جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۲۷ بیمار کرونایی جدید در شبانه روز گذشته در مراکز درمانی استان گفت: در این مدت ۲۶ نفر از بیماران کرونایی مرخص شدند.

فردین مهرابیان در گفت و گو با ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت زرد کرونایی شش شهرستان استان گفت: سایر شهرستان های گیلان در وضعیت آبی قرار دارند.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با تشریح آخرین وضعیت آمارهای کرونایی در استان ...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان وضعیت استان در ابتدای شیوع پاندمی کرونا، اقدامات انقلابی و فراگیر صورت گرفته در نظام سلامت گیلان را تشریح و انتظارات و درخواست های استان را برای فرمانده قرارگاه عملیاتی ...

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار نفر از جمعیت این استان نوبت سوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اند، گفت: بخش قابل توجهی از این جمعیت ساکن شهرستان رشت هستند.

...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر اقناع سازی شهروندان برای تزریق واکسن کرونا، گفت: فعالان فرهنگی، مبلغان دینی و ائمه جمعه و اهالی رسانه در این زمینه اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مطابق اعلام دانشگاه علوم پزشکی گیلان تاکنون ۴۵ درصد از گیلانی های بالای ۱۸ سال نوبت سوم واکسن را دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، آبتین حیدرزاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه رعایت دستور العمل ها با توجه به شیوع سویه امیکرون ضروری است، گفت: مرزها رصد و پایش شده و واکسیناسیون اتباع بیگانه در دستور کار قرار گیرد.

...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر تسریع در روند واکسیناسیون دُز سوم کرونا در استان، گفت: واکسیناسیون اتباع خارجی نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ...

آمارهای رسمی ارائه شده در خصوص تزریق واکسن کرونا در گیلان نشان می دهد افرادی که واکسن نزده هم بیشتر مبتلا می شوند و هم میزان مرگ ومیر در آن هایی که به تزریق واکسن کرونا اعتقاد ندارند، بیشتر است!

...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۹۹ درصد دانش آموزان گیلانی واکسن کرونا را دریافت کرده اند ، گفت: این میزان واکسیناسیون حکایت از اعتماد خانواده ها به نظام واکسیناسیون و طرد شدن کامل واکسن ...

...

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه بیش ۹۵ درصد گیلانی ها دُز نخست را دریافت کرده اند، گفت: با وجود تلاش ها روند واکسیناسیون در مناطق غربی گیلان کُند است.

...

رشت- استاندار جدید گیلان چند ساعت بعد از مراسم معارفه خود از زیرساخت ها و مراکز واکسیناسیون کرونا بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر پنج شنبه پس از ...

رشت- فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به راه اندازی ۹۱ پایگاه واکسیناسیون در رشت، گفت: مراکز واکسیناسیون شبانه روزی در رشت راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ اکبر ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: با تخصیص یک میلیون دُز واکسن به استان گیلان تا قبل از ۱۵ مهر ماه شرایط تکمیل واکسیناسیون همه افراد بالای ۱۸ سال تا قبل از آبان ماه فراهم می شود.

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان از آغاز واکسیناسیون سربازان در این فرماندهی خبر داد و گفت: حفظ سلامت سربازان در اولویت سپاه و نیروهای مسلح قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید به صورت مجازی، گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان شهریور ماه تزریق دُز دوم معلمان تکمیل شود.

به گزارش ...

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به فعالیت ۲۰۷ پایگاه واکسیناسیون در استان، گفت: تزریق واکسن بر اساس سند ملی و گروه های سنی انجام می شود.

فردین مهرابیان در گفتگو ...

رشت- مدیر یکی از شرکت های پخش دارو در گیلان با اشاره به ارتباط نزدیک کارکنان شرکت های پخش دارو با بیمارستان ها و مراکز درمانی و خطر ابتلا به کرونا، گفت: واکسیناسیون این گروه ضروری است.

دامون ضیابری در ...

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به آغاز واکسیناسیون زنان باردار به عنوان یکی از گروه های خطر در استان، گفت: تزریق دُز اول گروه های سنی جدید از شنبه هفته آینده آغاز می شود.

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان