، مسلم ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به روند رو به رشد واکسیناسیون در گیلان و ضرورت رسیدن به نقطه مطلوب، گفت: همه باید برای کنترل پیک جدید کرونا همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گیلان خواستار اختصاص دُز بیشتری از واکسن برای تسریع در انجام واکسیناسیون به ویژه سنین پایین تر از ۵۰ سال در استان شد و تأکید کرد: انتظار داریم وزارت بهداشت، نسبت به تقویت ...

...

رشت- استاندار گیلان در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان زارع در پیامی که در صفحه شخصی خود در ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به شرایط سخت استان در زمینه کرونا، گفت: باید همانند روزهای ابتدایی از ظرفیت طلاب و گروه های جهادی در مراکز درمانی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- استاندار گیلان از ارائه پیشنهاد ممنوعیت ورود و خروج به این استان به ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت: برای کنترل شرایط باید پروتکل ها رعایت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- استاندار گیلان با ابزار نگرانی از عادی انگاری نسبت به خطرات ویروس کرونا، گفت: گیلان جز پنج استان انتهایی در رعایت دستور العمل های بهداشتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ...

رشت- استاندار گیلان با ابزار نگرانی از عادی انگاری نسبت به خطرات ویروس کرونا، گفت: گیلان از جمله پنج استان انتهایی در رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع امروز (شنبه) در جلسه ستاد مدیریت ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان