جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مراسم تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با حضور اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه مراسم تکریم و معارفه مدیر ...

رشت- تالار مرکزی رشت با گذشت سه سال از افتتاح به واسطه مانع تراشی های شهرداری این شهر در سکوتی تلخ به سر برده و هنرمندان گیلان نمی توانند از ظرفیت های این تالار استفاده کنند.

...

رشت- تالار مرکزی رشت با گذشت سه سال از افتتاح به واسطه مانع تراشی های شهرداری این شهر در سکوتی تلخ به سر برده و هنرمندان گیلان نمی توانند از ظرفیت های این تالار استفاده کنند.

...

رشت- تالار مرکزی رشت با گذشت سه سال از افتتاح، به واسطه مانع تراشی های شهرداری در سکوت به سر می برد و هنرمندان گیلان نمی توانند از ظرفیت های این تالار استفاده کنند.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها: ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به چهره بین المللی «میرزا کوچک جنگلی»، گفت: نباید چهره های ملی و بین المللی خود را در حد محلی پایین بیاوریم.

به ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال شهروندان از بازگشایی دوباره سینماها، گفت: حمایت هااز سینماداران در ایام کرونا کافی نبوده و باید تأثیرگذار باشد.

فیروز فاضلی در ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر ضرورت جذب جوانان از طریق فرهنگ به هنر و آیین های ریشه دار، گفت: احیای آیین های کهن مشقت بار اما ماندگار است.

...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تداوم تفکر ایثارگری در کشور، گفت: امروز جوانان ایرانی در برابر هر گونه تجاوز به خاک ایران، غیرتمندانه ایستادگی می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی ظهر چهارشنبه ...

رشت- مدیر کل ارشاد گیلان با تأکید بر اینکه جشنواره میراث ناملموس باید به یک فرهنگ در این استان تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این نقطه نیازمند تداوم برگزاری این جشنواره هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی پیش ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به شخصیت چند وجهی مرحوم «فخر موسوی»، گفت: این هنرمند فقید در حوزه هنر یک مکتب ایجاد کرد.

فیروز فاضلی در گفتگو با ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با تأکید بر پرهیز از فعالیت های جزیره ای کانون های مساجد در شهرستان ها، گفت: راه اندازی شورای اندیشه ورز به ارتقای فعالیت ها کمک می کند.

به ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: سه گیلانی در پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

فیروز فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعلام اسامی برگزیدگان نهایی پنجمین دوره جام ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی درگذشت «اکبر محبوبی فر» هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه دکتر معین یکی از چهره های ماندگار در زمان خود و امروز و حتی آینده است، گفت: نخستین گام ها در حوزه لغت نویسی توسط «دکتر معین» برداشته شد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به وجود بحران مخاطب در جوامع امروزی، گفت: باید دست هنرمندان باز گذاشت تا مهدویت با زبان هنر در جامعه اشاعه یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی ظهر سه شنبه ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به ارسال ۱۳۵ اثر به جشنواره فرهنگی هنری «منجی»، گفت: این آثار توسط ۳۵ نفر ارسال شده که هفت اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شدند.

به ...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به ارسال ۱۳۵ اثر به جشنواره فرهنگی هنری «منجی»، گفت: این آثار توسط ۳۵ نفر ارسال شده که هفت اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شدند.

به ...

رشت- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن قدردانی از حضور پررنگ رسانه ها و پوشش مطلوب انتخابات، گفت: نقش رسانه در پوشش این حماسه بر کسی پوشیده نیست.

فیروز فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

رشت- مدیر کل ارشاد گیلان گفت: ۶۰۰ خبرنگار از صبح امروز فرآیند برگزاری انتخابات در استان گیلان را پوشش می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی عصر جمعه در خبرنگاران با اشاره ...

رشت- مدیر کل ارشاد گیلان با اشاره به نقش مهم رسانه و فضای مجازی در گزینش و انتخاب اصلح از سوی مردم، گفت: باید شاخصه ها در این زمینه تبیین و تشریح شود.

فیروز فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر حفظ آبروی انسان ها به ویژه در ایام انتخابات از سوی رسانه ها، گفت: نقد خوب است اما خدشه به آبروی افراد از لحاظ شرعی و اخلاقی قابل قبول نیست.

...

رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه امروز ادبیات پایداری به معنای واقعی نداریم، گفت: اسطوره سازی در بیان لازمه ادبیات پایداری است.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی صبح سه شنبه ...

به گزارش خبرگزاری مهر، فیروز فاضلی با بیان اینکه خانه مطبوعات گیلان تشکیلاتی صنفی رسانه ای است که فعالیت خود را از سال ۷۶ آغاز کرده است، افزود: وزن خانه مطبوعات گیلان از نظر جایگاه یک اعتبار و ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان