جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با انتقاد از کاهش سرانه توزیع آرد در این شهرستان به نسبت شهرستان های مجاور گفت: در حوزه آرد و نان و بر اساس آخرین آمار سرانه توزیع آرد به ازای هر نفر در ...

هرساله در روز اربعین اجتماع بزرگ جاماندگان در آستانه اشرفیه برگزار و جوانان هیئتی این شهر با سیاه پوش کردن شهر، فضای دیار سلطان را اربعینی کرده و آماده برپایی این اجتماع عظیم می کنند.

...

آستانه اشرفیه- ورود سامانه بارشی در گیلان سبب شدت گرفتن بارندگی در روستای ساحلی دستک بندر کیاشهر شده است.

...

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با اشاره به اجرای طرح آب رسانی جهادی در استان گیلان، گفت: 79 کیلومتر خط انتقال آب شرب به روستاهای شهرستان آستانه اشرفیه، در پی طرح جهاد آب رسانی، اجرایی شد.

...

مدیر جهادکشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به آغاز برداشت بادام زمینی در این شهرستان، گفت: بیش از ۸۰ درصد بادام مورد استفاده گیلان و کشور در این شهرستان آستانه اشرفیه تولید می شود.

...

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه از پیش بینی تولید ۱۴ الی ۱۵ هزار تن بادام زمینی در این شهرستان خبر داد.

...

طی یک مراسمی در آستانه اشرفیه، کلنگ احداث یک مجتمع سلامت شامل ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شماره یک، پایگاه سلامت و آزمایشگاه مرکزی این شهرستان بر زمین زده شد.

...

سهم گیلان در انفجار هفت تیر سال ۶۰، پنج شهید و یک جانباز بوده است، در حالی که علاوه بر این شهدای عزیز، یک شهید گیلانی دیگر نیز در بین شهدای این انفجار حضور داشت.

...

سهم گیلان در انفجار هفت تیر سال ۶۰، پنج شهید و یک جانباز بوده است، در حالی که علاوه بر این شهدای عزیز، یک شهید گیلانی دیگر نیز در بین شهدای این انفجار حضور داشت.

...

آستانه اشرفیه- فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه یادواره شهدا را مصداق بارز جهاد تبیین عنوان کرد و گفت: سی و ششمین یادواره سالگرد شهادت شهید «خوش سیرت» برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حمید یحیی پور بعد از ...

آستانه اشرفیه- آستان مقدس «سید جلال الدین اشرف» برادر امام رضا (ع) در شهرستان آستانه اشرفیه سالهاست که به محلی برای عرض ارادت و عشق گیلانی ها به خاندان عصمت و طهارت تبدیل شده است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها ...

آستانه اشرفیه- مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آستانه اشرفیه گفت: برنامه های متنوع مراسم استقبال از نوروز برای نخستین بار در بندر کیاشهر برگزار شد.

غلامرضا مجرد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مراسم استقبال از ...

آستانه اشرفیه- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از موافقت وزارت تعاون، کا و رفاه اجتماعی با سختی کار صیادان خبر داد و اضافه کرد: قرارگیری شغل صیادی در لیست مشاغل سخت و زیان آور جزو مطالبات صنفی بود.

ابراهیم نجفی در ...

آستانه اشرفیه- استاندار گیلان با تاکید بر رعایت تقویم زراعی، گفت: علمی سازی و دانش پایه کردن کشاورزی نیاز مبرم امروز این صنعت است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از اجرای لایروبی آب بندها و ...

شهید علی خانجانی متولد روستای ماشک تهرانچی شهرستان آستانه اشرفیه جهت دفاع از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۷ مرداد ماه ۱۳۶۸ در منطقه عملیاتی سردشت کردستان بر اثر اصابت تیر مستقیم دشمن به ...

...

آستانه اشرفیه- دانش آموزان ظرفیت های خوبی برای فرهنگ سازی در جامعه و تربیت نیروهای در تراز انقلاب هستند موضوعی که باید از سوی مسئولان آموزش و پرورش بیشتر به آن توجه شود.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها، بهرام ...

مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت بیش از ۱۱ هزار تن بادام زمینی در گیلان خبر داد و گفت: آستانه اشرفیه قطب بادام زمینی گیلان بوده و بادام کاران گیلانی در سال زراعی جدید ۱۱ هزار و ...

آستانه اشرفیه- فرماندار آستانه اشرفیه بر ضرورت هدایت اعتبارات این شهرستان به سمت تولید دانش بنیان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین ذاکراستقامتی عصر شنبه در نشست تجلیل از خبرنگاران با اشاره به بهره گیری از خصایص رسول اکرم (ص) ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکاناتی ندارد، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکاناتی است، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکانات است، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

کیاشهر- نخستین جشنواره تمشک با نمایش ۶۰ نوع غذای تهیه شده از این میوه در بندر کیاشهر برگزار و شرکت کنندگان بر لزوم توجه به غذاهای سنتی و برند سازی تأکید کردند.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- الهام حیدری: غذا ...

رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف بیش از ۱۳ تن برنج احتکار شده در آستانه اشرفیه، گفت: متهم ۶۱ ساله به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزالله ملکی اظهار کرد: با دریافت گزارشی مبنی ...

آستانه اشرفیه- گیلان و آستانه اشرفیه از قطب های تولید بادام زمینی کشور هستند اما بهره برداران این محصول با مشکلات زیادی طی دهه های گذشته مواجه بوده اند که نیازمند تغییر در رویکرد است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها ...

آستانه اشرفیه- رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه اشرفیه به برگزاری المیپاد ورزش های شالیزاری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: آستانه اشرفیه خاستگاه ورزش های شالیزاری است.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه قاسمی بعد از ظهر جمعه در ...

آستانه اشرفیه- نماینده آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به سابقه برگزاری ورزش های شالیزاری در این شهرستان، گفت: باید این ورزش ها به نام آستانه اشرفیه ثبت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی بعد از ظهر جمعه ...

نخستین جشنواره ورزش های شالیزاری شامل فوتچل، والیچل، کشتی چل و لافندچل با هدف شناسایی این ورزش و ثبت ملی و جهانی آن به نام شهرستان آستانه اشرفیه در این شهر برگزار شد.

...

نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس خاستگاه ورزش های شالیزاری را شهرستان آستانه اشرفیه دانست و گفت: ورزش های شالیزاری شامل فوتچل، والیچل، کشتی چل و لافندچل از چندین سال گذشته برای نخستین در ...

...

رشت-ایرنا-تیم سفیدرود کینچاه با غلبه بر تیم چوشل سیاهکل به مقام نخست ششمین دوره مسابقات فوتچل استان گیلان دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در مسابقه فینال این دوره از مسابقات که عصر امروز در روستای کینچاه ...

رشت - ایرنا - نخستین دوره مسابقات والی چل (والیبال در گِل) گرامیداشت شهدای والامقام و شهدای مدافع حرم شهرستان آستانه اشرفیه در روستای کیسم بخش مرکزی آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مسئول برگزاری این دوره از ...

رشت _ ایرنا _ فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از کشف بیش از پنج هزار کیلوگرم روغن مایع احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - شهرستان آستانه اشرفیه گیلان به عنوان قطب اصلی کشت بادام زمینی کشور این روزها بیش از هر زمان دیگر با توجه به کاهش بارندگی نیازمند طرح ها نوین آبیاری همچون آبیاری تحت فشار است تا همانند ...

رشت - ایرنا - فرماندار آستانه اشرفیه گفت: توسعه مکانیزاسیون در کشت و تولید محصول چای ضروری بوده و موجب رونق اقتصادی چایکاران منطقه می شود.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، حسین ذاکر استقامتی در حاشیه ...

رشت-ایرنا- مدیریت جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه از آغاز کشت بادام زمینی در سطح ۲ هزار و ۵۰۷ هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.

مهرداد محمدی امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: ...

آستانه اشرفیه- مردم روستای سالکده بندر کیاشهر با یک اقدام جهادی و برای حل مشکل پسماند با همکاری گروه های دوستدار طبیعت یک دستگاه زباله سوز مقیاس کوچک در این منطقه نصب کردند.

رشت - ایرنا - رییس اداره شیلات آستانه اشرفیه گفت: ۱۷ هزار و ۲۷۴ قطعه از ماهیان مولد استخوانی در دهانه رودخانه سفیدرود واقع در بخش بندرکیاشهر این شهرستان جمع اوری شد.

محمود کشازرع امروز دوشنبه در ...

رشت - ایرنا - بخشدار بندرکیاشهر از نصب نخستین دستگاه زباله سوز مقیاس کوچک در روستای سالکده این بخش از شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.

رحیم رضوانی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به ...

رشت _ ایرنا _ بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه از آغاز عملیات اجرایی طرح پایش تصویری هوشمند در ۲۹ روستای دهستان های کیسم و چهارده این بخش خبر داد.

فاطمه علیزاده امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ...

رشت _ ایرنا _ رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آستانه اشرفیه گفت: در ایام نوروز امسال روزانه بیش از ۲ هزار مسافر و گردشگر از نمایشگاه های صنایع دستی این شهرستان بازدید کردند.

...

رشت _ ایرنا _ فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های خیرین امنیت ساز در مناطق مختلف استان گیلان تاکید کرد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، سردار عزیزاله ملکی در آیین افتتاح ساختمان تازه احداث ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان