جستجوگر خبری شهرستان شفت

رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور که قرار بود در استان گیلان برگزار شود روزهای ۱۷ تا ۱۹ مهرماه به میزبانی شهرستان کوهدشت استان لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، طی برنامه ریزی های انجام شده مقرر بود رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور در استان های گیلان و البرز (پنج وزن در هر استان) برگزار شود که پس از انصراف گیلان از میزبانی، لرستان به عنوان میزبان معرفی شد. 

با توجه به شرایط ویژه کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن این رقابت ها و پس از انصراف استان های البرز و گیلان از میزبانی، استان لرستان میزبان رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور شد. 

یکی از اهداف مهم هیات کشتی استان گیلان توجه ویژه به بخش های زیرساختی در زمینه سالن های کشتی است چون به طور حتم وجود سالن باعث پیشرفت این رشته خواهد شد و با وجود اینکه کشتی یکی از ورزش های پرطرفدار ایران بشمار می رود و در بسیاری از المپیک ها رشته کشتی توانسته برای کشورمان مدال کسب و افتخارآفرینی کند، باید شرایط را برای پیشرفت روز افزون این رشته به خصوص در گیلان فراهم کنیم. 

بخشنامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است: 
۱-رقابت های قهرمانی کشور رده سنی نونهالان (فرنگی) در اوزان (۳۴-۳۸) -۴۱-۴۴-۴۸-۵۲-۵۷-۶۲-۶۸-۷۵.۸۵ کیلوگرم طی روزهای ۱۷/۰۷/۱۴۰۰ لغایت ۱۹/۰۷/۱۴۰۰ به میزبانیاستان لرستان (شهرستان کوهدشت) برگزار خواهد شد. 

۲-اوزان و شرایط سنی مسابقات: 
ج) کشتی گیران متولدین ۱۱/۱۰/۱۳۸۴ لغایت ۱۰/۱۰/۱۳۸۶ (۲۰۰۷-۲۰۰۶ میلادی) مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند. 

د)کشتی گیران متولد ۱۱/۱۰/۱۳۸۶ لغایت ۱۰/۱۰/۱۳۸۷ (۲۰۰۸) می بایست با ارائه رضایت نامه محضری ولی و گواهی پزشکی در این مسابقات شرکت نمایند. 

۳- شرایط شرکت در مسابقات: 
الف) هر استان می باید با یک تیم کامل در این مسابقات شرکت کند. میزبان می تواند با دو تیم در این مسابقات شرکت نماید. 

ب-) مسابقات بدون ارفاق وزن انجام خواهد شد. 
۴-هیات های کشتی استان ها طبق جدول ذیل نسبت به معرفی مربیان تیم ها اقدام نمایند. (با توجه به فضای اسکان، و شیوع بیماری کرونا تیم ها می بایست، نسبت به معرفی یکی از مربیان خود، تحت عنوان " مربی و سرپرست اقدام نمایند.) 

۵- مدارک لازم: 
الف) اصل شناسنامه و کارت ملی ب) کارت بیمه ورزشی معتبرکشتی ج) معرفی نامه از هیات کشتی استان ذیربط د) کارت ملی کشتی یا ارائه مدارک ثبت نام دریافت کارت ملی کشتی (کشتی گیران و مربیان). ه-)گواهی اشتغال به تحصیل (با تایید آموزش و پرورش منطقه). 

و) ارائه تعهد نامه دوپینگ که می بایست هیات های کشتی استان ها نیز آنرا تایید نمایند، الزامی است. 

* تذکر مهم و جدی: بدیهی است ارائه مدارک فوق و مخصوصا کارت ملی کشتی از سوی کلیه شرکت کنندگان، کشتی گیران و مربیان الزامی بوده، در غیر اینصورت از پذیرش و صدور کارت شناسایی مسابقات آن ها، جلوگیری خواهد شد. 

۶- برنامه برگزاری مسابقات: 
محل پذیرش: استان لرستان -شهرستان کوهدشت – بلوار سردار سلیمانی – مجموعه ورزشی آزادی اداره ورزش و جوانان کوهدشت. 

سرپرست مسابقات می تواند با توجه به روند اجرا و برگزاری رقابت ها، تغییراتی در زمانبندی مسابقات مذکور ایجاد نماید، در صورت تغییر محل برگزاری مسابقات و محل اسکان متعاقبا اعلام خواهد شد. 

۷- سایر موارد: 
الف-اسکان و تغذیه تیم ها، داوران، جدول نویسان و عوامل اجرایی مسابقات بعهده میزبان هیات کشتی استان لرستان- (کوهدشت) خواهد بود. مسؤول هماهنگی: قاسم نعمتی ۰۹۱۶۹۶۳۷۸۶۲

ب-) با توجه به شیوع بیماری کرونا و فضای اسکان، ضرورت دارد تیم ها از آوردن همراه جداَ خودداری نمایند. 
ج-) حضور مربیان در کلینیک مربیگری الزامی بوده و از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند به عنوان کوچینگ جلوگیری خواهد شد. 

د-). کلیه شرکت کنندگان موظف هستند تست PCR خود را با اعتبار زمانی حداکثر ۷۲ ساعت به کمیته پزشکی مستقر در محل برگزاری مسابقات ارائه نمایند. میزبان تست RDSS را در فاصله زمانی ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۵:۳۰ روز پذیرش انجام خواهد داد. 

ه-)لازم بذکر است مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. 

و -) کلیه استان ها به منظور دریافت آیدی کارت می بایست نسبت به تهیه یک جدول از اطلاعات اعضای تیم های خود (طبق جدول ذیل) در قالب فایل Word و ارسال آن حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۶/۱۴۰۰به پست الکترونیکی فدراسیون (به آدرسkoshti.iran@gmailcom) اقدام نمایند. 

ز-) سرپرستان تیم های شرکت کننده در مسابقات موظفند اصل مدارک کشتی گیران را از ساعت۱۴:۳۰ لغایت۱۶:۳۰ روز ۱۷/۰۷/۱۴۰۰ جهت کنترل و ثبت نام به دبیرخانه فنی مسابقات تحویل نمایند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان