جستجوگر خبری شهرستان شفت

تمایل روسیه برای سرمایه گذاری در خط آهن رشت- آستارا و تکمیل و بهره برداری از آن نشان می دهد که گیلان نقشی مهمی و تاثیر گذاری در گشایش وضعیت اقتصادی کشور دارد و هدف سفر هیئت اعزامی گیلان به ...

به گفته مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان، تاکنون۲۰ درصد از راتون کشت شده از شالیزارهای گیلان برداشت شده و پیش بینی می شود ۷۰ هزار تن شلتوک راتون در کشت دوم برداشت شود.

...

پس از التهاب در بازار برنج و تحمیل ضررهای فراوان به برنج کاران شمالی، آب منطقه ای گیلان برای اولین بار در 50 سال اخیر بهای آب مصرفی شالیزارهای استان را به منظور حفظ و تقویت تولید با نرخ ثابت ...

پس از التهاب در بازار برنج و تحمیل ضررهای فراوان به برنج کاران شمالی، آب منطقه ای گیلان برای اولین بار در 50 سال اخیر، بهای آب مصرفی شالیزارهای استان را به منظور حفظ و تقویت تولید با نرخ ثابت ...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، پیش بینی می شود در سال جاری ۵۹ هزار تن شلتوک راتون به ارزش بیش از ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان، از شالیزارهای گیلان برداشت شود.

...

رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه کشاورزی اساس زندگی بشر از ابتدا تا عصر حاضر بوده است، گفت: حمایت از کشاورزان بسترساز استقلال غذایی کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر آیت الله رسول فلاحتی در دیدار ...

کشاورزان و شالیکاران طی روزهای گذشته در حالی اقدام به برداشت برنج کرده اند که در سایه شوم «واردات» بخشی از محصولات گذشته آنها در انبارها دپو شده است و دیگر رمقی برای ادامه فعالیت ندارند.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

کشاورزان و شالیکاران طی روزهای گذشته در حالی اقدام به برداشت برنج کرده اند که در سایه شوم «واردات» بخشی از محصولات گذشته آنها در انبارها دپو شده است و دیگر رمقی برای ادامه فعالیت ندارند.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

صومعه سرا - کشت دوم برنج در طاهر گوراب صومعه سرا آغاز شد.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه علم و دانش در بخش های مختلف تعیین کننده است، گفت: نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گیلان باید به سمت دانش محوری حرکت کند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت - استاندار گیلان با اشاره به راه اندازی دهکده کشاورزی نوین گلخانه ای در این استان گفت: ظرفیت های کشاورزی گیلان در بخش های مختلف منحصر به فرد است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر چهارشنبه در نشست ...

شفت- مدیر جهاد کشاورزی شفت از برگزاری پنج دوره آموزشی ترویجی کشاورزی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۶۱۰ نفر از کشاورزان و بهره برداران در این کلاس ها شرکت کردند.

محمد رضا یوسف نژاد در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه ظرفیت های کشاورزی استان ثروت آفرین هستند، گفت: بخش کشاورزی یکی از حوزه های اشتغال آفرین و اقتصادزا برای گیلان است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی امروز چهارشنبه طی نشستی ...

رشت- استاندار گیلان با تاکید بر لزوم بروزرسانی شیوه آبیاری در بخش کشاورزی گفت: رونق بخشی بازار برنج در گیلان چاره اندیشی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح یکشنبه در نشست شورای حفاظت منابع آبی گیلان اظهار کرد: ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر لزوم مدیریت و ساماندهی بازار برنج گفت: افزایش بهره وری در حوزه کشاورزی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در دیدار با مدیران ...

رشت- استاندار گیلان با تاکید بر لزوم تقویت بخش آبزی پروری و تولیدات شیلاتی در استان گفت: علمی کردن بخش کشاورزی بسیار اهمیت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر شنبه در همایش تجلیل از تولیدگران در ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر لزوم تجهیز سامانه های هوشمند آبیاری گفت: توجه به کمیته بهره وری از منابع آب کشاورزی در گیلان اولویت مند است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: کشاورزی ...

شفت - فرماندار شفت با تاکید بر لزوم ساماندهی سردهنه ها در این شهرستان، گفت: مشکل آب کشاورزی شفت جدی است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نقدی ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران و بررسی مشکلات آب شهرستان ...

رشت- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: از اوایل خرداد تاکنون در ۹۵ هزار و ۲۰۰ هکتار معادل ۴۰ درصد از اراضی شالیزاری استان وجین انجام شده است.

ابراهیم اکبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: از ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید برلزوم برپایی جشنواره های مختلف با محوریت معرفی توانمندی های کشاورزی گفت: برگزاری جشنواره های آئینی به معرفی این ظرفیت ها در گیلان کمک می کند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از نشاء ۸۲ درصد از شالیزارهای استان خبر داد و گفت: ۱۸۹ هزار هکتار از اراضی شالیزاری گیلان نشاکاری شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی عصر چهارشنبه در نشست شورای کشاورزی ...

رشت - استاندار گیلان با بیان اینکه کیفیت بخشی محصولات کشاورزی با دانش روز تحقق می پذیرد، گفت: مشکلی در رابطه با صادرات محصولات کشاورزی گیلان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر چهارشنبه در نشست شورای کشاورزی گیلان ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اجرای ۱۹۳ طرح مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان گفت: این طرح ها در زمینه پرورش گل و گیاهان زینتی، توسعه گلخانه و سایر موارد است.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت- سرپرست تعاونی روستایی گیلان از توزیع ۱۱ هزار و ۷۰۰ تن کود شیمیایی یارانه ای در استان خبر داد و گفت: در تأمین نهاده های کشاورزی هیچ مشکلی وجود ندارد و شالیکاران نگران نباشند.

کیوان حسن پور لسکو کلایه ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه ایران چهارمین کشور تولیدکننده کیوی در جهان است، گفت: پارسال بیش از ۲۰۰هزار تن کیوی از گیلان صادر شد که ۹۰ هزار تن از بندر آستارا صورت گرفت.

صالح محمدی در ...

رشت- رئیس مؤسسه تحقیقات برنج کشور با تاکید بر اینکه حفظ سنت شالیکاری در استان ضرورت دارد، گفت: اشتغال، اقتصاد و معیشت گیلان وابسته به کشاورزی بوده و باید این سنت ماندگار حفظ شود.

مریم حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، ...

آستارا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اشاره به ظرفیت های آستارا در حوزه صادرات محصولات کشاورزی کشور، گفت: تقویت امکانات و تجهیزات جهت نظارت بر صادرات محصولات کشاورزی در آستارا ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین رنجبر اقدام عصر ...

رشت- استاندار گیلان بر ضرورت استفاده از ظرفیت همه دستگاه ها در فصل زراعی تاکید کرد و گفت: دستگاه ها باید در تأمین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری هم پوشانی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر استفاده کشاورزان و شالیکاران از بذرهای گواهی شده، گفت: تاکنون بالغ بر ۱۷۵۰ تن بذر گواهی شده در گیلان تولید شده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره ...

شفت- فرماندار شفت گفت: باید با کوتاه کردن فاصله کاشت تا برداشت محصول، علاوه بر کاهش هزینه ها، برای کشاورزان درآمدزایی بیشتری ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نقدی صبح سه شنبه در جلسه شورای منابع آب کشاورزی ...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از لایروبی ۴۰۰ کیلومتر از انهار کشاورزی تا قبل از شروع نشاء برنج در شالیزار ها خبر داد.

وحید خرمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: ۵۰۰ کیلومتر از انهار کشاورزی گیلان نیاز ...

آستانه اشرفیه- استاندار گیلان با تاکید بر رعایت تقویم زراعی، گفت: علمی سازی و دانش پایه کردن کشاورزی نیاز مبرم امروز این صنعت است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از اجرای لایروبی آب بندها و ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه هیچ نگرانی در تامین کود شیمیایی در استان وجود ندارد، گفت: با تلاش های صورت گرفته ۳۴ هزار تن انواع کودهای شیمیایی در گیلان ذخیره شده است.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه هیچ نگرانی در تامین کود شیمیایی استان وجود ندارد، گفت: با تلاش های صورت گرفته ۳۴ هزار تن انواع کودهای شیمیایی در گیلان ذخیره شده است.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به ظرفیت های کشاورزی استان در بخش های مختلف، گفت: بیش از سه میلیون تُن انواع محصولات کشاورزی در گیلان تولید می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی عصر امروز در نشست ...

رشت- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان با اشاره به هزینه بالای طرح های پژوهشی گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان با محوریت کشاورزی در گیلان کم است و این امر مسیر رفع نیاز استان را کند می کند.

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم شناسایی چالش های پیش روی فصل زراعی آتی در استان خواستار فراهم کردن مقدمات فصل کشاورزی از سوی متولیان در گیلان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر شنبه در حاشیه نشست ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اشتراکات فراوان ایران و آفریقای جنوبی بر تقویت آنها تأکید کرد و گفت: گیلان آماده انتقال دانش کشاورزی به آفریقای جنوبی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح چهارشنبه در دیدار با ...

رشت- سفیر آفریقای جنوبی در ایران با تأکید بر لزوم تقویت ارتباط تجاری میان ایران و این کشور گفت: آفریقای جنوبی آماده همکاری در بخش کشاورزی گیلان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ویکا مازوی کومالو صبح چهارشنبه در دیدار ...

رشت- رئیس سازمان بسیج کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه برای اجرای طرح زراعت چوب نیاز به ۶ میلیون نهال داریم گفت: سپاه قدس گیلان ۱۰ هکتار از اراضی خود را به این کار اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان