جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان با تأکید بر اینکه معلم موفق علاوه بر دانش، احساسات متناسب با دانش را به دان آموز منتقل می کند، گفت: دادن دانش تنها وظیفه آموزش وپرورش نیست بلکه آماده کردن فرد برای عمل ...

...

رشت- عدم رعایت درست پروتکل های بهداشتی و حضور تعداد زیادی دانش آموز در یک کلاس در برخی از مدارس گیلان گلایه والدین را در پی داشته است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: ...

رشت- سه هزار و ۸۳۱ مدرسه گیلان در حالی میزبان دانش آموزان برای آغاز آموزش های حضوری هستند که نگرانی والدین از وجود ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: ...

رشت- مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان در این استان در سطح استانداردی قرار دارد، گفت: گیلان آماده شروع آموزش های حضوری در مدارس است.

...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه حضور دانش آموزان از امروز در روزهای تعیین شده در مدارس الزامی است، گفت: دانش آموزان غایب آموزش مجازی دریافت نمی کنند.

به ...

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به بازدید کارشناسان بهداشتی از هزار و ۶۱ مدرسه در استان، گفت: دانش آموزانی که واکسن کرونا دریافت نکرده اند زودتر اقدام کنند.

فردین مهرابیان در ...

رشت- ۲۵ هزار دانش آموز گیلانی واکسن کرونا دریافت نکرده اند و این موضوع در کنار رعایت ضعیف دستور العمل های بهداشتی سبب شده تا بسیاری از والدین برای حضور فرزندانشان در مدارس راضی نباشند.

...

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان با تأکید بر لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی براساس ابلاغ وزارت بهداشت و ستاد مدیریت کرونا، گفت: عملکرد مدارس در این زمینه رصد می شود.

فردین مهرابیان ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس متوسطه اول و ابتدایی از اول آذر ماه، گفت: ۱۰۰ درصد دانش آموزان گیلان واکسن تزریق کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به تزریق دز سوم افراد بالای ۶۰ سال از آغاز هفته جاری گفت: تزریق دز سوم واکسن به افراد بالای ۶۰ سال که چهار ماه از زمان تزریق دز دوم آن ها گذشته در مراکز ...

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه درخواست مدارس دوره دوم متوسطه در کارگروه سلامت منطقه، شهرستان و ناحیه مورد بررسی قرار می گیرد، گفت: مدارسی که مجوز بازگشایی حضوری از کارگروه سلامت منطقه، ...

...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس متوسطه اول با آغاز آذر ماه، گفت: شرایط لازم برای برگزاری حضوری کلاس ها فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ...

استاندار گیلان به تأکید رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از اول آذرماه باتوجه به نقش و اهمیت فضاهای علمی و آموزشی در پویایی جامعه اشاره کرد و گفت: ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از اول آذر ماه، گفت: علوم پزشکی، اداره کل آموزش و پرورش و آموزش عالی استان گیلان موانع بازگشایی این مراکز را برطرف کنند.

...

آستارا - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام (ره) گیلان از آغاز توزیع ۲۰ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان تحت پوشش این نهاد در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان حفظ سلامت دانش آموزان برای بازگشایی مدارس در اولویت است، گفت: والدین نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحمتی در سخنان پیش ...

رشت - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی و رئیس کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی پروژه مهر آموزش و پرورش گیلان گفت: لباس فرم دانش آموزان در این استان در صورت آموزش حضوری اجباری است.

جمیل غریب روز سه شنبه در ...

رشت- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: حدود ۶۰ روستا در استان گیلان داریم که برای سال تحصیلی جدید پوشش اینترنت ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد توکلی شامگاه یکشنبه در گفتگوی ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به انجام واکسیناسیون ۸۰ درصد فرهنگیان استان، گفت: متولیان باید تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع شامگاه سه شنبه ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان