جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور هشدار سطح زرد هواشناسی در استان خبر داد و گفت: جاری شدن سیلاب دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت جریانات جنوبی در استان خبر داد و گفت: وزش باد گرم طی دو روز آینده نسبتا شدید و شدید میهمان پایان هفته گیلانی ها خواهد بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وزش با گرم شدید در استان گفت: سرعت باد در تالش به حدود ۱۶۰ کیلومتر و دمای هوا در سیاهکل از ۲۲ درجه تجاوز کرد.

...

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، ایستگاه خودکار اقلیم شناسی امام زاده اسحاق شفت در ارتفاع یک هزار متری از سطح دریا افتتاح شد.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به فعالیت سامانه پرفشار و سرد در استان، گفت: شرایط برای بارش باران، بارش برف و بارش مخلوط برف و باران به صورت ملایم تا موقتی شدید در مناطق مختلف استان وجود دارد.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت جوی در استان گفت: براساس هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی گیلان، تا اوایل صبح پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی و سرد در منطقه تداوم دارد.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، در برخی مناطق جلگه ای که همجوار با کوهستان هستند یا در مجاورت رودخانه سفیدرود قرار دارند، بارندگی آن ها به صورت برف خواهد بود.

...

ستاد مدیریت بحران استان گیلان به ویژه شهرستان هایی که عمدتا در روزهای سرد و بارشی با بحران روبرو هستند در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان گیلان به حالت آماده باش درآمدند.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از تقویت سامانه پرفشار و بارشی در گیلان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: طی روز سه شنبه هوای استان گیلان به ویزه در ارتباطات برفی و همراه با کولاک خواهد بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه سرد و بارشی خبر داد و گفت: در پی این فعالیت سامانه بارشی، کاهش دما تا ۱۵ درجه و بارش برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان در برخی مناطق استان یه ویژه ارتفاعات و دامنه ها و مناطق پوشیده از برف، طی ساعات شب و صبح یخبندان و دمای زیر صفر پیش بینی می شود.

...

گزارش های هواشناسی نشان می دهد بیشترین ارتفاع برف در ارتفاعات غرب استان مربوط به شهرستان آستارا به میزان ۱۰۰ سانتیمتر و در محور اسالم به خلخال به بیش از ۵۰ سانتی متر بوده است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از پیش بینی بارش برف و باران در استان خبر داد و گفت: در پی بارش برف و باران در اوایل هفته آینده، گیلان تا ۱۵ درجه سرد می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از ماندگاری باران تا پایان هفته در گیلان خبر داد و گفت: از روز جمعه اثر سامانه فعال کنونی به تدریج کاسته می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوای استان، گفت: تا صبح چهارشنبه فعالیت های جنوبی در منطقه مستقر و وضعیت جوی در گیلان پایدار است.

...

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت جوی استان طی روزهای آینده گفت: وضعیت آب و هوای گیلان تا پایان هفته صاف و پایدار است.

...

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت جوی استان طی روزهای آینده گفت: وضعیت جوی گیلان تا پایان هفته پایدار و هوا، صاف است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ناپایداری هوای طی امروز و فردا در استان خبر داد و گفت: شرایط آب و هوایی استان برای کاهش دما و بارش باران محیا است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت جوی گیلان گفت: تا چهارشنبه هفته جاری جبهه هوای گرم در گیلان مستقر و پایان هفته نیز احتمالاً مردم استان نزولات جوی را شاهد خواهند بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش دمای هوا در استان خبر داد و گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، طی امروز و فردا هوای استان با افزایش دمای پنج تا ۱۰ درجه ای همراه خواهد بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از با اشاره به فعالیت سامانه سرد و بارشی گفت: طی عصر امروز و فردا دوشنبه بارش برف و کولاک در مناطق مرتفع استان مورد انتظار است.

...

مدیرکل سازمان هواشناسی گیلان خبر از نهایی شدن احداث و بهره برداری یک ایستگاه هواشناسی خودکار در منطقه امامزاده اسحاق علیه السلام شفت را داده که مجهز به هفت سنسور اطلاعات سنجی است و قابلیت ارتقا به ...

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است، گفت: هوای استان تا اواسط هفته آینده ابری، مه آلود و به تناوب شاهد بارش باران خواهیم بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از هشدار سطح زرد هواشناسی برای بارندگی، وزش باد و کاهش دما در استان گیلان طی اواخر وقت دوشنبه تا سه شنبه هفته جاری خبر داد.

...

مقایسه دما هوا در این روزهای پاییزی در استان گیلان بیانگر ثبت رکورد جدید گرمای هوا در روزهای واپسین پاییز نسبت به سال گذشته است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور اطلاعیه هشداری در استان خبر داد و گفت: مردم استان از امشب تا روز دوشنبه شاهد وزش باد گرم شدید و نسبتاً شدید خواهند بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به شرایط ناپایدار جوی آسمان گیلان تا پایان هفته گفت: تا پایان هفته همراه با باد گرم، بارش باران، مه و رگبار و رعد و برق همراه است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۱۰ درجه ای دمای هوا و وزش باد گرم شدید در استان گیلان خبر داد.

...

هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از عصر امروز گفت: دمای هوا در گیلان بین سه تا ۶ درجه سلسیوس کاهش می یابد.

...

بارش شدید باران در ساعات گذشته منجر به ریزش سنگ در بخش لونک شهرستان سیاهکل شد که به گفته امیر مرادی مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان، فورا تیم های واکنش سریع و امدادی وارد عمل شده و به ...

بارش شدید باران در ساعات گذشته منجر به ریزش سنگ در بخش لونک شهرستان سیاهکل شد که به گفته امیر مرادی مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان، فورا تیم های واکنش سریع و امدادی وارد عمل شده و به ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش دمای هوا تا ۱۲ درجه خبر داد و گفت: برای روز چهارشنبه به ویژه از بعدازظهر و شب و طی پنجشنبه، تشدید فعالیت سامانه بارشی و سرد را در استان خواهیم داشت.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش دمای هوا استان تا ۱۰ درجه خبر داد و گفت: بارش باران در غرب تضعیف و در شرق استان گیلان تا فردا ادامه خواهد داشت.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی به گیلان گفت: از اواخر وقت امروز سامانه بارشی وارد این استان می شود.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور ۳ هشدار زرد هواشناسی برای استان خبر داد و گفت: مردم و مسافران از استقرار و برپایی چادرهای مسافرتی در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش های شدید باران در استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور هشدار سطح نارنجی در این استان خبر داد و گفت: شالیکاران نسبت به جمع آوری برنج خود تا قبل از ظهر یکشنبه اقدام کنند.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین ...

بنا بر گزارش ایستگاه های هواشناسی گیلان از شروع بارش های باران تا عصر امروز در ایستگاه های رودسر، آستارا،ِلنگرود، رشت، سنگر، خشکبیجار، لاهیجان شاهد بازش باران بودیم که شهرستان های آستارا، رودسر و ...

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور ۳ هشدار زرد هواشناسی برای استان خبر داد و گفت: مردم و مسافران از استقرار و برپایی چادرهای مسافرتی در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت - مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: شرایط آب و هوای گیلان برای برداشت برنج تا چهارشنبه مساعد است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین الگوهای هواشناسی در گیلان اظهار کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان