جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- «علیرضا جهانبخش» بازیکن گیلانی تیم فاینورد روتردام هلند سفیر حامی محیط زیست گیلان شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران اهل روستای جیرنده از توابع شهرستان رودبار گیلان به عنوان سفیر حامی محیط زیست ...

آستارا - ایرنا - تیم های فوتبال جام رمضان آستارا که دو سال به علت شیوع کرونا از مصاف با همدیگر محروم بودند، با برگزاری قرعه کشی و تعیین زمان بازی ها، با رقبای خود در جدول مسابقات آشنا شدند.

...

انزلی- مردم قدرشناس انزلی در بیست و چهارمین سالگرد فراق کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشور «سیروس قایقران» و فرزند «راستین» یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست ...

رشت - ایرنا - تیمهای ملوان و شهرداری آستارا در نخستین بازی خود در قرن جدید و همچنین در سال جدید باید در دربی گیلان لیگ دسته اولی رو در روی هم قرار گیرند.

به گزارش ایرنا، ...

آستارا - ایرنا - حضور تیم های چوکا تالش و شهرداری آستارا در لیگ دسته یک فوتبال کشور نشانه ای از بالندگی ورزش در این شهرستان هاست اما ورزشکاران انتظار دارند با تکمیل زیرساخت های ورزشی از برکت سفر هیئت ...

آستارا - ایرنا - حضور تیم های چوکا تالش و شهرداری آستارا در لیگ دسته یک فوتبال کشور نشانه ای از بالندگی ورزش در این شهرستان هاست اما ورزشکاران انتظار دارند با تکمیل زیرساخت های ورزشی از برکت سفر هیات ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت که هم اینک در میانه جدول رده بندی گروه خود در لیگ دسته دوم قرار دارد، چهار بازی سرنوشت ساز تا پایان دور رفت این مسابقات پیش رو دارد که پیروزی در ...

نبرد شاگردان حسن اشجاری و علی نظرمحمدی در مهم ترین بازی هفته لیگ دو با پیروزی چوکا صدرنشین به پایان رسید.

...

ملی پوشان تیم فوتبال هفت نفره کشورمان از بیست و هفتم آذر ماه وارد اردوی آمادگی می شوند که دو فوتبالیست گیلانی در این اردو حضور دارند.

...

آستارا - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا گفت: بعد از انجام ۹ هفته از بازی های لیگ دسته اول فوتبال، ورزشگاه وحدت این شهرستان با انجام اقدامات عمرانی شرایط لازم برای برگزاری مسابقات را پیدا کرد.

...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور برابر پیام توس مشهد با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود ...

رشت - ایرنا - نمایندگان فوتبال گیلان که در رقابت های لیگ های مختلف کشور حضور دارند، طی سالهای اخیر به دلیل پروژه های نیمه تمام مرمت ورزشگاه های خانگی، مجبور به انجام بازی های خانگی در ورزشگاه ...

به گزارش خبرنگار ...

مالک باشگاه شهرداری آستارا دربی گیلان را روزی سیاه برای فوتبال گیلان دانست و گفت: متاسفانه دیروز شرایط برابری برای بازی نبود و روز سیاه فوتبال گیلان در استادیوم سردارجنگل رشت علیه تیم شهرداری آستارا رقم ...

...

رشت - ایرنا - بازی تیمهای هم استانی ملوان و شهرداری آستارا حاشیه هایی داشت که مهمترین آن، ایجاد وقفه حدود ۵۰ دقیقه ای به دلیل حضور تماشاگران در این دیدار بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیمهای ...

استان گیلان بر اساس آمار دعوتی به تیم ملی در طی سالیان اخیر به عنوان یکی از فوتبال خیز ترین استان های کشور است که از یک استادیوم مجهز به عنوان حداقل ترین امکانات موردنیاز ورزشی رنج می برد.

...

سپیدرود با حسن اشجاری در نخستین مسابقه فصل موفق شد تا سه امتیاز کامل را در برابر یکی از نیم های خوب لیگ دو کسب کند.

...

رشت- ورزش گیلان به ویژه فوتبال در سال های اخیر حال و روز خوشی ندارند قطعا در این وضعیت دخالت سیاسیون و نبود مدیریت قوی بسیار تأثیرگذار بوده است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال داماش گیلان بازیهای تدارکاتی خود را با پیروزی به اتمام رساند تا با آمادگی کامل در رقابت های لیگ دسته سوم حضور یابد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال ...

تیم سپیدرود رشت علی رغم شایستگی با شکست در ضربات پنالتی برابر میزبان از جام حذفی خداحافظی کرد.

به گزارش ...

یزد- ایرنا- مسابقه فوتسال قهرمانی کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور عصریکشنبه با حضور ۳۴ تیم با حضور ۶۰۰ ورزشکار در سالن نهم دی شهرستان یزد آغاز شد.

به گزارش ایرنا، در مسابقه افتتاحیه که با حضور تعدادی از مسئولان سپاه ...

رشت - ایرنا - گیلان به دلیل برخورداری از بازیکنان شایسته ورزشی همواره یکی از قطب های برتر کشور بود اما مشکلاتی چون بی قاعده گی در تزریق منابع مالی، فقدان زمین های خاکی مناسب و مربیان دلسوز امروز اکثر ...

...

رشت - ایرنا - تیم ملی فوتبال بانوان ایران با هدایت مریم ایراندوست از گیلان برای اولین بار به مسابقات جام ملتهای آسیا صعود کرد.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی با چهار بازیکن جدید به توافق رسیدند و با این بازیکنان قرارداد جدید امضا کردند.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - رئیس هیات فوتبال گیلان گفت: پنج فوتبالیست این استان در مرحله جدید اردوی تیم ملی امید (زیر ۲۳ سال) کشور حضور یافتند.

قربانعلی الماس خاله روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ...

رشت - ایرنا - قراردهای بازیکنان و کادر فنی تیم های فوتبال کشور که طی چند سا اخیر افزایش چشمگیری را به خود دیدیه است، این روزها به معضل بزرگی برای تیم های قدیمی و بازیکن ساز تبدیل شده است ...

رشت - ایرنا - رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ نونهالان دسته یک باشگاه های استان گیلان با حضور ۲۰ تیم آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیمهای حاضر در این دوره از رقابت ها در ۲ گروه شرق ...

رشت - ایرنا - حسن اشجاری سرمربی اسبق تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا، به عنوان سرمربی جدید تیم سپیدرود رشت انتخاب شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ...

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل زیرساخت های ورزشی این شهرستان و فراهم شدن امکان میزبانی لیگ دسته یک فوتبال به ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است و امسال با ...

...

رشت - ایرنا - مشکلات مالی ، مدیریتی و همچنین فقدان زیرساخت های مناسب، مهمترین معضلات تیم های ریشه دار و پرطرفدار فوتبال استان گیلان همچون سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیمهای قدیمی ، ریشه دار ...

رشت - ایرنا - مشکلات پیرامون تیم های فوتبال و زیرساخت های مربوط به این ورزش مهم ترین مسائلی بود که امروز یکشنبه در جلسه شورای عالی تربیت بدنی و ورزش گیلان مورد بررسی قرار گرفت.

به ...

رشت - ایرنا - تیمهای گیلانی حاضر در لیگ های دسته اول و دوم کشور، طی هفته گذشته در بازار نقل و انتقالات فعالیت داشته و چند بازیکن جدید نیز جذب کردند.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ...

رشت - ایرنا - سیده زهرا معصومی از گیلان به اردوی جدید تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال کشور دعوت شد.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان عصر جمعه در گفت گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی مریم ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر کشور صعود کرد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر تنها نماینده گیلان در ...

رشت - ایرنا - طرح استعدادیابی تیم فوتبال زیر ۱۶ سال گیلان برگزار و برترین بازیکنان این رده سنی معرفی شدند.

رئیس هیات فوتبال گیلان عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح ...

رشت - ایرنا - معاون اداره ورزش و جوانان گیلان گفت: علاقمندان به خرید و در اختیار گرفتن امتیاز باشگاه سپیدرود رشت باید تضمین مالی بدهند.

فاضل بازیار روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال چوکا تالش که در پایان فصل گذشته لیگ دسته یک کشور با کسب نتایج ضعیف به دسته دوم سقوط کرده بود ، با حضور پر رنگ در بازار نقل و انتقالات عزم خود را ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال چوکا تالش که در پایان فصل گذشته لیگ دسته یک کشور با کسب نتایج ضعیف به دسته دوم سقوط کرده بود ، با حضور پر رنگ در بازار نقل و انتقالات عزم خود را ...

رشت - ایرنا - مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان گفت: چمن طبیعی در زمین فوتبال ورزشگاه شهید عضدی رشت کشت می شود.

مریم بخشی روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت افزود: با برچیدن ...

رشت - ایرنا- مدیر رسانه ای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: نقل و انتقالات تیم بر اساس فهرست ارایه شده از سوی سرمربی انجام می گیرد.

میثم شاهین روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ...

رشت- ایرنا - مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی خواستار کمک مسئولان برای صعود تیم ملوان به لیگ برتر شد و گفت :  آنهایی که از فوتبال سر رشته ای ندارند نباید در جزئیات فنی تیم دخالت کنند .

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان