جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا- فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم تبیین زندگینامه شهدا برای نسل جوان گفت: خستگی ناپذیری ویژگی همه شهدا است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای آستارا در ساحل لوندویل ...

شفت-  فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش مردم در صحنه های مختلف، گفت: عمران و آبادانی و توسعه کشور بدون حضور و مشارکت مردم میسر نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور امروز چهارشنبه در ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با انتقاد از ناایمن بودن ساختمان های استان و ضرورت تجدید نظر در شیوه ساخت و سازها گفت: مشکلات با روحیه بسیجی حل می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح چهارشنبه ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه فراوانی حوادث طبیعی در استان بالا است، گفت: برپایی اردوگاه اسکان اضطراری در شرایط بحرانی ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ...

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سپاه و بسیج را نقطه قابل اتکای مردم در طول ادوار دانست و گفت: این شجره طیبه در تمام دوران انقلاب همراه مردم بوده اند و امروزه بهترین مأمن قابل اتکای آن ها هستند.

...

آستارا- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جانفشانی پرستاران در ایام کرونا گفت: پرستاران با تاسی از حضرت زینب (س) نقش خود را به بهترین شکل ایفا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر چهارشنبه همزمان ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آبرسانی به ۱۷ روستایی استان توسط سپاه گفت: با توجه به کمبود تجهیزات و منابع آب و فاضلاب گیلان نیازمند نگاه ملی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان برلزوم معرفی بسیج و پایگاه های مقاومت به دانش آموزان گفت: اگر روحیه بسیجی در جامعه دمیده شود هیچ قدرتی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمن از قدرت رسانه علیه نظام اسلامی استفاده می کند، گفت: فضای مجازی باید ساماندهی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در نشست فعالان ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمن از قدرت رسانه علیه نظام اسلامی استفاده می کند، گفت: فضای مجازی باید ساماندهی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در نشست فعالان ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حفظ سلامت مردم و پایداری آن ماموریت سپاه است، گفت: آمادگی کامل برای مشارکت در طرح های ستاد مدیریت کرونا گیلان را داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالله پور ...

رشت- دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت در کنار سپاه در بلایایی طبیعی و حوادث همیشه در خدمات رسانی پیشگام بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب سلیمانی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با سردار محمد ...

رشت- دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت در کنار سپاه در بلایایی طبیعی و حوادث همیشه در خدمات رسانی پیشگام بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب سلیمانی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با سردار محمد ...

تالش- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آغاز فاز دوم عملیات اجرایی احداث راه کوهستانی منطقه حویق تالش، گفت: عملیات بهسازی و هموارسازی این مسیر توسط سپاه قدس گیلان در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد ...

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه تمامی رده های اقشار بسیج باید به برنامه سند اعتلای ۱۰ساله بسیج توجه جدی کنند، گفت: این سند که مورد تایید رهبری هم قرار گرفته نقشه راه بسیج در انجام امور است ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه برای حل مشکلات استان باید راهکار ارائه شود، گفت: بسیج باید بومی شده و برای حل این مشکلات راه حل پیدا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای طرح زراعت چوب در ۱۰ هزار هکتار از اراضی این نهاد، گفت: یکی از اهداف طرح زراعت چوب عدم وابستگی به واردات است.

به ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به راه اندازی قرارگاه واکسیناسیون در استان، گفت: فرماندهان سپاه یک ماه مسئولیت واکسیناسیون شهرستان ها را برعهده دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار نفر از جمعیت این استان نوبت سوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اند، گفت: بخش قابل توجهی از این جمعیت ساکن شهرستان رشت هستند.

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی بیش از ۴۳ هزار گیلانی فاقد پوشش بیمه، گفت: تاکنون ۲۳ هزار و ۶۳ نفر تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج اقشار مشکلات ادارات را ریشه یابی و رصد کند، گفت: نباید تنها به گزارش کار مسئولان اکتفا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه منشأ قدرت سپاه خدامحوری و تکیه بر نظام ولایی است، گفت: اولویت امروز سپاه به مباحث فرهنگی مربوط می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم احداث درمانگاه در مناطق مختلف استان، گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی باید تعداد بیشتری درمانگاه در گیلان ساخته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان راه نجات استان را استفاده از ظرفیت های سپاه، بسیج و قرارگاه خاتم دانست و گفت: سپاه آمادگی حل مشکلات زیرساختی گیلان را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به پیشتازی در امر واکسیناسیون کرونا گفت: پاسداران، بسیجیان و گروه های جهادی به همراه کادر درمان در اجرای طرح واکسیناسیون در استان گیلان خوش درخشیدند.

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آغاز توزیع ۴۴ هزار بسته معیشتی در این استان، گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۶۴۰ هزار بسته معیشتی در گیلان توزیع شده است.

به ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره اینکه در فاز دوم ساخت مسکن مددجویی در این استان ۷۴۱ واحد ساخته شد، گفت: در مرحله سوم این طرح ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی ساخته می شود.

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه دفاع مقدس رکن اصلی ادامه حیات انقلاب اسلامی است، گفت: موزه دفاع مقدس محلی مناسب برای انتقال فرهنگ آن دوران است.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: استقبال خوب خبرنگاران از جشنواره ابوذر نشان دهنده مطالبه گری از مسئولان است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با ...

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اگر تبیین صورت نگیرد استحاله اتفاق افتاده و منتج به گمراهی می شود، گفت: در تاریخ اسلام نیز هرجا تبیین صورت نگرفت منجر به انحراف و گمراهی شد لذا جهاد تبیین باید مورد ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش انسان سازی طیبه شجره صالحین، گفت: هزار و ۵۰۰ قاری و حافظ قرآن کریم توسط بسیج در گیلان تربیت شده اند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شاخصه برجسته بسیجیان مبارزه با فساد و طرفداری از مظلومان است، گفت: بسیج طلایه دار دار حل مشکلات کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج در همه عرصه ها حضور داشته است، گفت: جایگاه خوب استان گیلان در واکسیناسیون کرونا به همت بسیجیان کسب شده است.

به گزارش ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان ترویج فرهنگ بسیجی را ضامن حل مشکلات کشور دانست و گفت: آماده مقابله با هر حادثه ای هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش از ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در حل مشکلات، گفت: سپاه قدس آماده همکاری برای حل مشکلات گیلان و شهر رشت است.

به گزارش ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به انباشت مشکلات به ویژه در حوزه اقتصادی و معیشتی، گفت: رسانه باید به دولت جوان و انقلابی در حل این مشکلات کمک کند.

به گزارش ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش معنوی روحانیت در دفاع مقدس، گفت: زندگینامه شهدای روحانی باید ثبت و ضبط شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر چهارشنبه ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: دفاع مقدس ملت ایران، اسلام و فرهنگ ایثار را احیا کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی ضمن تبریک ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان جنگ در عرصه فضای مجازی را به مراتب سخت از دوران دفاع مقدس دانست و گفت: امروز بدون مشارکت مردم در نبرد فضای مجازی پیروز نمی شویم.

به ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش مهم جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام، گفت: جوانان با درک درست از شرایط می توانند بر مشکلات غلبه کنند.

به گزارش خبرنگار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان