جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت _ ایرنا _ فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از کشف بیش از پنج هزار کیلوگرم روغن مایع احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ...

رشت- ایرنا- فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۲۵۷ تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک کارخانه در شهرستان خمام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان،  سردار عزیزاله ملکی افزود: با گزارش مردمی و ...

رشت - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با همراهی جانشین فرماندهی انتظامی گیلان و فرماندار رشت از پلیس مصدوم در درگیری سراوان رشت عیادت کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین مصطفی پور عصر ...

رشت - ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری قاچاقچی عتیقه در عملیات پلیس شهرستان رودسر و کشف بیش از ۵۳۰ قلم عتیقه جات مربوط به دوران هخامنشی و اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ...

رشت- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کشور از افزایش ۳۸ درصدی سفر خبر داد و گفت: بیش از ۸۰ درصد سفرها و ترددهای نوروزی به گیلان و مازندران بوده است.

به گزارش ایرنا از ...

رشت- ایرنا- فرمانده انتظامی گیلان از قتل سه نفر از اعضای یک خانواده در روستای جوکندان شهرستان تالش خبر داد و گفت: فردی که سه نفر از اعضای خانواده همسرش را به قتل رساند،دستگیر شد.

به گزارش ...

رشت - ایرنا - در کشورهای مختلف و اقصی نقاط جهان ، جشنها و مراسمهای مختلفی برای دورهم بودن و ایجاد شادابی و نشاط در بین مردم و جامعه برگزار می شود که در این راستا احترام به شهروندان و ...

رشت - ایرنا - فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از کشف و ضبط سه هزار و ۱۱۸ عدد از انواع مواد محترقه غیر مجاز در یکی از مناطق این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید مهدی یحیی پور  ...

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از خودکشی قاتل پس از قتل ٢ برادرش در شهر کوچصفهان شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان سرهنگ مجید ...

رشت - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه گفت: با کمک و همیاری پرسنل نیروی انتظامی این شهرستان ۲۰۰ بسته حمایتی و معیشتی در بین خانوارهای کم بضاعت این منطقه توزیع شد.

سرهنگ سید مهدی نجفی ...

رشت - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه گفت: با کمک و همیاری پرسنل نیروی انتظامی این شهرستان ۲۰۰ بسته حمایتی و معیشتی در بین خانوارهای نیازمند این منطقه توزیع شد.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور روز سه شنبه در ...

رشت - ایرنا - فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از شناسایی و پلمپ یک کمپ ترک اعتیاد متخلف در منطقه بخش بندرکیاشهر از توابع این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدمهدی نجفی پور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره ...

رشت - ایرنا - نیروی انتظامی گیلان طی امروز یکشنبه با یک مورد تیراندازی در شهرستان لاهیجان و زخمی شدن یک نفر و دیگری عاملان درگیری و چاقوکشی در شهرستان آستانه اشرفیه برخورد و عاملان اختلال در امنیت و نظم ...

رشت_ایرنا_فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه گفت: از ابتدای آبان ماه امسال تاکنون بیش از ۳۲ تن چوب قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور روز چهارشنبه در گفتگو با ...

رشت - ایرنا- معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر ضرورت به کارگیری آموزهای قرآن در تمامی ابعاد زندگی گفت: عزت و اقتدار ما نشات گرفته از عمل به آموزه های قرآنی است.

...

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با تاکید بر این که با همراهی همه قوا و ارکان حاکمیت، با اراده ای مستحکم مقابل دشمنی ها ایستاده ایم، گفت: از ارزش های والای انقلاب و راه عزت بخش شهدا صیانت ...

رشت - ایرنا - فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران کلانتری ۱۱ فردی را که با سلاح سرد باعث ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی در خیابان نامجو شهر رشت شده بود، دستگیر کردند.

 به ...

رشت - ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کسب رتبه نخست گیلان در اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونایی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون؛ در طرح ممنوعیت ترددهای کرونایی ۴۸۳ هزار و ۴۷۱ دستگاه خودرو به ...

به ...

رشت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان گیلان از دستگیری هفت حفار غیرمجاز در خمام و تحویل آنان به مرجع قضایی خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری ...

 رشت - ایرنا - فرمانده انتظامی گیلان از اجرای طرح اقتدار با هدف شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش و مجرمان حرفه ای خبر داد و گفت: فعالیت ناقضان امنیت به صورت مستمر رصد شده و برخورد پلیس با مخلان ...

رشت-ایرنا- فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از کشف و ضبط اقلام قاچاق شامل دارو ، سوخت، چوب و ۳۰ دستگاه استخراج رمز ارز غیر قانونی (بیت کوین) در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور ...

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در زمان اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونایی ۲۴ مرداد تا پنجم شهریورماه، ۳۱ هزار خودرو با پلاک غیربومی از ورودی های گیلان به مبدا شان بازگردانده شدند.

...

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در زمان اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونایی ۲۴ مرداد تا پنجم شهریورماه، ۳۱ هزار خودرو با پلاک غیربومی از ورودی های گیلان بازگردانده شدند.

سرهنگ ...

رشت - ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری در منطقه جفرود از توابع شهرستان خمام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان؛ سرهنگ حسین حسن پور اظهار داشت: در ...

رشت - ایرنا - فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی ۲ نفر توهین کننده به مردم شریف شمال کشور که با فحاشی و انتشار یک فایل ویدئویی در فضای مجازی، موجب رنجش خاطر هموطنان شمالی شدند خبر داد و گفت: ...

رشت - ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: از زمان اجرای طرح ممنوعت تردد از ساعت ۱۲ بیست و چهارم مرداد ماه ۲۰ هزار دستگاه خودرو با پلاک غیر بومی به شهرهای مبداء شان بازگردانده شدند.

...

رشت - ایرنا- فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عاملان درگیری با مامور وظیفه شناس پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان در اجرای طرح محدودیت های کرونایی خبر داد و گفت: پلیس در راستای اجرای این طرح با ...

به گزارش ایرنا ...

رشت - ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به بی توجهی برخی هموطنان و اصرار آنان به سفر با وجود شرایط حاد کرونایی در کشور گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا ، ورود به این ...

رشت - ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به بی توجهی برخی هموطنان و اصرار آنان به سفر با وجود شرایط حاد کرونایی در کشور گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا ، ورود به این ...

رشت - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گیلان از بسته شدن ورودی های استان از ساعت ۱۲ ظهر امروز خبر داد و گفت: برابر اعلام ستاد مقابله ملی کرونا تا پنجم شهریور ماه از ورود خودروها با پلاک غیربومی به ...

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان مشکلات امروز جامعه را چند وجهی توصیف کرد و گفت: در حل مسائل اجتماعی رسانه بهترین بستر محسوب می شود و باید به این فضا اعتماد کرد.

...

رشت- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از فعالیت سامانه پلیس پاسخگو برای ارائه خدمات مشاوره تلفنی به عموم مردم خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان، سرهنگ "مجید رسول زاده فرساد" ...

رشت - ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: یکی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی روستای برزوهندان از توابع شهرستان شفت در حین وساطت و میانجیگری بین طرفین دعوا درگذشت.

سرهنگ مجید رسول زاده فرساد عصر جمعه در گفت ...

رشت - ایرنا- پیکر مطهر سرباز شهید یوسف زنجانی پور قنبری امروز صبح بر دوش همرزمانش و با حضور و ادای احترام نیروهای نظامی و انتظامی مستقر از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی گیلان تا میدان گیل با رعایت پروتکل ...

...

رشت- ایرنا- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس و شورای شهر و روستا در تاریخ ۲۸ خرداد گفت:در این دوره از انتخابات ۱۳ هزار و ۵۰۰ نیروی پلیس در برقراری امنیت آن مشارکت ...

رشت - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی گیلان گفت: از زمان اجرای طرح ممنوعیت خودروها برای تعطیلات جاری بیش از ۹۰۰ خودروی غیربومی در ورودی های استان به علت رعایت نکردن طرح ممنوعیت کرونایی اعمال قانون شدند.

...

رشت - ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: ۲۱ نفر حین قماربازی در یک باب منزل مسکونی در حوزه پاسگاه پیر بازار این شهر دستگیر شدند.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان به ...

رشت - ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اعمال محدودیت های تردد خودروهای شخصی با پلاک غیربومی در استان و اعمال جریمه گفت: مسافران به سلامت مردم گیلان و خودشان اهمیت بدهند و محدودیت ها ...

رشت- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری هفت نفر از اراذل و اوباش یک درگیری رخ داده در شهرستان آستارا خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان، ...

سرهنگ جاور صفاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به  ممنوعیت تردد در تعطیلات عید سعید فطر به استان اظهار داشت: برابر تصمیمات کمیته ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا به منظور مدیریت و مقابله با ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان