جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه فعالیت برای اهل بیت (ع) موجب نشاط معنوی انسان می شود، گفت: اهل بیت (ع) به افرادی که برای آنها خالصانه گام بردارند توجه و نگاه ویژه دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر چهارشنبه در همایش خواهران خدام الحسین (ع) با اشاره به ارادت مردم ایران به اهل بیت (عا)، ظهار کرد: مردم ما نقش گسترده ای در بازسازی عتبات دارند که این موضوع ریشه در ایمان و ارادت آنها به ائمه اطهار دارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه توجه انسان به اهل بیت موجب عاقبت به خیری آنها می شود، افزود: فعالیت در راستای ترویج معارف اهل بیت موجب می شود که آن بزرگواران به انسان توجه کنند.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت برای اهل بیت موجب نشاط معنوی انسان می شود، افزود: اهل بیت به افرادی که برای آنها خالصانه گام بردارند توجه و نگاه ویژه دارند.

اهدای بیش از ۱۰۰ گرم طلا برای بازسازی عتبات

مسئول خواهران ستاد بازسازی عتبات و عالیات گیلان نیز در این مراسم با تاکید بر استفاده از ظرفیت زنان گیلانی جهت افزایش نذورات برای بازسازی عتبات، گفت: زنان گیلانی امسال حدود ۱۰۸ گرم طلا برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کردند.

کرم بیجاری با اشاره به اینکه تعداد خادمان خواهر ستاد بازسازی عتبات گیلان ۲۰۰ نفر است تصریح کرد: افزایش شبکه نیروی انسانی ستاد عتبات عالیات گیلان در دستور کار است.

وی افزود: طرح پرچم گردانی امام حسین (ع) به صورت محله به محله، اجرای طرح بنای نور، تحویل بسته های معیشتی، استفاده از ظرفیت و مشارکت دادن تمامی واحدهای اداری، صنعتی، درمانی و کارخانجات، نهادها به صورت تقدیم یک سند افتخار مشارکت در بازسازی، برگزاری همایش نشان محبت در مرکز استان و بخش ها از دیگر اقدامات است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان