جستجوگر خبری شهرستان شفت

افزایش بی حساب وکتاب اجاره بها حتی در مناطق کمتر برخوردار و نبود نظارت بر قیمت ها سبب نگرانی مستأجران شده و آنها چشم انتظار تحقق وعده دولت و خانه دارشدن با اجرای طرح نهضت ملی مسکن هستند.

خبرگزاری ...

رشت- ارائه ساز و کاری علمی و عملی برای تحقق جوانی جمعیت همراه با ایجاد بسترهای مناسب اشتغال، ازدواج و مسکن برای جوانان می تواند کلیدی ترین راهبرد برای آینده سازی کشور باشد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- بهرام قربانپور: ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر تسریع در اجرای طرح مسکن ملی در استان گفت: مدیران در اجرای طرح نهضت ملی مسکن گیلان جهادی تر عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای ...

رشت - مدیرکل کمیته امداد گیلان از تحویل حدود ۷۰۰ واحد مسکن محرومین در گیلان خبر داد و گفت: ۸۰ درصد مناطق گیلان، کوهستانی و کوهپایه ای بوده و ساخت مسکن در چنین موقعیت مکانی بسیار سخت است.

به گزارش خبرنگار ...

بر اساس آمار سهم استان گیلان در طرح مسکن ملی ۳۶ هزار واحد مسکونی است که در حال حاضر عملیات ساخت ۲۰ هزار و ۲۱۳ واحد در مناطق مختلف شهری و روستایی استان آغاز شده است.

...

«بسیج لشکرِ مخلصِ خداست» امام خواسته که این گونه باشد، جهادیان بی مزد و منت کار می کنند، فرقی نمی کند هرجا که باشد، سیل بیاید می روند گلستان، زلزله بیاید می روند گلستان؛ خمام که همینجا دم دستشان ...

...

رودسر- ۳۹۰۶ واحد مسکونی روستایی در گیلان با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور با اعتبار ۸,۱۴۸ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر چهارشنبه با حضور محمدرضا شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور ۳۹۰۶ واحد ...

رشت-نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گیلان گفت: ساخت مسکن محرومین و بازسازی اماکن تخریب شده از مهمترین اولویت ها و ماموریت بنیاد مسکن است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام صفر قربانپور ظهر دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه به ...

شفت- فرمانده سپاه ناحیه شفت گفت: ۳۰ واحد مسکن محروم با همکاری سپاه، بسیج و گروه های جهادی و با هزینه ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شفت احداث شده است.

به گزارش مهر، سرهنگ احمد نقدپور پیش از ...

رشت- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن گیلان از معرفی چهار هزار و ۴۴۹ نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات خبر داد.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان حامد ...

رشت - ایرنا - معاون مسکن و بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی گیلان عدول در ساخت از پروانه های ثبتی را بسیار گسترده عنوان کرد و گفت: بین ۷۰ تا ۸۰ درصد مسکن سازی در گیلان دارای تخلف در ...

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه ساخت 90 هزار واحد مسکن سالانه را گیلان را متعهد شده ایم، گفت: برای احداث ۹۰ هزار واحد نیازمند ۹۵۰ هزار هکتار اراضی هستیم و تاکنون ۴۳۰ هکتار زمین در استان تأمین ...

رشت - ایرنا - دولت سیزدهم مترصد اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور است اما این طرح در استانهایی همچون گیلان با کمبودها و چالش هایی همراه است که میتوان مهم ترین آن را محدودیت اراضی دانست که ...

رشت - ایرنا - رییس بنیاد علوی تامین مسکن محرومین را از مهمترین برنامه های این بنیاد برشمرد و اظهار داشت: ۲۰ هزار واحد مسکن محرومین طی ۲ سال در کشور احداث می شود.

وحید خاوه ای روز پنجشنبه درحاشیه آیین ...

آستارا - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا اعلام کرد: ۶۸ واحد مسکن محرومان طی سال ۱۴۰۰ با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در نقاط مختلف این شهرستان احداث و به واجدین شرایط واگذار شده است.

...

آستارا - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا اعلام کرد: ۶۸ واحد مسکن محرومان طی سال ۱۴۰۰ با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در نقاط مختلف این شهرستان احداث و به واجدین شرایط واگذار شده است.

مهدی گرویان ...

 رشت - ایرنا -  معاون مسکن و بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به پایان مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن گفت: حدود ۶۳ هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن استان ثبت نام کردند.

...

رشت - ایرنا - سایه حوادث طبیعی همواره بر سر مردم گیلان زمین سنگینی کرده است و تجربه های تلخ تاریخی همچون زلزله منجیل گواه سنگینی این شبح شوم می باشد؛ شیهی که میتوان با مقاوم سازی منازل مسکونی به ...

مدیر امور مسکن راه و شهرسازی گیلان گفت: ظرفیت مسکن ملی در گیلان ۲۸ هزارنفر است و تاکنون ۵۰ هزار نفر برای تقاضای در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حسین کشاورز ...

رشت- ایرنا- اهتمام و تلاش دولتمردان دولت سیزدهم در راستای خانه دار شدن مردم طرحی به عنوان جهش تولید مسکن را در کشور رقم زده است که گام های نخستین برای اجرای آن در گیلان نیز با وجود به مشکلات ...

رشت - ایرنا- طرح جهش تولید مسکن که امسال از سوی دولت سیزدهم و در پی افزایش  مداوم قیمت آن طی۲ سال و نیم گذشته آغاز شد، با برنامه ریزی برای ساخت سالانه ۲۸ هزار واحد در گیلان نوری از امید به ...

استاندار گیلان ویلاسازی و تغییر کاربری اراضی را منجر به مهاجرت روستاییان دانست و گفت: اجازه تغییر کاربری اراضی را نمی دهیم چراکه جهش تولید مسکن، طرحی برای سکونت دائمی افراد بومی است نه آنکه اشخاصی با ...

...

رشت - ایرنا - طرح پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن که از سال گذشته برای حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا و تورم اجاره خانه ها کلید خورد تا گرهی از مشکلات مستاجران باز کند، اکنون در استان گیلان با وجود ...

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی برای ساخت منازل مسکونی روستایی خبر داد و گفت: این تسهیلات با سود ۵ درصد و اقساط حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پرداخت خواهد شد.

...

رشت - ایرنا - کارشناس مسئول تامین مسکن مددجویان بهزیستی استان گیلان گفت: حداقل کمک بلاعوض بهزیستی برای ساخت مسکن ویژه خانواده های تحت پوشش در سال جاری با افزایش پنج برابری به ۵۰ میلیون تومان رسیده است.

...

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: دستگاه های متولی تا پایان آبان ماه جاری فرصت دارند نخستین مجوز آغاز ساخت مسکن در طرح جهش تولید را صادر کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان، اسدالله عباسی روز ...

آستارا - ایرنا - کلنگ احداث ۵۰ واحد مسکن مددجویان با همت بنیاد مستضعفان، کمیته امداد امام (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی در شهرستان تالش به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش به ایرنا؛ مدیرکل ...

رشت - ایرنا - بر اساس تازه ترین گزارش اداره کل مسکن و شهرسازی گیلان از مجموع ۱۷ هزار متقاضی برای طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان تنها هفت درصد واجد شرایط شناخته شده و آورده خود را واریز ...

فومن- مسئولان دادگستری گیلان با حضور در روستای امام زاده تقی شهرستان فومن دستورات لازم برای تسهیل در روند صدور مجوز ساخت مسکن برای خانواده بی خانمان فومنی صادر کردند.

به گزارش ...

آستارا - ایرنا - ۲ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستاهای شهرستان بندر آستارا به مناسبت هفته دولت با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرپرست فرمانداری آستارا روز ...

رشت- ایرنا – همزمان با دومین روز از هفته دولت، ۲۴ واحد مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امان خمینی (ره) در شهرستان رضوانشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس اداره کمیته امداد امام ...

رشت -ایرنا-معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به احداث و در حال ساخت بودن حدود  ۱۴۰ هزار واحد مسکن محرومان گفت: چهار هزار میلیارد تومان اعتبار به صورت نقدی و بلاعوض به این واحدها ...

محمد ...

رشت - ایرنا- هفتاد هزارمین واحد مسکن محرومان کشور و یکهزار و دویستمین واحد مسکن محرومان و ۱۱۱ هزار مین واحد مسکن مقاوم سازی شده در گیلان با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و ارسلان زارع استاندار ...

رشت- معاون رئیس جمهور گفت: در هشت سال گذشته بیش از ۱۴۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته و کلید ۷۵ هزار واحد تحویل داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر ...

رشت- ایرنا- مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: به مناسبت هفته بهزیستی ۶۰ واحد مسکونی مددجویی در این استان با اعتبار ۱۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

حسین نحوی نژاد روز چهارشنبه در آیین واگذاری رسمی ...

رشت - ایرنا - مدیرکل بهزیستی گیلان گفت:بر اساس تعهد ۵۰۰ واحد مسکونی باید تا پایان جاری آماده و تحویل مددجویان بهزیستی شود.

دکتر حسین نحوی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بر ...

آستارا - ایرنا - فرمانده سپاه آستارا از آغاز احداث ۱۰ واحد مسکونی برای خانوارهای نیازمند در روستاها، با همکاری خیران و گروه های جهادی زیرمجموعه بسیج سازندگی این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرهنگ ...

رشت- چندین پروژه بهسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با حضور مسئولان کشوری و استانی بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنجشنبه با حضور استاندار گیلان، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور و جمعی از مسئولان ...

رشت - ایرنا - معاون مسکن و بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: تاکنون از ۱۲ هزار و ۸۳۶ متقاضی ثبت نام کننده طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت نام یکهزار و ۴۶۵ نفر تایید نهایی شده ...

رشت - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری افزون بر ۳۵ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در حال حاضر زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان