جستجوگر خبری شهرستان شفت

آرشیو بخش گیلان

دادستان عمومی و انقلاب آستارا: حدود ۶ هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان مرزی بندر آستارا رفع تصرف شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ورود به چاله جمعیتی را بحران کشور و استان برشمرد و گفت: جمعیت و فرورفتن گیلان در چاله جمعیتی امروزه ابرچالش استان است و باید برای عبور از این ابرچالش راهبردی، نگاه ما بر ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از شکل گیری جریانات ناپایدار و موقتی در منطقه خبر داد و گفت: از فردا تا جمعه برای گیلان تقویت و فعالیت تناوبی جریانات غالباً ناپایدار پیش بینی می شود.

اداره کل هواشناسی گیلان اعلام کرد: دمای هوا از فردا با ورود سامانه بارشی ۳ تا ۵ درجه سلسیوس خنک می شود.

رشت- رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان با تاکید بر لزوم رعایت استانداردهای صادرات محصولات کشاورزی، گفت: فعال سازی ایستگاه تحقیقات کیوی تحول آفرین است.

سالن ورزشی ۹ دی سپاه شفت در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰ مترمربع و با چهار ونیم میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

رئیس اداره توسعه نوغانداری گیلان: توزیع تخم نوغان تا ۱۸ خرداد تمدید شد.

دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: در حال حاضر ۱۶ بیمار کرونایی در بیمارستان های گیلان بستری اند.

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از تشکیل نخستین میز تخصصی کیوی در استان خبر داد و گفت: کشاورزی دانش پایه منجر به توسعه و رونق تولید می شود.

مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان: برداشت گندم و جو از مزارع گیلان آغاز شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دانشگاه اسلامی باید در خدمت به جامعه ایثار و شهادت پیشگام باشد، گفت: دانشگاه و مسؤول انقلابی باید در ارائه خدمت به خانواده شاهد و ایثارگر، جهادی وارد میدان شود.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر سه شنبه تا عصر جمعه، ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

رشت- همزمان با نزدیک شدن به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ۳۱۳ نفر از مردم دیار میرزا کوچک جنگلی پای پیاده به سمت حرم مطهر امام راحل حرکت کردند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستارا، از تخریب سه سد غیرمجاز ماهیگیری در رودخانه مرداب این شهرستان خبر داد.

فومن- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان فعالیت های کتاب محور، هدف مند و نشاط بخش را از رویکردهای کانون عنوان کرد و گفت: پی ریزی بنای فکری کودکان و نوجوانان رسالت این نهاد است.

اداره منابع طبیعی گیلان، در حالی زمین های منطقه گالشکلام را به نام خود سند زده که اهالی این منطقه چندین نسل است آنجا در حال کشت و زرع هستند؛ این اداره جلوی فعالیت کشاورزان در این اراضی را نیز گرفته است.

شفت- فرمانده سپاه شفت با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه، گفت: نشاط و سلامت اجتماعی با ایجاد زیرساخت های ورزشی تحقق می پذیرد.

۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی و بیمارستان های استان گیلان بستری هستند.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه دریای خزر، امروز و فردا آرام است، شرایط جوی را برای فعالیت های مرتبط دریایی مناسب اعلام کرد.

شفت- فرمانده انتظامی شفت گفت: از ابتدای سال جاری در این شهرستان ۴۱ سارق دستگیر و ۵۵ فقره پرونده سرقت نیز کشف شده است.

اداره کل هواشناسی گیلان، از ادامه افزایش دما و رطوبت در استان گیلان تا اواخر روز سه شنبه خبر داد.

معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان گفت: شالیکاران تا پایان خرداد ماه مهلت دارند برای بیمه زمین های کشاورزی خود اقدام کنند.

استاندار گیلان از کاهش بیش از ۳ درصدی نرخ بیکاری در استان در سال گذشته خبر داد.

رشت- رئیس امور مراتع منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با تاکید بر لزوم رعایت فصل چرا در مراتع، گفت: فصل بهره برداری از مراتع ییلاقی از نیمه خرداد شروع و تا ۱۵ مهرماه ادامه دارد.

۹ دستگاه خودروی نیسان و کامیونت حامل بیش از ۱۳ تن مرغ زنده بدون مجوز حمل و بهداشت در شهرستان های رودبار و چابکسر توقیف شدند.

معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان: شالیکاران گیلانی برای بیمه زمین های زراعی تا پایان خرداد مهلت دارند برای بیمه شالیزارشان اقدام کنند.

رشت- سرپرست معاونت امور جنگل منابع طبیعی گیلان از پیش بینی تولید ۱۲ میلیون اصله نهال در سال جاری خبر داد و گفت: بیش از ۲ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز نهالستان های گیلان اختصاص یافته است.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: دومین مرحله آبگذاری کانال های مناطق مرکزی گیلان برای آبیاری شالیزار ها از صبح فردا آغاز می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان : ۵۰۰ نیروی جدید برای کار در مراکز درمانی استان جذب خواهند شد.

آب کشاورزی کانال راست سد سنگر مربوط به شالیزار های شرق استان گیلان، از فردا به مدت ۴ روز قطع می شود.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان