جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه گیلان حدود ۴۰ درصد برنج کشور را تأمین می کند، افزود: با توجه به تدابیر رهبری، مصالح کشور و گیلان حوزه کشاورزی باید در اولویت توسعه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- انتشار خبر سرقت از شالیزارهای گیلان طی روزهای گذشته در فضای مجازی و رسانه ای، مربوط به دو ماه پیش بوده و قدیمی است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها - بهرام قربانپور: فضای مجازی و رسانه ای به دلیل ...

رشت- مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان با تأکید بر لزوم راه اندازی مرکز آموزش خانه مطبوعات در استان گفت: مطالبات به حق خبرنگاران باید پیگیری شود.

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد ابراهیمی بعد از ظهر شنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران ...

رشت- رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران در دستگاه های اجرایی و صنعتی تأکید کرد و گفت: طرح جامع نظام صنفی رسانه در دستور کار بسیج رسانه قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم نگاه ویژه به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران از نظر حمایت های مادی و معنوی از قشر کم برخوردار جامعه به شمار می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های شهرستان های رودسر و املش اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صفری عصر جمعه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان ...

نزدیک به ۲۰ سال از دریچه نگاه خبرنگاران استانی مهر ریزودرشت مشکلات در دورترین نقاط جغرافیایی وطن را منعکس کردیم، تلخ و شیرین در کنار مخاطبان خود بودیم و تلاش کردیم رسانه ای برای مردم باشیم.

خبرگزاری مهر - گروه ...

رشت- رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه ای «حریم رسالت»، گفت: این جشنواره با هدف تولید محتوا در حوزه انقلاب برای اولین بار ویژه بانوان برگزار می شود.

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: استقبال خوب خبرنگاران از جشنواره ابوذر نشان دهنده مطالبه گری از مسئولان است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با ...

رشت- خبرنگاران گیلانی همیشه پای کار بیان مشکلات مردم هستند اما بیش از ۳۰ سال است که دغدغه های آنها در میان وعده های مسئولان گمشده و امروز در انتظار معجزه هستند.

خبرگزاری ...

آستارا- خبرنگاران فعال در آستارا به مناسبت هفته ناجا از گذرگاه مرزی آستارا در مرز ایران و جمهوری آذربایجان بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، خبرنگاران فعال خبرگزاری های در شهرستان پیش از ...

رودبار- جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار با اشاره به دغدغه خبرنگاران در زمینه بیمه، گفت: این حق حداقلی خبرنگاران است که به دنبال تحقق آن هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

شفت- فرمانده سپاه شفت با تأکید بر اینکه مطالبه گری از مسئولان باید در اولویت کاری خبرنگاران باشد، گفت: خبرنگاران باید روحیه معنویت و امید را در جامعه را گسترش داده و مطالبه گر باشند.

...

رشت- مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خبرنگار شخصیتی جریان ساز و فرهنگ ساز است، گفت: خبرنگاران سفیران آگاهی و دانایی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احسان الله محمدی پیش از ظهر ...

شفت- فرماندار شفت با اشاره به نقش آگاهی بخشی رسانه به جامعه، گفت: خبرنگاران باید از نفوذ کلام خود برای تعالی کشور استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم چراغی ظهر یکشنبه در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان