جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور با تاکید بر اینکه حفاظت از اراضی و انفال باید به سمت مردم محوری سوق پیدا کند، گفت: تغییر کاربری اراضی کشاورزی تهدیدی جدی برای امنیت غذایی است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه خط قرمز ما تغییر کاربری اراضی کشاورزی است، گفت: زیبنده نیست در استانی که بیش از ۳۰ درصد اشتغال آن در بخش کشاورزی است شاهد موارد متعدد تغییر کاربری اراضی مستعد ...

...

رشت- استاندار گیلان بر لزوم اجرای دقیق قوانین، برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری ها از سوی دستگاه های متولی در استان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر شنبه در جلسه کارگروه ویژه پیشگیری ...

رشت- معاون وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر ممنوعیت تغییر کاربری اراضی کشاورزی گفت: ۸۰ درصد اقدامات اداری امور اراضی در کشور از طریق سامانه و به صورت الکترونیکی انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، صفدر نیازی پیش از ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه تقطیع اراضی شالیزاری تولید برنج را با مشکل مواجه می کند، گفت: ادامه روند افزایش قیمت برنج سبب می شود که عده ای توانایی خرید نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم حفظ منابع موجود خاک در استان، گفت: تغییر کاربری و تخریب اراضی کشاورزی و برداشت های غیر اصولی مهمترین چالش های خاک در گیلان است.

...

رشت- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به مقابله دستگاه قضا با سودجویان در تغییر کاربری اراضی کشاورزی، گفت: صاحبان قدرت با ارتباطات سیاسی اراضی کشاورزی را نابود می کنند.

رشت- استاندار گیلان با اشاره به نقش دهیاری ها و شهرداری ها در توسعه روستا و شهر، گفت: دهیاران باید به موضوع جلوگیری از تغییر کاربری اراضی توجه ویژه ای داشته باشند.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان