جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه حضور دانش آموزان از امروز در روزهای تعیین شده در مدارس الزامی است، گفت: دانش آموزان غایب آموزش مجازی دریافت نمی کنند.

به ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس متوسطه اول و ابتدایی از اول آذر ماه، گفت: ۱۰۰ درصد دانش آموزان گیلان واکسن تزریق کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه درخواست مدارس دوره دوم متوسطه در کارگروه سلامت منطقه، شهرستان و ناحیه مورد بررسی قرار می گیرد، گفت: مدارسی که مجوز بازگشایی حضوری از کارگروه سلامت منطقه، ...

...

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس از ۱۵ آبان ماه در گیلان گفت: کلاس های درس مدارس متوسطه اول از اول آذر ماه بازگشایی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بازگشایی ...

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس از ۱۵ آبان ماه در گیلان گفت: کلاس های درس مدارس متوسطه اول از اول آذر ماه بازگشایی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بازگشایی ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس متوسطه اول با آغاز آذر ماه، گفت: شرایط لازم برای برگزاری حضوری کلاس ها فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ...

رشت- مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آموزش های مجازی تا پایان مهر ماه، گفت: امسال بیش از ۳۲۰ هزار دانش آموز در مدارس گیلان تحصیل می کنند.

به ...

رشت- مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: همزمان با سراسر کشور با حضور ۳۶ هزار نوآموز پیش دبستانی و کلاس اولی سال تحصیلی جدید آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحمتی ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان حفظ سلامت دانش آموزان برای بازگشایی مدارس در اولویت است، گفت: والدین نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحمتی در سخنان پیش ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید به صورت مجازی، گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان شهریور ماه تزریق دُز دوم معلمان تکمیل شود.

به گزارش ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: تاکنون ۲۵۰ هزار دانش آموز مقاطع مختلف به صورت الکترونیکی برای سال تحصیلی جدید در گیلان ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ...

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به پیش بینی ها انجام شده برای واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان، گفت: امسال آموزش ها در سال تحصیلی حضوری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان، گفت: ۲۷ پایگاه در سطح استان گیلان برای انجام این طرح پیش بینی شده است.

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان