جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،فردین مهرابیان  از بستری شدن ۴۵ بیمار جدید کرونایی در استان گیلان طی  روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر ۲۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند. وی با بیان اینکه ...

به گزارش ۸دی،فردین مهرابیان  از بستری شدن ۴۵ بیمار جدید کرونایی در استان گیلان طی  روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر ۲۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی با بیان اینکه ۶۲ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یوی بیمارستان های گیلان بستری هستند و ۵۸ بیمار حال وخیم دارند، تصریح کرد: کرونا همچنان در کمین گیلان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با اشاره به آبی بودن سه شهرستان املش، سیاهکل و شفت در گیلان، افزود: بقیه شهرهای استان وضعیت زرد کرونایی دارند و یک شهرستان نارنجی است.

مهرابیان، از شهروندان خواست همچنان رعایت دستورالعمل های بهداشتی را تا محو کامل این بیماری در استان ادامه دهند و خاطرنشان کرد: واکسیناسیون نیز یکی از مهمترین راه های مقابله با کرونا است و مردم گیلان برای مقابله با کرونا باید این امر را جدی بگیرند.

وی با اشاره به واکسیناسیون یک میلیون و ۹۹۶ هزار و ۴۳۲ نفری جمعیت هدف گیلان در نوبت اول، اضافه کرد: یک میلیون و ۵۹۴ هزار و ۱۰۱ نفر هم در گیلان دوز دوم واکسن را دریافت کرده اند.

سخنگوی علوم پزشکی گیلان از واکسیناسیون صد درصدی دانش آموزان گیلانی خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۸۷ هزار و ۶۳۲ نفر از دانش آموزان گیلانی علیه ویروس کرونا واکسینه شدند؛ همچنین ۱۱۹ هزار و ۶۸۰ نفر از دانش آموزان گیلانی معادل ۶۶ درصد واکسن نوبت دوم را دریافت کردند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان