جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به افتتاح ۸۰ پروژه حوزه کشاورزی در دهه فجر امسال گفت: با افتتاح این طرح ها برای ۸۲۴ نفر در گیلان شغل ایجاد می شود.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از فراخوان کشاورزان گیلانی برای دریافت کود کشاورزی خبر داد و گفت: کلیه کشاورزان گیلانی با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به مراکز خدمات دولتی و غیردولتی می توانند نسبت به ...

...

به گفته رییس حوزه قضایی رودبنه شهرستان لاهیجان، یک مجتمع ویلایی غیرمجاز به مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع در روستای امیرآباد بخش رودبنه لاهیجان تخریب شد.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۹۰ درصد مرکبات از باغات گیلان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود امسال کشاورزان استان ۲۲۰ هزار تن محصول مرکبات برداشت کنند.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۵۴ هزار تن کیوی برداشت شده، گفت: محصول کیوی باغداران گیلانی به ارزش اقتصادی ۳۲ میلیون دلار به خارج از کشور صادر شده است.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به فعالیت سه کشتارگاه با ظریف ۵۵۰ دام سنگین و هزار و ۸۵۰ دام سبک در استان گفت: مصرف گوشت در گیلان به صورت روزانه ۸۰ تن است که معادل ۴۰ ...

عدم تعادل در بازار مرغ در گیلان که خود عمده تولیدکننده آن است، زیبنده استان نیست و لازم است نظارت ها و برخوردها در این رابطه با عزم و جدیت بیشتری انجام شود تا بازدارندگی ها محسوس تر و ملموس ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت مرکبات در استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود کشاورزان استان گیلان، امسال ۲۲۰ هزار تن محصول مرکبات برداشت کنند.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به تولید بیش از ۲ میلیون قطعه جوجه بوقلمون گوشتی یک روزه در گیلان گفت: از این میزان تولید ۸۸ هزار و ۶۹۲ قطعه بوقلمون گوشتی در بین شهرستان های گیلان و سایر ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه این استان جزو برترین های کشور در صنعت طیور است، گفت: یک هزار و ۱۰۰ مرغداری در گیلان فعال هستند که روزانه بالای ۵۵۰ تن مرغ تولید می کنند که حدود ۳۰۰ ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به تولید ۲۲ درصدی عشایر در تولید دام سبک گفت: هر خانوار عشایری، گوشت مصرفی ۱۶ خانوار شهری را تولید می کند.

...

پرورش بز در کنار طیف وسیعی از پرورش گوسفند در استان گیلان به توجه به بازارپسندی که در شمال دارد و همچنین مزیت های نسبی دیگری همچون کمک به محیط زیست و تأمین منابع پروتئینی، می تواند فرصتی بسیار مهم ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان یک هزار و ۲۹۶ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در شش ماهه اول سال جاری در استان خبر داد و گفت: این رقم در سال گذشته هزار و ۱۳۸ مورد بوده و در مقایسه با مدت ...

مدیر تعاون روستایی گیلان از پرداخت ۹۰ درصدی طلب گندم کاران خبر داد و گفت: ارزش این مقدار گندم ۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان است که با تلاش های انجام شده ۹۰ درصد آن پرداخت شده است.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اتمام زمان برداشت خرمالو در باغات املش گفت: ۲۳۰بهره بردار شهرستان املش برداشت خرمالو را از یک ماه قبل آغاز کرده و امسال باغداران ۱۷۸ تن میوه خرمالو به ارزش ۲ ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: گیلان دارای ۳۵ هکتار اراضی زیر کشت زعفران است و از این میزان ۱۴۰ کیلو گرم محصول زعفران به ارزش اقتصادی ۵۶ میلیارد ریال تولید می شود.

...

با وجود اینکه امسال، سال نیاور زیتون کاران گیلانی است، رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان پیش بینی کرده که ۲۲ هزار بهره بردار این محصول، ۱۶ هزار تن زیتون برداشت کنند.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت پاچ باقلا در سطح بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی گیلان خبر داد و گفت: انتظار می رود حدود ۲۹ هزار تن پیله تر با ارزش اقتصادی ۸۷۰ میلیارد تومان ...

به گفته مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان، تاکنون۲۰ درصد از راتون کشت شده از شالیزارهای گیلان برداشت شده و پیش بینی می شود ۷۰ هزار تن شلتوک راتون در کشت دوم برداشت شود.

...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان در سالی که شرایط آب و هوایی استان خوب باشد، گیلان مجموعا سه و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی را توسط ۳۵۰ هزار نفر بهره بردار تولید و روانه بازار می کند.

...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، پیش بینی می شود در سال جاری ۵۹ هزار تن شلتوک راتون به ارزش بیش از ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان، از شالیزارهای گیلان برداشت شود.

...

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس، دیر پرداخت کردن مطالبات چای کاران را نوعی ظلم و تحمیل ضرر به کشاورزان برشمرد و گفت: وزیر جهاد کشاورزی بابت استمرار مشکلات چای کاران و بدعهدی سازمان چای در پرداخت مطالبات ...

...

رشت - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت نوبرانه گردو در باغات این استان خبر داد.

منوچهر پارسافر در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان به جهت برخورداری تنوع اقلیمی و شرایط آب و هوایی مناسب، ...

به گفته رئیس جهاد کشاورزی استان گیلان، تعهد گیلان برای جوجه ریزی در مرداد ماه امسال، ۱۲ میلیون و ۷۸۸ هزار قطعه بوده که ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۳۲۱ قطعه نزدیک ۹۷ درصد از تعهد تحقق ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آغاز برداشت نوبرانه زیتون ماری در رودبار گفت: بر اساس آمار پیش بینی شده، زیتون کاران رودباری امسال ۱۷ هزار تن زیتون به ارزش ۹۰۰ میلیارد تومان برداشت کنند.

...

رودبار - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت نوبرانه طلای سبز در جنوب استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود زیتون کاران رودباری امسال ۱۷ هزار تن زیتون برداشت کنند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه هم اکنون ۹۱۷ مرغداری فعال در گیلان وجود دارد، از تولید روزانه ۸۴۰ تن مرغ زنده و ۶۳۰ تن لاشه در این استان خبر داد.

صالح محمدی در گفتگو ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ کشت دوم محصولات کشاورزی در استان، گفت:انجام کشت دوم اراضی شالیزاری ضمن جلوگیری از خواب رفت شالیزارها، صرفه اقتصادی دارد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم توجه به ارزش افزوده در صنعت کشاورزی گفت: امنیت غذایی بسترساز آرامش روانی جامعه است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان استعدادها و قابلیت های ارزشمندی ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به سهم ۵۰ درصدی این استان در صادرات کیوی گفت: ۱۴۰ طرح کشاورزی در هفته جهاد کشاورزی افتتاح می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: کشاورزان پرچم دار ...

رشت- رئیس سازمان جهادی کشاورزی گیلان از بهره برداری ۶۶ پروژه حوزه کشاورزی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: برای افتتاح این پروژه ها حدود ۳۰۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

صالح محمدی در گفتگو ...

رشت- رئیس سازمان جهادی کشاورزی گیلان از بهره برداری ۶۶ پروژه حوزه کشاورزی در استان طی هفته دولت خبر داد و گفت: برای افتتاح این پروژه ها حدود ۳۰۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

صالح محمدی در گفتگو با ...

مدیر کل جهاد کشاورزی گیلان، برنج مازاد بر مصرف و قیمت غیرواقعی برنج را از دغدغه های کشاورزان دانست و گفت: آمار سازمان حمایت مصرف کننده سرانه مصرف را ۳۵ کیلو اعلام کرده که نیازمند بازبینی است.

...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۳۰ درصدی محصول برنج در استان خبر داد و گفت: تعرفه عملیات برداشت مکانیزه برنج در استان تعیین شد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: درآمد عمده مردم ...

رشت- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: تاکنون ۳۰ درصد از شالیزارهای گیلان معادل ۷۰ هزار هکتار برداشت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی موسوی بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با رسانه ها ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به خرید ۷۰۰ تن برنج مازاد در استان گفت: خودکفایی در بخش برنج دور از انتظار نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی امروز یکشنبه در آئین ملی برداشت مکانیزه برنج در ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از خرید برنج مازاد کشاورزان گیلانی توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران خبر دادو گفت:طبق وعده، برنج مازاد کشاورزان گیلانی با نرخ مصوب توسط دولت خریداری می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۱۳ هزار هکتار معادل ۵ درصدی شالیزارهای این استان خبر داد و گفت: ۹۶ درصد مزارع برنج گیلان به مرحله خوشه دهی رسیده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار ...

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه از پیش بینی تولید ۱۴ الی ۱۵ هزار تن بادام زمینی در این شهرستان خبر داد.

...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: ۱۰ درصد شالیزارهای گیلان به مرحله برداشت برنج رسیده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان یکی از استان های توانمند در حوزه کشاورزی و تأمین امنیت غذایی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان