جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: با بسترسازی مناسب طی چند دهه اخیر، مشارکت گسترده بانوان را در بخشهای مختلف در جامعه شاهدیم که این حضور بانوان موثر است و باید به آن اجر گذاشت.

به ...

رشت - ایرنا - نخستین دوره مسابقات والی چل (والیبال در گِل) گرامیداشت شهدای والامقام و شهدای مدافع حرم شهرستان آستانه اشرفیه در روستای کیسم بخش مرکزی آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مسئول برگزاری این دوره از ...

رشت - ایرنا - رشته ورزشی کشتی که در گیلان از محبویت خاصی برخوردار است، اخیراً در حالی میزبان مسابقات بین المللی بود که زیرساختهای این رشته در استان مناسب نیست و طی دهه های اخیر کمترین میزان توجه به ...

رشت - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: نفرات اول و دوم مسابقات بین المللی جام شاهد به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.

حمید باوفا روز جمعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - سفر سال گذشته رئیس جمهور دولت سیزدهم به گیلان تصویب ۱۳۶ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت های ورزشی استان را به همراه داشت که جذب این اعتبار می تواند گامی موثر برای رفع محرومیت های ...

رشت - ایرنا - تیمهای ملوان و شهرداری آستارا در نخستین بازی خود در قرن جدید و همچنین در سال جدید باید در دربی گیلان لیگ دسته اولی رو در روی هم قرار گیرند.

به گزارش ایرنا، ...

رشت - ایرنا - ورزش گیلان طی سال گذشته شاهد رویدادهای مهمی بود که حضور پنج ورزشکار این استان در مسابقات المپیک توکیو، کسب مدال توسط تمامی ورزشکاران حاضر این استان در پارالمپیک و تصویب اعتبار ۱۳۶ میلیارد ...

به گزارش ...

رشت - ایرنا - دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: با وجود اینکه گیلان یکی از قطب های برتر این رشته در کشور بشمار می رود، این استان نیازمند پایگاه قهرمانی است.

به گزارش ایرنا، علی ...

رشت - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: طی دهه فجر ۶ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در این استان افتتاح و تکمیل می شود.

مریم بخشی روز ...

رشت - ایرنا - پس از لغو مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور در رشت ، مسابقات بین المللی شطرنج جام خزر نیز به دلیل شیوع کرونا لغو شد.

 رییس هیات شطرنج استان گیلان روز چهارشنبه به خبرنگار ...

رشت - ایرنا - رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان اعلام کرد: برگزاری رقابتهای کونگ فو قهرمانی کشور به دلیل افزایش شیوع کرونا در گیلان لغو شد.

مجید مهروانی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ...

رشت - ایرنا - اسدالله عباسی استاندار گیلان به عنوان رئیس ستاد برگزاری مسابقات شطرنج بین المللی جام خزر منصوب شد.

رئیس هیات شطرنج استان گیلان روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت که هم اینک در میانه جدول رده بندی گروه خود در لیگ دسته دوم قرار دارد، چهار بازی سرنوشت ساز تا پایان دور رفت این مسابقات پیش رو دارد که پیروزی در ...

رشت - ایرنا - نخستین انتخابات هیات های ورزشی کشور با شیوه نامه جدید وزارت ورزش روز شنبه با انتخاب رییس هیات دوچرخه سواری گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در شیوه نامه جدید وزارت ...

رشت - ایرنا - تیم بسکتبال ملوان بندرانزلی با پیروزی در هفته چهارم لیگ بزرگسالان گیلان، همچنان در صدر جدول این مسابقات باقی ماند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته چهارم رقابتهای بسکتبال لیگ بزرگسالان استان گیلان با ...

رشت - ایرنا - رقابتهای ورزشی کارمندان دولت استان گیلان با شرکت ۱۷ تیم در هفت رشته با معرفی تیمها و نفرات برتر در رشت به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رقابتهای فوتسال ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور برابر پیام توس مشهد با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود ...

رشت - ایرنا - رقابتهای لیگ چوب کشی قهرمانی کشور از امروز در استان اصفهان آغاز می شود که از استان گیلان نیز در هر ۲ بخش بانوان و آقایان در این دوره از مسابقات حضور یافته اند.

رئیس هیات ...

رشت - ایرنا - چهار بانوی ورزشکار گیلانی از سوی فدراسیون های متبوع به اردوهای تیم ملی والیبال نشسته و هاکی دعوت شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - مسابقات ورزشی کارمندان دولت استان گیلان با شرکت ۱۷ تیم در هشت رشته از روز چهارشنبه با انجام آیین افتتاحیه در رشت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دوره از رقابتها، ۱۷ ...

رشت - ایرنا - نمایندگان فوتبال گیلان که در رقابت های لیگ های مختلف کشور حضور دارند، طی سالهای اخیر به دلیل پروژه های نیمه تمام مرمت ورزشگاه های خانگی، مجبور به انجام بازی های خانگی در ورزشگاه ...

به گزارش خبرنگار ...

رشت - ایرنا - بازی تیمهای هم استانی ملوان و شهرداری آستارا حاشیه هایی داشت که مهمترین آن، ایجاد وقفه حدود ۵۰ دقیقه ای به دلیل حضور تماشاگران در این دیدار بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیمهای ...

رشت - ایرنا - پنج کوهنورد بسیجی گیلان به مناسبت دهمین سالگرد شهادت حسن تهرانی مقدم ، به قلل کرکس اصفهان و درفک گیلان صعود کردند.

معاونت تربیت بدنی سپاه قدس گیلان روز شنبه در گفت و گو ...

رشت - ایرنا - یازدهمین دوره رقابت های بسکتبال لیگ بزرگسالان استان گیلان، از عصر جمعه با برگزاری هفته اول این مسابقات در رشت و آستانه اشرفیه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دوره از ...

رشت - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی گفت: براساس مکتوبات موجود، بیش از یکهزار بازی بومی محلی در ایران شناسایی شده اما از این تعداد تاکنون فقط ۸۸ بازی به ثبت ملی رسیده است ...

رشت - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی گفت: براساس مکتوبات موجود، بیش از یکهزار بازی بومی محلی در ایران شناسایی شده اما از این تعداد تاکنون فقط ۸۸ بازی به ثبت ملی رسیده است ...

رشت - ایرنا - جشنواره بازی های سنتی و بومی محلی گیلان روز جمعه با حضور محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در ...

رشت - ایرنا - تیم فوتبال داماش گیلان بازیهای تدارکاتی خود را با پیروزی به اتمام رساند تا با آمادگی کامل در رقابت های لیگ دسته سوم حضور یابد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال ...

رشت - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با بیان اینکه مدت زمان انجام ورزش در ایران بسیار کم و حدود یک چهارم میانگین جهانی است، گفت: این مساله مشکلات بسیاری را در حوزه های مختلف به ویژه سلامت ...

رشت - ایرنا - رئیس هیات ورزش های همگانی گیلان از برگزاری دو جشنواره ماهیگیری و بادبادک پرانی طی ماه های آینده در این استان خبر داد .

علیرضا زهری روز شنبه در جلسه مجمع هیات وزش های همگانی گیلان در ...

رشت - ایرنا - رئیس هیات ورزش های همگانی گیلان از برگزاری ۲ جشنواره ماهیگیری و بادبادک پرانی طی ماه های آینده در این استان خبر داد .

علیرضا زهری روز شنبه در جلسه مجمع هیات وزش های همگانی گیلان در ...

رشت - ایرنا - تکمیل پروژه های نیمه تمام و همچنین بازسازی ورزشگاه های گیلان، مهمترین دغدغه جامعه ورزشی این استان محسوب می شوند که حال امید است با یاری دولت سیزدهم و برنامه ریزی دولت مردان برطرف شود.

...

رشت - ایرنا - گیلان به دلیل برخورداری از بازیکنان شایسته ورزشی همواره یکی از قطب های برتر کشور بود اما مشکلاتی چون بی قاعده گی در تزریق منابع مالی، فقدان زمین های خاکی مناسب و مربیان دلسوز امروز اکثر ...

...

رشت - ایرنا - مسابقات کونگ فو ممای (اجرای فرم) قهرمانی گیلان جام هفته دفاع مقدس با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دوره از رقابت ها که توسط معاونت ...

رشت - ایرنا - فائزه رفیعی شمشیر باز گیلانی به اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان دعوت شد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - سعید پوروثوق موتورسوار گیلانی قهرمان رقابتهای موتورسواری سوپر اندرو کشور شد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلانز روزیکشنبه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: رقابتهای موتورسواری سوپر اندرو قهرمانی کشور در همدان ...

رشت - ایرنا - تیم ملی فوتبال بانوان ایران با هدایت مریم ایراندوست از گیلان برای اولین بار به مسابقات جام ملتهای آسیا صعود کرد.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا ...

رشت - ایرنا - تیم کبدی گیلان با برتری در دور مقدماتی رقابت های کبدی قهرمانی کشور، به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

رئیس هیات کبدی استان گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ...

رشت - ایرنا - رقابت های قایقرانی آبهای آرام قهرمانی آقایان و بانوان کشور برگزار و در نهایت تیمهای گیلانی با درخشش خود موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان روز پنجشنبه ...

رشت - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: متاسفانه این استان در رشته تیر و کمان زیر ساخت های مناسبی ندارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مریم بخشی روز چهارشنبه در مجمع انتخابات ریاست هیات تیر و کمان استان ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان