جستجوگر خبری شهرستان شفت

تالش- همزمان با روز خبرنگار نمایشگاه عکس «از خبر تا ایثار» به یاد خبرنگار فقید این شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برپا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت زنده یاد اسماعیل اخلاقی ...

رشت- ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: خبرنگاران بازوان اصلی مسئولان هستند و مطالبه گری حقوق مردم از مهمترین وظایف آنان است.

 به گزارش خبرنگار ایرنا از رضوانشهر، سرهنگ پاسدار محمدپوراسماعیلی در آئین تجلیل از خبرنگاران ...

رشت - ایرنا - فرمانده سپاه قدس گیلان با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران پیام رسان حق و عدالت هستند و به عنوان امین مردم شناخته می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار محمد عبدالله پور ...

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان مشکلات امروز جامعه را چند وجهی توصیف کرد و گفت: در حل مسائل اجتماعی رسانه بهترین بستر محسوب می شود و باید به این فضا اعتماد کرد.

...

ایرنا - رشت - سرهنگ مجید رسول زاده معاون فرمانده انتظامی گیلان به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز استان بازدیدکرد .

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: نامگذاری سالروز شهادت شهید صارمی بعنوان روز خبرنگار، فرصتی برای بیان ارزش های جامعه است که این رسالت مهم و پاسداری از آن بر عهده اصحاب رسانه می باشد.

 به گزارش ...

رشت- فرمانده مرکز آموزش تخصصی دریایی باقرالعلوم نیروی دریایی رشت، خبرنگاران را سربازان جنگ نرم در عرصه رسانه دانست و گفت: مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن علیه نظام رسالت خبرنگاران است.

به گزارش خبرنگار مهر، دریادار دوم ستاد مهدی ...

آستارا - ایرنا - خبرنگاران و فعالان رسانه ها در آستارا بمناسبت روز خبرنگار، طی آئینی توسط فرمانداری، شهرداری، سپاه، هنگ مرزی و نیروی انتظامی این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سرپرست فرمانداری ...

رشت- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پیامی ثبت حماسه های بی بدیل و شعور ملت ایران در مناسبت های انقلاب اسلامی، ملی و مذهبی را مرهون خبرنگاران و فعالان این عرصه عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی ...

رشت- استاندار گیلان در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان زارع در پیامی که در صفحه شخصی خود در ...

رشت - ایرنا - فراز و فرود رسانه ای در جهان پر از واقعه و رویداد امروز رسانه ها را در میدان انتشار اخبار به سمت و سویی کشانده که گوی سرعت در همرسانی بدخبرها را از هم ربوده تا ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان