جستجوگر خبری شهرستان شفت

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه گیلان با فراهم کردن زیرساخت های نوین و استاندارد آزمایشگاهی در زمره آزمایشگاه های یک درصد وزارت علوم قرارگرفته و تجربه موفق آن می تواند الگویی مؤثر در نظام آموزش عالی کشور ...

...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از راه اندازی ۲ دانشکده تخصصی در گیلان خبر داد و گفت: دانشکده های «علوم و فنون نوین دریایی در بندر انزلی و دانشکده «حفاظت از زیرساخت ها در پردیس دانشگاهی» دانشگاه گیلان ...

...

رشت- رئیس دانشگاه گیلان از راه اندازی دانشکده های علوم و فنون نوین دریایی در بندر انزلی و دانشکده حفاظت از زیرساخت ها در پردیس دانشگاهی دانشگاه گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرید نجفی اظهار کرد: بر اساس ...

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید با نخبگان جامعه ارتباط داشته باشیم، گفت: یکی از نکته های مهم بحث مطالبه گری تخصصی است و دانشجویان باید به صورت تخصصی در عرصه های مختلف ورود کنند.

...

رشت- دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) بر ضرورت تزریق آرمان گرایی و هویت زایی در نسل علمی جامعه تاکید کرد و گفت: جامعه بشری با بحران بی هویتی رو به رو شده است.

به گزارش خبرنگار مهر آیت الله ...

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان باتوجه به چالش های موجود در اجرای برنامه های مرتبط با حوزه جوانان، با اعطای تسهیلات تبصره ۱۶ و تبصره ۱۸ در حوزه کشاورزی، گردشگری و ورزشی طرح های خوبی اجرایی شد.

...

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان باتوجه به چالش های موجود در اجرای برنامه های مرتبط با حوزه جوانان، با اعطای تسهیلات تبصره ۱۶ و تبصره ۱۸ در حوزه کشاورزی، گردشگری و ورزشی طرح های خوبی اجرایی شد.

...

رشت- رئیس دانشگاه گیلان با تأکید بر اینکه رشته مدیریت پسماند نیاز مهم استان است، گفت: رشته های دانشگاهی نیازمند بازتعریف هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرید نجفی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اشاره به گرامیداشت هفته پژوهش و ...

رشت- معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر لزوم تشکیل کمیته راهبری طرح تحول در همه دانشگاه ها گفت: در طرح تحول آموزش عالی علوم پایه ویژه دیده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم عموعابدینی بعد ...

رشت- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان با اشاره به هزینه بالای طرح های پژوهشی گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان با محوریت کشاورزی در گیلان کم است و این امر مسیر رفع نیاز استان را کند می کند.

رشت- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با بیان اینکه تشکل های دانشجویی به فضای دانشگاهی جلوه مدنیت می بخشد، گفت: آیین نامه مطالبه گری در دانشگاه ها تدوین می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین کلانتری شامگاه دوشنبه در ...

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با تصریح بر اینکه باید به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور توجه ویژه بشود، گفت: این مطالبه اعضای هیئت علمی و دانشجویان است و میطلبد دولت سیزدهم به این مهم توجه ویژه داشته ...

...

دوره توانمندسازی و مهارت افزایی دانشجویان فعال فرهنگی اجتماعی و سیاسی «حامیم» با حضور قریب ۲۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان در دانشگاه گیلان در حال برگزاری است.

...

رشت- رئیس دانشگاه گیلان گفت: باید از ظرفیت دانشگاه های شمال برای حل مشکلات مشترک بین این استان ها استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فرید نجفی پیش از ظهر دوشنبه در نشست رؤسای دانشگاه های شمال کشور در سالن ...

انزلی - ایرنا - معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان توجه به رشته های منسوخ شده را اولویت دانست و افزود: یکی از مهمترین رشته های منسوخ شده گیلان ابریشم کِشی ...

استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت های طبیعی و نیروی انسانی نخبه گیلان در حوزه دانش بنیان گفت: متاسفانه وضعیت فعلی گیلان در دانش بنیان ها خوب نیست و سهم ما از هفت هزار شرکت دانش بنیان کشور، تنها ۷۳ ...

رشت- سرپرست دانشگاه گیلان با اشاره به اینکه برخی از کارخانجات فاقد دانش فنی اثربخش و رویکرد صنعتی هستند، گفت: راه اندازی کلینیک صنعت دروازه ای برای دانش بنیان شدن صنعت است.

به ...

رشت- چند انتصاب در حوزه اداری و مالی دانشگاه گیلان و دانشکده منابع طبیعی انجام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طی حکمی از سوی فرید نجفی سرپرست دانشگاه گیلان، بهروز فتحی واجارگاه ...

هم زمان با افتتاح طرح های درمانی و تجهیزاتی قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی محوری ارتش در بیمارستان پیروز، عملیات اجرایی طرح های عام المنفعه سلامت در بیمارستان سیدالشهدای این شهر نیز آغاز شد.

...

استانها - ایرنا - خبرنگاران ایرنا ۳۰ آذرماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که از مهمترین آنها می توان به بهره برداری از نخستین موتور دریایی ایرانی، مهارت آموزی سربازان، گسترش آتش در ...

به گزارش گروه ...

رشت _ ایرنا_ معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به نقش مهم دانشگاه ها در سطوح جهانی، ملی و محلی گفت: دانشگاه ها باید جامعه محور باشند و بتوانند نیازهای محلی ...

شت - ایرنا - مراسم معارفه دکتر فرید نجفی سرپرست جدید دانشگاه گیلان امروز سه شنبه با حضور دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در تالار حکمت این دانشگاه برگزار ...

...

رشت- معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نقش دانشگاه در مرجعیت علمی و تمدن سازی نوین اسلامی، گفت: دانشگاه ها باید جامعه محور عمل کرده و برای رفع نیاز جامعه گام بردارند.

...

رشت - ایرنا - دانشیار گروه تاریخ دانشگاه گیلان با اشاره به ابنکه تاکنون غالب تحلیل درباره قیام جنگل و میرزاکوچک خان بر اساس روایت های فردی و نقلی بوده است، گفت: پژوهش عمیق درباره این قیام نیازمند اسناد ...

رشت - ایرنا - فرصت ارسال آثار به همایش بین المللی بازتاب های داخلی و بین المللی جنبش جنگل به میزبانی دانشگاه گیلان تمدید شد.

دبیر علمی همایش بین المللی بازتاب های داخلی و بین المللی جنبش ...

رشت - ایرنا - نخستین مرکز تحقیقات بین المللی اکوسیستم کاسپین با همکاری ۲ موسسه اکولوژی و جغرافیای شین جیانگ و مرکز تحقیقات اکولوژی و محیط زیست آسیای مرکزی وابسته به آکادمی علوم چین در دانشگاه گیلان ...

به گزارش روابط ...

رشت _ ایرنا_ ۱۶ عضو هیات علمی دانشگاه گیلان در بین ٢ درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه گیلان، بر اساس اعلام موسسه علمی و انتشاراتی Elsevier و پیرو پژوهشی که توسط ...

رشت - ایرنا - تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه گیلان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، به نقل از اداره کل ...

رشت - ایرنا - تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه گیلان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، به نقل از اداره کل ...

رشت - ایرنا - نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در امر برگزاری آزمون ها گفت: داوطلبان کرونایی آزمون کارشناسی ارشد در این استان جدا از بقیه شرکت کنندگان رقابت می کنند لذا جای هیچ نگرانی نیست.

دکتر ...

رشت - ایرنا - دانشگاه گیلان برای رتبه های برتر آزمون سراسری و دارندگان مقام های ورزشی که در انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۰ این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند، تسهیلات در نظر گرفته است.

...

تهران-ایرنا- سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با هدف گسترش همکاریهای علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری با استانداری و دانشگاه گیلان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع؛ ...

رشت - ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان و مجری لاین های جدید کرم ابریشم ایران گفت: معرفی لاین های جدید کرم ابریشم ایران توسط دانشگاه گیلان مقدمه خودکفایی تولید نوغان داخلی است.

دکتر سید ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان