جستجوگر خبری شهرستان شفت

امام جمعه رشت با تأکید بر اینکه خانواده ایرانی و گیلانی عفت داشته و با بی بندباری در کشور مخالف است، گفت: به طراحان، گردانندگان و هدایت کنندگان کشف حجاب در گیلان هشدار می دهم که مراقب رفتار خود باشند ...

رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه کشاورزی اساس زندگی بشر از ابتدا تا عصر حاضر بوده است، گفت: حمایت از کشاورزان بسترساز استقلال غذایی کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر آیت الله رسول فلاحتی در دیدار ...

رشت- امام جمعه رشت گفت: دولتمردان ما سرنوشت سیاسی و اقتصادی ایران را به مذاکرات گره نمی زنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نمازجمعه این هفته رشت اظهار کرد: امروز در سایه انقلاب و ...

رشت- آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان با صدور پیامی، درخشش «امیر رضا معصومی» در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، با صدور پیامی آیت الله رسول فلاحتی نماینده ...

رشت- آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان با صدور پیامی، درخشش «امیر رضا معصومی» در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، با صدور پیامی آیت الله رسول فلاحتی نماینده ...

رشت- امام جمعه رشت گفت: نمایندگان مجلس در تصویب لایحه حجاب، دیدگاه انتخاباتی را کنار گذاشته و نگاه توحیدی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در نمازجمعه این هفته رشت با اشاره به اینکه مردم با ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر لزوم توجه به مطالبات به حق مردم گفت: برای حفظ اراضی استان و جلوگیری از آسیب برخی غیربومیان دستگاه قضا باید همچون گذشته ورود کند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت دانشگاهیان در مدیریت مصرف آب اشاره کرد و گفت: مدیران در هر بخشی سعی کنند مطالبات استان را روزانه به گوش مسئولان کشوری برسانند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- امام جمعه رشت با ابراز گلایه از مشکلات پیش آمده در فصل زراعی گذشته برای شالیکاران، خواستار حمایت دولتمردان از کشاورزان در زمان برداشت محصول شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر لزوم مدیریت و ساماندهی بازار برنج گفت: افزایش بهره وری در حوزه کشاورزی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در دیدار با مدیران ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به افزایش مشکلات در آپارتمان نشینی و لزوم فرهنگ سازی در این بخش گفت: پایان نامه های دانشجویی با محوریت ترویج فرهنگ آپارتمان نشینی تهیه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ...

رشت - امام جمعه رشت با بیان اینکه بار احیا و تقویت هویت دینی بر دوش معلمین و فرهنگیان است، گفت: معلمین توانستند احیاگر هویت دینی، منطقه ای، بومی و ایرانی در بین دانش آموزان باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا باید فسادستیزی و عدالت را سرلوحه همه امور قرار دهند گفت: شوراها برای مبارزه با مفاسد از هیچ اقدامی دریغ نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شوراهای اسلامی مروجان و متولیان جهاد تبیین هستند، گفت: شوراها بنیه های فرهنگی منطقه و شهر را تقویت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در همایش ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه دشمن با راه اندازی جنگ ترکیبی به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی بین مردم است، گفت: با هوشیاری ملت و نظام، دشمن از همان راهی که ورود کرده با شکست مواجه می ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان مبلغ پرداخت زکات فطریه بر اساس گندم و برنج در استان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله رسول فلاحتی با اشاره به در پیش بودن عید سعید فطر به میزان فطریه امسال ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه کشف حجاب مقابله با قرآن و مبارزه با جمهوری اسلامی است گفت: این کار برنامه دشمن بوده و طبق قانون نیز مجازات در پی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ...

رشت- امام جمعه رشت کشف حجاب را جزو برنامه های دشمن دانست و گفت: با برنامه های مناسب باید با بی حجابی مقابله کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه در ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه بایستی نیازهای تولیدکنندگان صنایع تبدیلی به آنها گفته شود، گفت: ایجاد انگیزه و بهبود شرایط کسب و کار از عوامل رشد تولید به شمار می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ...

امام جمعه رشت با اشاره به توافق ایران و عربستان گفت: هنوز نمی توان پیش بینی خاصی در معادلات جهانی و منطقی بیان کرد.

...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امپراطوری رسانه ای درصدد برجسته کردن نقاط ضعف در کشور است، گفت: امروز دشمنان به دنبال نا امید کردن ملت از نظام هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اهمیت وجود نظارت در عرصه های مختلف جامعه گفت: انقلاب اسلامی خدمات فراوانی در حوزه توسعه و گسترش نظام سلامت ارائه داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر ...

رودسر- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه فرهنگی گفت: در بیان دغدغه ها و مشکلات از سیاه نمایی پرهیز شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر یکشنبه در دیدار با ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه مسئولان در راستای رفع دغدغه های مردم تلاش کنند، گفت: مسئولان بدانند که اگر مردم از عملکرد آنها رضایت نداشته باشند حقوقی که به خانه می برند حرام است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان امر به معروف و نهی از منکر و مشارکت در کار خیر را لازمه صالح شدن عنوان کرد و گفت: انسان هیچ وظیفه ای بالاتر از خودسازی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه در فتنه ۸۸ لایه های زیرین را به رو آورده و برخی از رویش ها ریزش کرد، گفت: استان گیلان علی رغم اینکه مردمانش حامی نظام و در نزدیکی پایتخت بوده ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه از زد و بندهای مسئولان جلوگیری شود، اظهار کرد: بستر برای تولید و سرمایه گذاری در گیلان فراهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی بعد ازظهر پنجشنبه ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اقدامات دشمن برای تردید آفرینی در ذهن مردم نسبت به آینده کشور و نظام گفت: دشمن با آگاهی از تاثیرگذاری رهبری در خنثی سازی توطئه ها درصدد تخریب ایشان است.

به گزارش ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به درس فتنه های اخیر گفت: این فتنه ها سره را از ناسره جدا کرد و دریافته ایم که راهی جزء ماندگاری و همسو شدن با خون شهدا نداریم.

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مسئولان در موضوع عفاف و حجاب جدی باشند، گفت: رعایت عفاف و حجاب موجب پیشگیری از ناهنجاری های اخلاقی در جامعه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه کشاورزان گیلان با شیوه مکانیزاسیون غریبه هستند، گفت: مدیریت مصرف آب باید به یک دغدغه عمومی تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر پنج ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر فراهم کردن زمینه های همگرایی برای ایجاد وحدت اسلامی گفت: باید برای ارتقای جایگاه دین، اهل بیت و نظام بیشتر از ظرفیت برادران اهل سنت استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه دشمن از آگاهی و توانایی دانشجویان واهمه دارد، گفت: دشمن برای ایجاد وقفه در مسیر توسعه کشور، فضای دانشگاه ها را به سمت مباحث غیرمرتبط سوق می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- امام جمعه رشت برخورد قاطع با آشوبگران و افرادی که قرآن و مسجد را آتش زده و به مقدسات توهین کردند را مطالبه مردم از دستگاه قضا عنوان کرد و گفت: با تحریک کنندگان هم باید برخورد شود.

به ...

لنگرود- نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به لزوم انتقال فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان گفت: اجازه سرمایه گذاری دشمنان بر روی جوان ایرانی را نخواهیم داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به محورهای برنامه توسعه هفتم که توسط رهبری مشخص شده است، گفت: انتظار و خواسته اصلی مردم از دولت ایجاد ثبات در بازار و قیمت ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول ...

رشت- امام جمعه رشت گفت: دولت باید با ایجاد شرایطی اجازه ندهد کشاورزان هنگام فروش محصول خود به دلیل واردات برنج دچار ضرر شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به لزوم توجه به آرامش روحی و روانی گفت: همان اندازه که به فکر سلامت جسم هستیم باید نسبت به آسیب های روحی نیز دغدغه مند باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه گیلان مشکلات و چالش های فراوانی دارد، گفت: مسئولان در استفاده از اعتبارات و بودجه ها بر اساس اولویت بندی اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی خطبه های ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به توطئه دشمنان برای نمایش چهره ای ضعیف از جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن از قدرت و توانمندی ایران و نفوذ آن در میان ملت ها هراس دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان