جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه صدا و سیما به صورت پراکنده برنامه های آموزشی در مباحث مختلف پخش می کند، گفت: پسماند، تفکیک زباله از مبدأ مباحثی است که نیاز به فرهنگ سازی و ارائه آموزش از ...

رشت- دبیر ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه ۶۳۱ نفر تاکنون در انتخابات نمایندگی مجلس پیش ثبت نام کرده اند، گفت: با این آمار رکورد ثبت نام دوره قبل در گیلان شکسته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد شفیعی ...

آستارا- رئیس شورای اسلامی شهرستان آستارا با بیان اینکه شوراها بازوی توانمند نظام در راه خدمتگزاری هستند، گفت: اصلاح قانون شوراها نیازمند پیگیری از سوی مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، یاشین کمالی شامگاه پنجشنبه در مراسم همایش ...

نماینده مردم رشت و خمام و عضو کمیته تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات کشور امروز طی نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن اسفبار توصیف کردن وضعین شرکت دخانیات به ویژه مجتمع تولیدی دخانیات گیلان، از ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه مشکلات حوزه شهری مربوط به یک بخش نیست، گفت: حل مشکلات در گرو مدیریت واحد شهری است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده ظهر شنبه در دیدار ...

رشت- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عزم جدی مجلس برای تحقق طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: این طرح ضمن ایجاد امنیت شغلی کارکنان سبب افزایش حقوق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر شامگاه پنج شنبه ...

خمام- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به حرکت کشور به سمت مدیریت تحولی گفت: مدیریت ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تراز منفی ۲۰۰ میلیون مترمکعبی کشور در بخش گاز گفت: ناترازی در بخش گاز و برق موجب ضرر رسیدن به تولید کننده و مصرف کننده و نارضایتی عمومی می شود.

به گزارش ...

رشت- عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با اقدامات انجام شده کمبود گاز و برق طی سه سال آینده در کشور کاهش می یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز محمدنژاد شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با اشاره ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر ضرورت تسریع در پروژه های آب و فاضلاب گیلان گفت: استانداردهای حوزه آب و فاضلاب استان از میانگین کشوری عقب تر است.

به گزارش خبرنگار مهر، جبار کوچکی نژاد ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه واردات برنج در زمان برداشت محصول به کشاورزان ضرر می زند، گفت: دولت باید این موضوع را مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صفری ...

آستارا- نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انجام پروژه های اخیر در آستارا گفت: پیشرفت ها نشان از پایان مشکلات این شهر ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح حرم و ...

رشت- تحقق اقتصاد دانش بنیان به آسانی ممکن نیست و این مهم نیازمند مشارکت بخش های مختلف جامعه و حمایت دولت و جذب سرمایه گذار است.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها: اوضاع و احوال اقتصاد ایران با مشکلات ...

رشت- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح ساماندهی کارکنان دولت در هفته های پیش رو در دستور کار مجلس قرار می گیرد و پیش بینی شده تا نیمه سال ۱۴۰۲ به ثمر برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ...

رشت- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعتراضات مردمی پذیرفته شده اما تغییر آن به گونه ای که علیه منافع ملی و تمامیت ارضی باشد خط قرمز نظام است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده شامگاه ...

رشت- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح سوت زنی گفت: سامانه ای برای ثبت مفاسد اقتصادی از سوی مردم طراحی شده که در دست بررسی است و تا یک ماه آینده نهایی و به قانون تبدیل می شود.

شفت- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محرومیت شفت گفت: مسئولان جذب حداکثری اعتبارات امسال را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری ...

رشت- نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه راه آهن رشت- آستارا گفت: طرف های خارجی برای سرمایه گذاری در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا شامگاه پنجشنبه در ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکاناتی ندارد، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکاناتی است، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکانات است، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به تخصیص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه سد پلرود گفت: بی توجهی آب منطقه ای گیلان به اجرای پروژه ها مصداق ترک فعل است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...

رشت- نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: تکمیل تصفیه خانه تالش از اولویت ها است اما اعتبارات لازم برای تکمیل آن هنوز جذب نشده و ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این منظور نیاز است.

به گزارش خبرنگار ...

شفت- نماینده فومن و شفت در مجلس با انتقاد از وضعیت توزیع اعتبارات در استان گیلان گفت: به شفت به عنوان شهرستان کمتر توسعه یافته باید نگاه ویژه ای شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ظهر چهارشنبه در ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های شهرستان های رودسر و املش اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صفری عصر جمعه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان ...

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از افزایش قیمت برنج در کشور گفت: متأسفانه هزینه کشاورزی را بالا رفته و واردات آزاد شده است لذا اگر روند فعلی ادامه پیدا کند، طی چند ...

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از افزایش قیمت برنج در کشور گفت: متأسفانه هزینه کشاورزی بالا رفته و واردات آزاد شده است و اگر روند فعلی ادامه پیدا کند، طی چند ماه ...

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه برخی فرآیندهای مربوط به ساماندهی پسماند استان گیلان راضی کننده نیست، گفت: نبود شهردار در رشت آسیب هایی به این پروژه می رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا احمدی شامگاه ...

رشت- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تفاهم نامه ای بین جهاد کشاورزی و ستاد اجرایی فرمان امام منعقد شده تا در ۳۰ درصد اراضی گیلان کشت دوم انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی شامگاه دوشنبه در گفتگوی ویژه ...

رشت- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به بارگذاری صوری واردات ۵۰۰ هزار تُن نهاده دامی توسط یک شرکت خصوصی، گفت: تحقیق و تفحص درباره این موضوع در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی شامگاه دوشنبه در ...

شفت- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به اینکه عده ای به دنبال فرافکنی و جریان سازی در جامعه هستند، گفت: اصلاح نظام اقتصادی و حذف دلالان از نقاط قوت کار دولت است.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل ...

آستارا- ایرنا- استاندار گیلان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خصوص اعضای کمیسیون اقتصادی برای رفع موانع قانونی در حوزه طرح های عمرانی این استان همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا اسدالله عباسی عصر پنجشنبه، در حاشیه ...

لنگرود- نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی توجهی مسئولان به صنعت نوغانداری در گیلان، گفت: تولید نوغان از ۵۵ هزار تن در سال های اخیر به ۱۴ هزار تن رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز ...

شفت- نماینده فومن و شفت گفت: در کمیسیون تلفیق برنامه و بودجه مصوبه مازاد بر سقف بودجه ۱۰۰ میلیارد تومان برای شفت در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: مسئولان با الگو قرار دادن سیره حضرت علی (ع) در مسیر ساده زیستی و برطرف کردن مشکلات مردم گام بردارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمد جواد ...

رشت- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به مشکلات حوزه کشاورزی، گفت: برای کمک به کشاورزان و رفع مشکلات آنها کلنگ مرکز کشاورزی هسته ای امسال در گیلان زده می شود.

...

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره عقب ماندگی گیلان در ثبت شرکت های دانش بنیان و بهره گیری از اعتبارات این بخش، گفت: برای توسعه و جذب اعتبارات نیازمند تیم قوی اقتصادی در گیلان هستیم.

...

رشت- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گیلان از فرصت های اقتصادی بسیاری برخوردار است که باید به خوبی از این مهم بهره مند شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ...

رشت- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دولت و مجلس با اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان به شرکت های دانش بنیان به این نتیجه رسیده اند که باید به فناوری بارورسازی ابرها دست یافت.

به ...

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به جایگزینی میدان به جای روگذر در ورودی فومن در فاز نخست، گفت: مطالبات مردم پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان