جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم توجه به ارزش افزوده در صنعت کشاورزی گفت: امنیت غذایی بسترساز آرامش روانی جامعه است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گیلان استعدادها و قابلیت های ارزشمندی ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه علم و دانش در بخش های مختلف تعیین کننده است، گفت: نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گیلان باید به سمت دانش محوری حرکت کند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

شفت- مدیر جهاد کشاورزی شفت از اجرای ۵ طرح آبی و خاکی(کشاورزی) طی سال زراعی جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ها ۶۵۵ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

محمد رضا یوسف نژاد در ...

شفت- فرماندار شفت با اشاره به اینکه امنیت غذایی و بهداشت از ارکان اصلی یک جامعه به شمار می روند، گفت: با مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توان گام های موثرتری در این زمینه برداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه برنامه محوری اساس کار این سازمان است، گفت: کشاورزان جهادگران اصلی تولید و تأمین امنیت غذایی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان رسالت مهم این سازمان را تامین امنیت غذایی عنوان کرد و گفت: گشایش در معیشت و اقتصاد مردم از مسیر جهاد کشاورزی و تأمین امنیت غذایی می گذرد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از افتتاح ۱۳ پروژه کشاورزی در این استان خبر داد و گفت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان به سرانجام رسیده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان بر لزوم رعایت استانداردهای بهداشتی از سوی فعالان تولید خوراک دام تاکید کرد و گفت: کارخانجات تولید کننده خوراک دام در گیلان نقش مهمی در امنیت غذایی دارند.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از راه اندازی مرکز تحقیقات کشاورزی هسته ای در استان خبر داد و گفت: این مرکز گامی مثبت در راستای تحقق کشاورزی دانش بنیان و امنیت غذایی است.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت - معاون سازمان انرژی هسته ای با تاکید بر بومی سازی تجهیزات صنایع، گفت: صنعت هسته ای پیشران توسعه و پیشرفت کشور است.

سید پژمان شیر مردی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: تأمین امنیت غذایی از اهداف ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از توزیع ۷۵۰ تن گوشت و مرغ منجمد در این استان خبر داد و گفت: ۵۰۰ کیلو گوشت منجمد و ۲۵۰ کیلو مرغ منجمد در بازار گیلان توزیع شد.

صالح محمدی در گفتگو با ...

استاندار گیلان اثرگذاری مجتمع صنعتی، تحقیقاتی و پرتودهی گیلان در بخش های مختلف را بسیار مهم دانست و گفت: پرتودهی مواد غذایی، پلیمری و پزشکی که مقرر شد در این مجتمع انجام شود که در ارتقای سلامت جامعه مؤثر ...

...

رشت- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گیلان از ثبت ملی ۲۷ اثر ناملموس از فرهنگ آشپزی استان خبر داد و گفت: نیمه دوم تیرماه شهر رشت -شهر خلاق خوراک یونسکو- میزبان جشنواره غذاهای بومی و محلی ...

...

رشت- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گیلان تولید کودهای شیمیایی را یکی از ساز و کارهای رسیدن به امنیت غذایی دانست و گفت: باید در تولید کودها ضوایط و استانداردها رعایت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی موسوی ...

رشت- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اعلام آمادگی برای حمایت تولید کنندگان غذای ارزان، گفت: باید از خام فروشی محصولات کشاورزی و واردات ماشین آلات پرهیز کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور استان ها با اشاره به اینکه امنیت غذای اقتدار ملی به دنبال دارد، گفت: داشتن فرهنگ مدیریت جهادی رمز رسیدن به امنیت غذایی است.

به گزارش ...

رشت -ایرنا- امروزه غذا بخشی از هویت جوامع است و پرستاران گیلانی در رشت ،شهر جهانی خوراک ، طعم غذاهای بومی و محلی شان را در قالب جشنواره " غذای سالم برای زندگی سالم" برای کمک به درمان بیماران ...

رشت- نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به تصویب طرح امنیت غذایی، گفت: با حذف قیمت گذاری دستوری و دلالان به دنبال فروش محصولات کشاورزی بدون واسطه هستیم.

به گزارش خبرنگار ...

آستارا - ایرنا - معاون قرنطینه و بهداشت گیاهی سازمان حفظ نباتات کشور گفت: رعایت شرایط کشورهای مقصد از الزامات صادرات محصولات کشاورزی است و برای تسهیل و تسریع صادرات و رفع نگرانی های صادرکنندگان آن، ...

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان